Театер вогню, шоу та спецефектів

Fire Show

Вогняне шоу та Fire Show на весілля, корпоратив, день народження, юбілей, фестиваль, день міста та села, урочисті події та заходи. Наше Фаєр Шоу одне із кращих в Україні, пропонуємо прекрасити ваше свято дивовижніми программами вогняного, піротехнічного та світлового шоу. Висока майстерність артистів, поєднання динаміки і грації, море іскор та вогню охоплять драйвом всяке свято.

Наш театер вогню, ставить вогняний перфомансна будь-який захід. Більше інформації про нас читайте нижче, а забронювати Вогняне Шоу по Україні можливо за телефоном +38-095-650-00-44

Стандартна програма включає в себе роботу від 1 до 10 артистів. Зазвичай клієнти зупиняються на варіанті 3-5 артистів. Чим більший бюджет тим більше артистів одночасно крутять реквізит та виступають з вогнем. Стандартна чи класична програма зазначає не кількість артистів, а використання реквізиту та трюків з вогнем. Зазвичай це використання різних видів поїв, віял та всеможливих їх аналогів. Також в програмі використовуються класичні стафи, іншими словами жезли та посохи, плювки вогнем та різного роду вогневий перфоманс.
Не всі артисти театру з вогнем підходять до вистави комплексно. Дехто ставить ставку на навички та трюки проте ігнорує інші складові. А саме образи артистів та музичне оформлення. Вони завчили 2-3 музичних аудіофайла та виступають під ці композиції, що на весілля, що на дні міста, на фестивалях, юбілеях чи інших подіях. Звісно так зручно, адже не вимагає лишніх тренувань та клопот. Про те, ми на таких коллег з нотками зневаги кажемо "В чому кіт на печі, а тому й на весіллі"... Ми серйозно ставимось до зовнішнього вигляду та костюмів артистів, завжди підбираємо стилістику під дійство, та ще більш ретельніше підходимо до вибору музичних доріжок. Да це години додаткових тренувань, але для нас, справжніх артистів наше захоплення це те чим ми живемо. І те, що ми робимо повино бути якогомога наближеним до ідеалу в тих рамках яких ми можно це задати. На дитячому святі популярна музика в дитячих кругах, на ірландському фестивалі - музика відповідна, якщо імениник обожнює цей трек, ми затратимо лишню годину на тренування, але замовник буде в захваті!

ДОДАТКИ ДО ВОГНЯНОГО ШОУ

Крім базового реквізиту для вогняної вистави ми можемо використовувати ті чи інші крутезні атрибути які більш затратні у фінансовій стороні чи складніші в реалізації. Деякі з них можуть вже входити в тариф, або додаватись за обумовлену доплату(сумма доплати обумовлена кількістю піротехніки, розхідного матеріалу та закальною вартістю реквізиту).

Піротехніка на пої

Піротехнічні вогні збільшать ефект та динамічність картинки. Хаотичні іскри, массово летять на відстань до 2-х метрів. Піторехніка кріпиться до різного роду поїв та аналогів.

ПІРОТЕХНІКА НА віяла
Піротехнічні віяла(вєєра) відрізняються від поїв великою кількістю пітотехнічних шашок що в десятки разів збільшить ефект іскор в умілих руках артиста театру вогню.
Вогняний куб
Слово куб від метра кубічного. 3D квадрат який палає вогнем при бистрих обертах та видає, нереально круте видовище. Куб один із найскладніших для використаня реквізитів в фаєршоу.
ВОГНЯНА СФЕРА
Сфера хоть і легша в експлуатації від куба, але часом, можливо добитися ефекту більше за рахунок збільшеної динамісночті. Геометрична фігуна нагадує палаючий марс який своїм видовищем 100% вразить глядачів та гостей свята.
Драгонстафф

Артистів які осилили драгонстафф важають свого рода професіоналами адже екзотичну картинку яку видає майстер з двометровим жезлом на краях якого розгалуження вогняних факелів - не може не вражати!

ВОгняні написи

Можемо виготовити з фітелів та конструкції текст і написи будь-якої складності. Коли потрібно вразити публіку чи придати події граціозності та більшої урочистості - огняний напис саме, що вам потрібно.

Вогняні генератори

Такі круті группи як рамшрайн, металіка, кісс використовують спецефекти на всі 100%, а їх продюсери посміюються мол "Спецефекти це наше ВСЕ". 2-3х метрові стовпи густого вогню додадуть екстримальності та жару в самих гарячіших моментах в шоу.

інші FIRE додатки 

За домовленістю з замовником можемо додати до класичного шоу різного роду піротехніку, екзотичний та незвичайний реквізит, постановки під тематику заходу і навіть заказну музичну композицію.

Ізюменка ШОу

ВОГНЕМЕТИ

Коли замовник ставить завдання зробити не просто якісне "Fire Show", а саме вразити гостей. Іншими словами "ДОРОГО-БАГАТО". Для таких випадків у нас є чимоло незвичаного та екзотичного реквізиту, шикарних постановок чи навіть банальний інтектив зводить публіку з розуму від розриву ємоцій. Проте, якщо говорити про справжню крутість - вогнемету немає рівних. Вогнемет це пушка генератор який створює справжнісіньке полумя дракона. Побачене затамовує подих. Ми використовуємо вогнемет у своїх вогняних шоу, проте реалізація буває обмежена, якщо постановка ставиться у примішенні чи з легкозаймистими матеріалами.

Відео

Як виглядає вогняне шоу?

Важаєм за потрібне Вас попередити, у нас велика команда артистів Fire Show та Led Show. Більшість з них постійно гастролюють та літають на контракти в Турцію, Єгипет, Китай, Тайланд та інші країни світу. Тому радимо вам звязатися з нашим менеджером, який надішле вам на вайбер актуальні промо-матеріали шоу програм які будуть вільні на вашу дату та находяться в Україні.
Ще більше світлин вогняного шоу

ФОто Fire Show

Яка ціна Воняного Шоу

Вартість для Fire Show важко підрахувати сходу, адже факторів які впливають на цінову політику масса. Це як купити машину, чим більше наворотів і престижу тим дорожче. Лайтове але якісне вогняне шоу можна замовити і від 100долл наприклад для дитячого дня народження, або 1000долл 7 артистів для великої сцени на дні міста зі всіма наворотами які вміють фаєрщики. Середній діапазаон цін на якісне шоу 200-500долл. В цілому ціна багато залежить від реквізиту та піротехніки. Наприклад в ціну 300долл може вартувати класична програма на 4 артиста та хороше шоу. А може і 1-2 артиста але з великою кількостю спецефектів, піротехніки та реквізиту. Тому більше запитуйте у менеджера за 095-650-00-44

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Суміжні ПОслуги

Піджейки
Гарячі піджейки Гоу-Гоу додатуть пікантності на танцполі на всякому святі.
LED ROBOTS PJs Show
Роботи піджеї які світяться та танцюють. Різна модюляція. Роботи з пушками, фрікі, на джамперах, діджей шоу та інші.
Шоу Баллет

Танцювальні колективи, Шоу балети, флешмоби та інші групові танці.