Послуги та Організація Свята

Агенція Свята

Команда Агенції "Golden Light" в івент індустрії та Шоу Бізнесі ще з 2012 року. Ми знаємо про свято все. Тому з легкістю та впевненим професіоналізмом організуємо під ключ або допоможемо в організації Вашого святкування чи урочистої події.

Додаткові Послуги

У нас є відповіді та контакти на Все, що Вас може цікавити?

Артисти, Шоу Програми, Музиканти, Ведучі, Діджеї, Фотографи, Відеооператори, Дитячі Аніматори, Спецефекти, Фотозони, Декоратори, Організатори, Оренда та прокат Світла/Звуку, Музичні Гурти, Фокусники, Світлове шоу, Вогняне Шоу, Пародисти, Гумористи, Охорона, Виїздна Кухня, Локації та інше.

Це дуже Важливо для Вашого Свята!

Чому Звертаються до нас?

Багато хто тратить час даремно організовуючи все своїми силами. Можливо це оправдано для невеликого дня народження та якщо у Вас ціла подія?.. Автомеханік звісно може зробити в квартирі ремонт, але на скільки це буде професійно? Майстер будування завжди знає які матеріали кращі, яку фарбу і куди, має професійний інструмент який навряд чи має автомеханік. Розумієте суть? Так само в Шоу бізнесі. 

Навряд чи ви добре в розумієтесь в діджеях щоб угодив з музикою, Аніматорах які здивують діток, Фотографах якому Ваше свято буде в кайф, а не шабашка для заробітку, адже кожний фотограф знімає краще свою специфіку. Чи наврядчи Ви знаєте яку стриптизершу взяти в подарунок для Вашого директора на 50 років, щоб це буде дуже ефектно та гарно, а не стидно та вульгарно. Суть же зрозуміла?

Чому з нами Вигідно?

Чому послуги БЕЗКОШТОВНІ?

Агенція Свята напряму та професійно займається маркетингом - тому отримує багато замовлень на запитів на співпрацю. Артисти, виконавці, підрядники, організатори, творчі люди - більше займаються своєю справою, тому розкрутка та маркетинг для них не другий та навіть не третій план розвитку.

Тому Артистам дешевше віддавати 10-20% від їх заробітку нам ніж викидати гроші на рекламу та маркетологів.

Виходить артист має постійну роботу, ми маємо % з гонорара артиста, а Ви отримуєте Безкоштовні послуги від Агенції Свята.

За що Ви можете заплатити?

Платні Послуги Агенції

Наша Івент Агенція Свята може брати додаткові % з Вашого бюджету - якщо Ми організовуємо свято під ключ. Адже порою організація святкування та події чи навіть просте планування - це дуже багато часу та ресурсів з мільйонами поправок, забаганок клієнта і т д. Все залежить від обь'ємів роботи. Тому спочатку нам ставиться завдання на організацію під ключ, ми прикидаємо всі затрати і виставляємо фіксований рахунок, або % з Вашого Бюджета на організаційні послуги, або Додатковий % з Ваших затрат. Зазвичай це 3-10% в залежності від домовленості та рівня складності.
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо. 

Наші Телефони