Проведення Святкових подій

Ведучий на Ваше Свято

Запропонуємо Вам найкращих ведучих в Києві на будь-який бюджет та всеможливу подію. Замовити ведучого (Тамада) на Весілля, Корпоратив, День народження, Вечірку, Виїздні Церемонії, та конферансьє на урочисті події чи заходи.

Ціна на Ведучого в Києві залежить від геолокації, кількості годин роботи, формату виступу та самого заходу, а також рівень та досвід самого ведучого.

Наші контакти 095-433-22-21

Ведучі/Тамада на Весілля та Корпоратив в Києві

Кращі MC|Ведучі| на вечірку в Києві

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ВЕДУЧІ В УКРАЇНІ

ТОП ВЕДУЧИХ УКРАЇНИ

Ведучий

ДЯДЯ ЖОРА

ВЕДУЧИЙ, ШОУМЕН

Один з найпопулярніших та найпрофесійніших ведучих в Україні. Резидент "Comedy Club UA", а також відомий на «Ліга Сміху», «Бійцівський клуб», «Бігуді Шоу», «Дизель Шоу» і т. д.

Ведучий

Діма Коляденко

Ведучий, Співак

Один із найепатажніших чоловіків Української сцени. Співак, Хореограф, Ведучий, який вливається в будь-яку подію і робить свято по справжньому шикарним.

Ведуча

Ольга Фреймут

Ведуча, Зірка

Одна з найвідоміших жінок України. Ведуча проекту "Ревізор", журналістка ББС, знімалася в багатьох УКР. фільмах та серіалах, постійний гість на різних телеканалах.

Ведучий

Віктор Гевко

Ведучий. Капітан "V.I.P Тернопіль"

Тричі вигравав у передачі "Розсміши Коміка", грав Кума в "Одного разу під Полтавою", автор т/п "Країна У". Учасник т/п "Бійцівський клуб".

Послуги Ведучих в Києві

Ми Пропонуємо

Ведучий / Тамада на Весілля
Ведучий на Корпоратив
Ведучий на День Народження
ВЕДУЧИЙ СВЯТКОВИХ ПОДІЙ
МС на Вечірку
ВЕДУЧИЙ НА ПРОМО-Акції
Ведучий для дітей
Конферансье

Ведучий це одна з основних та ключових фігур на святковій події. Проведення урочистого заходу це відповідальна робота і замовник повинен розуміти, що саме хотів би отримати. Ведучий чи ведуча (Тамада) в першу чергу повинні Вам імпонувати. Це дуже важливо. Енергетикою, харизмою, гумором, тембром, зовнішністю та в цілому. Тому перед вибором ведучого обов`язково дивіться максимальний промо-пак з фото, відео, нарізку живих відео.

Далі Вам потрібно визначитись з бюджетом. Кожен ведучий має свій рівень підготовки та свій рівень енергетичного вкладу. Можливо дивно звучить, але чим більше ведучий викладається фізично та енергетично, тим краще він проведе свято, тим більше воно вам запам'ятається, але і тим більше буде його гонорар.

Наша Агенція Свята працює лише з кращими та перевіреними часом ведучими. За 12 років досвіду ми мали змогу оцінити кожного та виділити кращих на свій бюджет. Просто зв'яжіться з нами, розкажіть про свою подію та задайте приблизний бюджет. Ми запропонуємо Вам наших майстрів мікрофонів по вигідних цінах в Києві та Київській Області.

Телефонуйте за номером телефону 095-433-222-1

інформація стосовно ведучого

Ведучий на Весілля

Ведучий на Весілля (Свадьбу) - це не тільки конферансье і оголошення гостей / номерів / шоу, а один із гостей, який знає, що має бути далі за таймінгом, знає цікаві історії про гостей, їх імена і модерує свято.

Ідеально, коли є можливість познайомитися з гостями заздалегідь, саме так можна приготувати круті інтерактиви та сюрпризи одне для одного. А на самому заході ведучий (ведуча) вже не буде чужим для гостей. Взагалі кожний ведучий має свою специфіку і стиль роботи, і це доволі тонкий момент, щоб поділити їх на якісь групи або категорії, адже це вже більше діло смаку, але точно ясно одне - це, повинно входити в обов'язки та навички ведучого.

На замітку

обов'язки ведучого на весіллі

Ведучий:

- забезпечить згуртування всіх гостей або колективу

Ведучий:

- підійме святковий дух та розбавить атмосферу тематичними та гумористичними темами

Ведучий:

- проведе активні цікаві конкурси та забави

Ведучий:

- потурбується про активність всіх присутніх гостей на святі, проведе його від старту і до фінішу з підготовленою розважальною програмою

Ведучий:

- майстер своєї справи - потурбується про логістику свята та піднесений настрій

Ведучий:

- планування свята

Ведучий:

- артистизм

Ведучий:

- пунткуальність і організованість

Ведучий:

- пам'ять і психологізм

Ведучий:

- вміє підбирати стиль для конкретного заходу

Ведучий:

- харизматичний, впевнений у собі і легко викликає прихильність до себе оточуючих

Ведучий:

- Посмішка! Звісно смішно, але без цього ніяк!

Детальніше про тамаду

ТАМАДА на Весілля

Дехто не розуміє чим відрізняється ТАМАДА від ВЕДУЧОГО на Весіллі. Ці слова іноді вживаються як абсолютні синоніми, але здебільшого мають інші значення. Тамадою може бути і один з гостей якому притаманна ініціативність та риси харизматичності, а ведучим лише найманий професіонал, який керує подією чи заходом.

Основний обов'язок тамади:

Основним обов'язком тамади є координування і напрям дії гостей весілля. А саме: Тамада допомагає фотографові згуртувати гостей для групового фото, організувати запрошених для урочистої зустрічі молодих в залі, оголошувати тости і привітання від гостей, проводити різні конкурси, весільні обряди і так далі. Також тамада повинен стежити за тим, щоб діяльність гостей на весіллі, різні заняття рівномірно чергувалися, щоб гості занадто не засиджувалися за столами і не втомлювалися на танцполі.

Тамада на весілля
Тамада на весілля

Обов`язки весільного тамади

Обов'язком тамади є також оголошення усіх найважливіших і значимих подій на Весіллі: першого танцю молодих, жартівливого привітання від друзів, появи і розрізання весільного торта, кидання весільного букета нареченої і так далі. Його завдання також в тому, щоб ці події не були несподіванкою для головних учасників.

До Весілля тамада обов’язково зустрічається з нареченою. Обговорює всі деталі весілля. Потрібно обрати тематику весілля, непогано було б обговорити конкурси. Обов’язково - дізнатися про всі обряди. Крім того, тамада повинна бути в курсі любовної історії наречених. Професійна тамада - свого роду психолог. Спілкуючись з нареченими, вона дізнається про їх характери, що в подальшому допоможе їй організувати ідеальне весілля.


Тамада на весілля

Обов`язки весільного тамади

Весільний тамада також спілкується між гостями і музикантами, передає їм побажання і замовлення від запрошених, направляє їх роботу, підказує, які композиції і коли повинні звучати. В обов'язок ведучого на весіллі входить і координація роботи кухні і офіціантів.

Ну і, звичайно ж, весільний тамада повинен намагатися зробити так, щоб усі гості, усі запрошені на святі почували себе легко і невимушено, щоб ніхто не нудьгував. Завдання тамади (не найлегше) - допомогти гостям перезнайомитися, розслабитися і почати веселитися. Адже на весіллі, як правило, збирається велика кількість самих різних, несхожих і часто незнайомих один з одним людей, а тамада повинен зробити так, щоб ці люди змогли порозумітися і не нудьгували!

MC в нічний клуб та на вечірку

MC на Party

МС в нічний клуб та на вечірку

МС на PARTY

МС на PARTY це людина яка заряджає настроєм всіх відпочиваючих, створює атмосферу, спілкується з людьми в гумористичному та тематичному форматі. На одній сцені співпрацює з діджеєм, оголошує розважальну програму (номери і т.д.)

МС та інтерактив
Приймає участь в організації концерту та вечірок. Займається оргнізацією самих різних заходів, які спрямовані в першу чергу на залучення гостей.
МС та Обов'язки 

Підбирає тематичний матеріал, репертуар, бере участь у просуванні закладу. Знайомиться тісніше з відвідувачами, а особливо з тими хто в даному закладі святкує своє свято (ДР, корпоратив і т.д.).

МС та атмосфера

Позиціонує нічний клуб, залучає нових відвідувачів і людей, які вперше відвідали заклад розважального характеру.

МС та відповідальність

У його відповідальність також входить і формування концепцій програм, а також робота з партнерами.

Пам'ятка для замовника.
Завдання Ведучого - реалізувати на практиці все задумане, провести конкурси, оголосити артистів, забезпечити цікаву та активну атмосферу. Ведучий свята - це в першу чергу професіонал своєї справи. Ми рекомендуємо нашим клієнтам залучати тільки професійних ведучих на свято, адже, від цього виграють усі - івент-агентство полегшує підготовку заходу, а клієнт насолоджується результатом.

А головне - ми підбираємо кращих з кращих на Ваш бюджет. Замовники рідко розуміються у виборі. Один ведучий більш виграшний у форматі весіль, інший на корпоративах, третій в клубах як МС. Можливо під бюджет клієнта краще взяти DMC - тобто людина яка крутить музику як діджей та паралельно працює з аудиторією завдяки мікрофону. Або зважаючи на риси та навички ведучого підберемо кращого для проведення тематичного свята, наприклад ведучий на "Новорічний корпоратив", "Новорічну Ніч", "ведучий на 8-ме Березня", чи "ведучий на Хеллоувін". Не завжди професійний ведучий на весілля впорається професійно з проведенням промо акції чи дитячого Дня Народження і навпаки. Тому рекомендуємо звертатись до нашої івен-агенції, тим більше підбір артистів та підрядників для наших клієнтів надається безкоштовно.

Для здійснення замовлення та уточнення деталей телефонуйте за номером телефону 095-433-222-1

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Схожі послуги

DJ на Свято
Великий вибір діджеїв на будь-який бюджет.
Шоу Програма та Артисти

Розваги та Шоу повного циклу від Агенції "Golden Light".

Організація та Проведення Події
Великий вибір послуг та проведення святкових подій.

Ведучий, Тамада, МС в Києві та Київській області (Баришівка, Біла Церква, Березань, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Володарка, Вишгород, Глеваха, Гостомель, Іваньків, Ірпінь, Кагарлик, Київ, Коцюбинське, Макарів, Миронівка,, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Прип'ять, Ржищів, Рокитне, Сквира, Славутич, Тараща, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чорнобиль, Яготин) і навіть по всій Україні.

Перевод.

Заказать Ведущего, Тамаду и МС в Киеве и Киевской области (Барышевка, Белая Церковь, Березань, Богуслав, Борисполь, БородянкаБоярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Володарка,, Вышгород, Глеваха, Гостомель, Иванков,Ирпень, Кагарлык, Киев, Коцюбинское, Макаров, Мироновка, Обухов, Переяслав Хмельницкий, Припять, Ржищев, Рокитное, Сквира, Славутич, Тараща, Тетиев, Узин, Украинка Фастов, Чернобыль, Яготин) и даже по всей Украине.