10

Років

Ми працюємо в сфері Шоу-Бізнесу понад 10 років. Великий досвід роботи в організації та проведенні свята.

3000

Партнерів

У нас потужна база артистів, ведучих, фото-відео операторів, підрядники всіх напрямків від декору, до оренди сцен, звуку, світла і т д...

750

Клієнтів в рік
Ми обслуговуємо більше 750 клієнтів на рік. Весілля, дитяче свято, корпоратив, день народження, відкриття магазину і т д. Ми працюємо для Вас, щоб ВИ могли відпочивати!

1

Ми номер один 
Коротко про нас - номер один. Говоримо не словом, а дією. Якщо Вам не сподобаються наші послуги - ми повернемо Вам гроші!
Ознайомитись з нашими послугами або шоу програмою можливо тут

Історія "Golden Light Project"

Від минулих років і до сьогодні. Історія становлення Агенції Свята.

Івент Агенція Свята "Golden Light" почала свою діяльність в далекому 2010 році. В ті часи співзасновники Агенції займались Артистичною справою - танцівникі, діджеї, МС, Піджейки, Арт-Директора. В 2012-13 роках Проект почав займатись організацією та виступати як ПРОМО группа. В 2014 організували свій перший масштабний фестиваль. В 2015 зароджується сама назва сьогоднішнього проекту "Golden Light Project".   . 

Golden Light - це проект світлодіодного Шоу. Все, чим би проект не займався, прикрашалося "LED" світлом. Самі популярні це танцівники "Світлові Роботи" та їх різновидності в том числі: Рицарі-Дракони, Некроманти, Сталкера, Фрікі, Діджеї, піджейки, пушки, реквізит, фотозони і т д...

Промо Видео від "Golden Light Project"

З Шоу-Програми в Івент Агенцію Свята

Чому і що посприяло для такого кроку.

Після анексії Крима та початку війни в Україні клубне та нічне життя країни стабільно деградує вниз, а оскільки Golden Light в першу чергу - клубний проект, потрібно було шукати вихід. В 2018 році Проект виходить на івент індустрію, а в 2019 уже 80% замовлень корпоративні та весільні клієнти. Також в 2019 відкривається Дитяча Агенція Аніматорів, запускається власне виробництво товарів для Шоу-Бізнеса та приймається рішення переведення проекту в повноцінну Івент Агенцію Свята. 

Причина Успіху

Чому ми в Топі

За стільки років роботи в Шоу-Бізнесі Golden Light відвідав фактично кожне місто України. Гастролювали в такі країни як Польща, Білорусія, Німеччина, Придністров'я, Молдова, Турція, Єгипет, ОАЕ та Китай. Працювали на одній сцені з багатьма зірками.

Це дозволило напрацювати дуже велику базу партнерів самих різних категорій, відсіяти "артистів" в кавичках та знайти кращих. Кращих організаторів, артистів, діджеїв, ведучих, фотографів, дизайнерів та декораторів, аніматорів. 

Агенція свята має власні та загальні телеграм чати в яких легко і бистро знайде все, що Вам потрібно для Вашого СВЯТА.

Як це працює?

Причина по якій Вам вигідно з нами співпрацювати.

Насправді все дуже просто. "Хто володіє інформацією той володіє світом". Зазвичай замовники мало розуміються в Шоу-Бізнесі і для них ця організація - невідомий брід. Проте нашому  Клієнту досить лиш побажати та Агенція запропонує максимальну кількість варіантів для поставленої задачі. І не важливо, шукаєте ви локацію, ведучого, фотографа, шоу на весілля, аніматора дитині чи відкриття магазину під ключ.

Артисти, підрядники, координатори та інші платять агенції 10-20% від свого заробітку за те, що агенція дає їм роботу. Тому наші клієнти нічого не втрачаючи отримують найкраще та економлять свій час. 

!!!ВАЖЛИВО!!!

Чому про це ніхто не думає, а ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО.

Один із найважливіший факторів успіху - командна робота. Зазвичай замовники та організатори набирають артистів та підрядників рандомом і в них немає співдружності яка є дуже важлива. Технік не може правильно освітити зал фотографу, бо декоратори освітили не ті тона, а Шоу взагалі не підсвічується, бо музикант він же й технік немає спорядження, тому саксофоніста ніхто не бачить, а гості за круглим столом не можуть спілкуватися друг з другом бо декорована ваза посередині стола на думку декоратора дуже важлива.

Тому коли ви звертаєтесь в Агенція Свята "GOLDEN LIGHT", ви забуваєте про форсмажори, адже працює злагоджена команда, яка наперед передбачає підводні камені і Ваше свято проходить бездоганно.

Якщо вас цікавлять інші питання, телефонуйте або пишіть нам і ми з радістю Вам допоможемо.

Також хочемо зауважили, що станом на 2023р, наша команда створила ребрединг і ще більше кориснішої інформації можна дізнатися на сайті івент агенства event-baza.com

Ознайомитись з нашими послугами або шоу програмою можливо тут
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо. 

Наші Телефони