Театер вогню, шоу та спецефектів

Fire Show в луцьку

Вогняне шоу та Fire Show в Луцьку на весілля, корпоратив, день народження, ювілей, фестиваль, день міста та села, урочисті події та заходи. Наше Фаєр Шоу одне із кращих в Україні, пропонуємо прикрасити ваше свято дивовижними програмами вогняного, піротехнічного та світлового шоу. Висока майстерність артистів, поєднання динаміки і грації, море іскор та вогню охоплять драйвом всяке свято.

Наш театер вогню, ставить вогняний перформанс на будь-який захід. Більше інформації про нас читайте нижче, а забронювати Вогняне Шоу в Луцьку і по Україні можливо за телефоном +38-095-650-00-44

Стандартна програма включає в себе роботу від 1 до 10 артистів. Зазвичай клієнти зупиняються на варіанті 3-5 артистів. Чим більший бюджет тим більше артистів одночасно крутять реквізит та виступають з вогнем. Стандартна чи класична програма зазначає не кількість артистів, а використання реквізиту та трюків з вогнем. Зазвичай це використання різних видів поїв, віял та всеможливих їх аналогів. Також в програмі використовуються класичні стафи, іншими словами жезли та посохи, плювки вогнем та різного роду вогневий перфоманс.
Не всі артисти театру з вогнем підходять до вистави комплексно. Дехто ставить ставку на навички та трюки проте ігнорує інші складові. А саме образи артистів та музичне оформлення. Вони завчили 2-3 музичних аудіофайла та виступають під ці композиції, що на весілля, що на дні міста, на фестивалях, юбілеях чи інших подіях. Звісно так зручно, адже не вимагає лишніх тренувань та клопот. Про те, ми на таких коллег з нотками зневаги кажемо "В чому кіт на печі, а тому й на весіллі"... Ми серйозно ставимось до зовнішнього вигляду та костюмів артистів, завжди підбираємо стилістику під дійство, та ще більш ретельніше підходимо до вибору музичних доріжок. Так це години додаткових тренувань, але для нас, справжніх артистів наше захоплення це те чим ми живемо. І те, що ми робимо повино бути якомога наближеним до ідеалу в тих рамках яких ми можно це задати. На дитячому святі популярна музика в дитячих кругах, на ірландському фестивалі - музика відповідна, якщо іменинник обожнює цей трек, ми затратимо лишню годину на тренування, але замовник буде в захваті!

ДОДАТКИ ДО ВОГНЯНОГО ШОУ

Крім базового реквізиту для вогняної вистави ми можемо використовувати ті чи інші крутезні атрибути які більш затратні у фінансовій стороні чи складніші в реалізації. Деякі з них можуть вже входити в тариф, або додаватись за обумовлену доплату(сумма доплати обумовлена кількістю піротехніки, розхідного матеріалу та загальною вартістю реквізиту).

Замовити вогняне шоу
Піротехніка на пої

Піротехнічні вогні збільшать ефект та динамічність картинки. Хаотичні іскри, массово летять на відстань до 2-х метрів. Піротехніка кріпиться до різного роду поїв та аналогів.

Замовити вогняне шоу
ПІРОТЕХНІКА НА віяла
Піротехнічні віяла (вєєра) відрізняються від поїв великою кількістю піротехнічних шашок що в десятки разів збільшить ефект іскор в умілих руках артиста театру вогню.
Замовити вогняне шоу
Вогняний куб
Слово куб від метра кубічного. 3D квадрат який палає вогнем при бистрих обертах та видає, нереально круте видовище. Куб один із найскладніших для використання реквізитів у фаєршоу.
Замовити вогняне шоу
ВОГНЯНА СФЕРА
Сфера хоть і легша в експлуатації від куба, але часом, можливо добитися ефекту більше за рахунок збільшеної динамічності. Геометрична фігура нагадує палаючий марс який своїм видовищем 100% вразить глядачів та гостей свята.
Замовити вогняне шоу
Драгонстафф

Артистів які осилили драгонстафф вважають свого роду професіоналами, адже екзотичну картинку яку видає майстер з двометровим жезлом на краях якого розгалуження вогняних факелів - не може не вражати!

Замовити вогняне шоу
ВОгняні написи

Можемо виготовити з фітелів та конструкції текст і написи будь-якої складності. Коли потрібно вразити публіку чи придати події граціозності та більшої урочистості - огняний напис саме, що вам потрібно.

Замовити вогняне шоу
Вогняні генератори

Такі круті группи як Рамштайн, металіка, кісс використовують спецефекти на всі 100%, а їх продюсери посміюються мол "Спецефекти це наше ВСЕ". 2-3х метрові стовпи густого вогню додадуть екстремальності та жару в найгарячіших моментах в шоу.

Замовити вогняне шоу
іншіFIRE додатки

За домовленістю з замовником можемо додати до класичного шоу різного роду піротехніку, екзотичний та незвичайний реквізит, постановки під тематику заходу і навіть заказну музичну композицію.

Ізюменка ШОу

ВОГНЕМЕТИ

Коли замовник ставить завдання зробити не просто якісне "Fire Show", а саме вразити гостей. Іншими словами "ДОРОГО-БАГАТО". Для таких випадків у нас є чимало незвичайного та екзотичного реквізиту, шикарних постановок чи навіть банальний інвектив зводить публіку з розуму від розриву емоцій. Проте, якщо говорити про справжню крутість - вогнемету немає рівних. Вогнемет це пушка генератор який створює справжнісіньке полум'я дракона. Побачене затамовує подих. Ми використовуємо вогнемет у своїх вогняних шоу, проте реалізація буває обмежена, якщо постановка ставиться у приміщенні чи з легкозаймистими матеріалами.

Відео

Як виглядає вогняне шоу?

Вважаємо за потрібне Вас попередити, у нас велика команда артистів Fire Show та Led Show в Луцьку. Більшість з них постійно гастролюють та літають на контракти в Турцію, Єгипет, Китай, Тайланд та інші країни світу. Тому радимо вам зв'язатися з нашим менеджером, який надішле вам на вайбер актуальні промо-матеріали шоу програм які будуть вільні на вашу дату та находяться в Україні.
Ще більше світлин вогняного шоу

ФОто Fire Show

Яка ціна Воняного Шоу

Вартість для Fire Show в Луцьку важко підрахувати сходу, адже факторів які впливають на цінову політику маса. Це як купити машину, чим більше наворотів і престижу, тим дорожче. Лайтове, але якісне вогняне шоу можна замовити й від 100 долл, наприклад для дитячого дня народження, або 1000 долл 7 артистів для великої сцени на дні міста зі всіма наворотами які вміють фаєрщики. Середній діапазон цін на якісне шоу 200-500долл. В цілому ціна багато залежить від реквізиту та піротехніки. Наприклад в ціну 300 долл може вартувати класична програма на 4 артиста та хороше шоу. А може і 1-2 артиста але з великою кількістю спецефектів, піротехніки та реквізиту. Тому більше запитуйте у менеджера за +38-095-650-00-44

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Суміжні ПОслуги

Піджейки
Гарячі піджейки Гоу-Гоу додатуть пікантності на танцполі на всякому святі.
LED ROBOTS PJs Show
Роботи піджеї які світяться та танцюють. Різна модуляція. Роботи з пушками, фрікі, на джамперах, діджей шоу та інші.
Шоу Баллет

Танцювальні колективи, Шоу-балети, флешмоби та інші групові танці.

Вогняне шоу та Fire Show в Луцьку та Волинській області (Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Устилуг, Цумань, Шацьк) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Заказать Огненное шоу і Fireshow в Луцке и Волынской области (Берестечко, Владимир-Волынский, Горохов, Иваничи, Камень-Каширский, Киверцы, Ковель, Любешов, Любомль, Маневичи, Нововолынск, Ратно, Рожище, Старая Выжевка, Турийск, Устилуг, Цумань, Шацк) и даже по всей Украине.