Проведення Святкових подій

Ведучий на Ваше Свято

Запропонуємо Вам найкращих ведучих на будь-який бюджет та всеможливу подію. Замовити ведучого (Тамада) на Весілля, Корпоратив, День народження, Вечірку, Виїздну Церемонії, та конферансьє на урочисті події чи заходи.

Ціна на Ведучого залежить від геолокації, кількості годин роботы, формату виступу та самого заходу, а також рівень та досвід самого ведучого.

Наші контакти 050-500-40-62

Ведучий це одна з основних та ключових фігур на святковій події. Проведення урочистого заходу це відповідальна робота і замовник повинен розуміти, що саме хотів би отримати. Ведучий чи ведуча (Тамада) в першу чергу повині Вам імпонувати. Це дуже важливо. Енергетикою, харизмою, гумором, тембром, зовнішністю та в цілому. Тому перед вибором ведучого обов`язково дивіться максимальний промо-пак з фото, відео, нарізку живих відео.

Далі Вам потрібно визначитись з бюджетом. Кожний ведучий має свій рівень підготовки та свій рівень енергетичного вкладу. Можливо дивно звучить, але чим більше ведучий викладається фізично та енергетично, тим краще він проведе свято, тим більше воно вам запамятається, але і тим більше буде його гонорар.

Наша Агенція Свята працює лише з кращими та перевіреними часом ведучими та тамадами. Ми запропонуємо вам кращих ведучих на Ваш бюджет. Просто звяжіться з нами, розкажіть про свою подію та задайте приблизний бюджет. Ми запропонуємо Вам наших майстрів по вигідних цінах.

Телефонуйте за номером телефону 050-500-40-62

Ведучий

- забезпечить згуртування всіх гостей або колективу

- підійме святковий дух та розбавить атмосферу тематичними та гумористичними темами

- проведе активні цікаві конкурси та забави

- потурбується про активність всіх присутніх гостей на святі, проведе його від старту і до фінішу з підготовленою розважальною програмою

Професіоналізм професії ведучого

- планування свята

- артистизм

- пунткуальність і організованість

- пам'ять і психологізм

- вміє підбирати стиль для конкретного заходу

- харизматичний, впевнений у собі і легко викликає прихильність до себе оточуючихВедучий - це не тільки конферанс і оголошення гостей / номерів / шоу, а один із гостей, який знає, що має бути далі за таймінгом, знає цікаві історії про гостей, їх імена і модерує свято.

Ідеально, коли є можливість познайомитися з гостями заздалегідь, саме так можна приготувати круті інтерактиви та сюрпризи одне для одного. А на самому заході ведучий вже не буде чужим для гостей.

Завдання ведучого - реалізувати на практиці все задумане, провести конкурси, оголосити артистів, забезпечити цікаву та активну атмосферу. Ведучий свята - це в першу чергу професіонал своєї справи. Ми рекомендуємо нашим клієнтам залучати тільки професійних ведучих на свято, адже, від цього виграють усі - івент-агенство полегшує підготовку заходу, а клієнт насолоджується результатом.

Для здійснення замовлення та уточнення деталей

телефонуйте за номером телефону 050-500-40-62

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони