Проведення Святкових подій

Ведучий на Ваше Свято

Запропонуємо Вам найкращих ведучих на будь-який бюджет та всеможливу подію. Замовити ведучого (Тамада) на Весілля, Корпоратив, День народження, Вечірку, Виїздні Церемонії, та конферансьє на урочисті події чи заходи.

Ціна на Ведучого залежить від геолокації, кількості годин роботи, формату виступу та самого заходу, а також рівень та досвід самого ведучого.

Наші контакти 050-500-40-62

Ведучий це одна з основних та ключових фігур на святковій події. Проведення урочистого заходу це відповідальна робота і замовник повинен розуміти, що саме хотів би отримати. Ведучий чи ведуча (Тамада) в першу чергу повинні Вам імпонувати. Це дуже важливо. Енергетикою, харизмою, гумором, тембром, зовнішністю та в цілому. Тому перед вибором ведучого обов`язково дивіться максимальний промо-пак з фото, відео, нарізку живих відео.

Далі Вам потрібно визначитись з бюджетом. Кожний ведучий має свій рівень підготовки та свій рівень енергетичного вкладу. Можливо дивно звучить, але чим більше ведучий викладається фізично та енергетично, тим краще він проведе свято, тим більше воно вам запам'ятається, але і тим більше буде його гонорар.

Наша Агенція Свята працює лише з кращими та перевіреними часом ведучими та тамадами. Ми запропонуємо вам кращих ведучих на Ваш бюджет. Просто зв'яжіться з нами, розкажіть про свою подію та задайте приблизний бюджет. Ми запропонуємо Вам наших майстрів по вигідних цінах.

Телефонуйте за номером телефону 050-500-40-62

Ведучий на Весілля

Ведучий на Весілля (Свадьбу)- це не тільки конферанс і оголошення гостей / номерів / шоу, а один із гостей, який знає, що має бути далі за таймінгом, знає цікаві історії про гостей, їх імена і модерує свято.

Ідеально, коли є можливість познайомитися з гостями заздалегідь, саме так можна приготувати круті інтерактиви та сюрпризи одне для одного. А на самому заході ведучий вже не буде чужим для гостей. Взагалі кожний ведучий має свою специфіку і стиль роботи, і це доволі тонкий момент, щоб поділити їх на якісь групи або категорії, адже це вже більше діло смаку, але точно ясно одне - це, повинно входити в обов'язки та навички ведучого;

На замітку

обов'язки ведучого на весіллі

Ведучий:

- забезпечить згуртування всіх гостей або колективу

Ведучий:

- підійме святковий дух та розбавить атмосферу тематичними та гумористичними темами 

Ведучий:

- проведе активні цікаві конкурси та забави 

Ведучий:

- потурбується про активність всіх присутніх гостей на святі, проведе його від старту і до фінішу з підготовленою розважальною програмою

Ведучий:

- потурбується про активність всіх присутніх гостей на святі, проведе його від старту і до фінішу з підготовленою розважальною програмою

Ведучий:

- планування свята

Ведучий:

- артистизм

Ведучий:

- пунткуальність і організованість

Ведучий:

- пам'ять і психологізм

Ведучий:

- вміє підбирати стиль для конкретного заходу

Ведучий:

- харизматичний, впевнений у собі і легко викликає прихильність до себе оточуючих

Ведучий:

- Посмішка! Звісно смішно, але без цього ніяк!

ТАМАДА на Весілля

Основним обов'язком тамади є координування і напрям дій гостей весілля. А саме: тамада допомагає фотографові збудувати гостей для групового фото, організувати запрошених для урочистої зустрічі молодих в залі, оголошувати тости і привітання від гостей, проводити різні конкурси, весільні обряди і так далі. Також тамада повинен стежити за тим, щоб діяльність гостей на весіллі, різні заняття рівномірно чергувалися, щоб гості занадто не засиджувалися за столами і не втомлювалися на танцполі.

Тамада на весілля

Обов`язки весільного тамади

Обов'язком тамади є також оголошення усіх найважливіших і значиміших подій на весіллі: першого танцю молодих, жартівливого привітання від друзів, появи і розрізання весільного торта, кидання весільного букета нареченої і так далі. Його завдання також в тому, щоб ці події не були несподіванкою для головних учасників.

До весілля тамада обов’язково зустрічається з нареченою. Обговорює всі деталі весілля. Потрібно обрати тематику весілля, непогано було б обговорити конкурси. Обов’язково - дізнатися про всі обряди. Крім того, тамада повинна бути в курсі любовної історії наречених. Професійна тамада - свого роду психолог. Спілкуючись з нареченими, вона дізнається про їх характери, що в подальшому допоможе їй організувати ідеальне весілля.


Тамада на весілля

Обов`язки весільного тамади

Весільний тамада також спілкується між гостями і музикантами, передає їм побажання і замовлення від запрошених, направляє їх роботу, підказує, які композиції і коли повинні звучати. У обов'язку ведучого на весіллі входить і координація роботи кухні і офіціантів.

Ну і, звичайно ж, весільний тамада повинен намагатися зробити так, щоб усі гості, усі запрошені на святі почували себе легко і невимушено, щоб ніхто не нудьгував. Завдання тамади (не найлегша) - допомогти гостям перезнайомитися, розслабитися і почати веселитися. Адже на весіллі, як правило, збирається велика кількість самих різних, несхожих і часто незнайомих один з одним людей, а тамада повинен зробити так, щоб ці люди змогли порозумітися і не нудьгували!

MC в нічний клуб та на вечірку

MC на Party

МС в нічний клуб та на вечірку

МС на PARTY

МС на PARTY це людина яка заряджає настроєм всіх відпочиваючих, створює атмосферу, спілкується з людьми в гумористичному та тематичному форматі. На одній сцені співпрацює з діджеєм, оголошує розважальну програму (номери і т.д.)

Обов'язки МС
Приймає участь в організації концерту та вечірок. Займається оргнізацією самих різних заходів, які спрямовані в першу чергу на залучення гостей.
Обов'язки МС

Підбирає тематичний матеріал, репертуар, бере участь у просуванні закладу. Знайомиться тісніше з відвідувачами, а особливо з тими хто в даному закладі святкує своє свято (ДР, корпоратив і т.д.).

Обов'язки МС

Позиціонує нічний клуб, залучає нових відвідувачів і людей, які вперше відвідали заклад розважального характеру.

Обов'язки МС

У його відповідальність також входить і формування концепцій програм, а також робота з партнерами.

Завдання ведучого - реалізувати на практиці все задумане, провести конкурси, оголосити артистів, забезпечити цікаву та активну атмосферу. Ведучий свята - це в першу чергу професіонал своєї справи. Ми рекомендуємо нашим клієнтам залучати тільки професійних ведучих на свято, адже, від цього виграють усі - івент-агенство полегшує підготовку заходу, а клієнт насолоджується результатом.

Для здійснення замовлення та уточнення деталей

телефонуйте за номером телефону 050-500-40-62

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони