Організація та проведення рекламних акцій

Промо та PR-Акції

Івент Агенція "Golden LIght" займається організацією Промоакцій в Одесі вже більше 10 років. Запропонуємо Вашій увазі всеможливі креативні варіанти рекламних компаній, яка підійде саме вашій продукції чи події, а головне досягнемо ефективного результату на Ваш бюджет. Наша команда має всі необхідні атрибути для PR-Компаній в Одесі.

Якщо ви хочете отримати цінову пропозицію під ключ або безкоштовну консультацію телефонуйте за тел 095-650-00-44

Також можемо запропонувати популярні атрибути для рекламних компаній: "Діджей та апаратура+світло", "Ведучий", "Фотозона", "Аніматори, Ростові ляльки, "Білі Ведмеді", "Піджейки та інші Хосстес", "леді фуршет", "Дизайн афіш, плакатів, флаєрів", "Рекламний друк", "Брендування продукції", "Ходулісти", "Міми"," Живі Скульптури" та багато іншого від Івент Агенції Golden Light.

BTL Акції та їх переваги над ALT рекламою.
Альт реклама це масове охоплення аудиторії, яке збільшує впізнаваність продукту. Тобто, реклама на телебаченні, соц. мережі, радіо, інші ресурси реклами. Ціль збільшити впізнавальність бренду. Підходить великим компаніям з великим бюджетом.

BTL реклама - це пряма взаємодія з клієнтом, за допомогою даного інструменту потенційні клієнти знайомляться з продуктом, послугою чи іншим предметом реклами. Як говорять "BTL" це практика, а "ALT"- теорія. Саме тому BTL реклама, набагато ефективніша. Наша компанія проведе, організує чи допоможе в реалізації BTL компанії.

ЩО ми Пропонуємо

Топ Найпопулярніших ПРОПОЗИЦІЙ

Популярні PR - рішення

Відкриття магазинів

ГОловне, за 10 років досвіду

"Як кораблик запустиш, так він і попливе" - напевне одна із самих правдивих крилатих фраз, які безвідмовно діють в бізнесі та особливо в Шоу Бізнесі. Краще зачекати ніж відкриватися з недоліками, краще переплатити але отримати результат, краще брати персонал з досвідом ніж надіятись, що все стане на своє місце згодом. Краще нічого не робити, ніж робити як небудь. "Зустрічають по "одьожкє""... Якщо відкриваєте магазин чи сервіс наданя послуг та інші бізнес проекти - знайте, як ви про себе заявите, так про вас і будуть думати. Якщо в перший день персонал не справляється зі своїми обов'язками - це запам'ятають надовго. Якщо прийом теплий, локація святкова, якщо відкриття урочисте, а не убоге - це запам'ятають і це обов'язково зіграє свою роль у вашому бізнесі.

ГОловне, за 10 років досвіду

"Як кораблик запустиш, так він і попливе" - напевне одна із самих правдивих крилатих фраз, які безвідмовно діють в бізнесі та особливо в Шоу Бізнесі. Краще зачекати ніж відкриватися з недоліками, краще переплатити але отримати результат, краще брати персонал з досвідом ніж надіятись, що все стане на своє місце згодом. Краще нічого не робити, ніж робити як небудь. "Зустрічають по "одьожкє""... Якщо відкриваєте магазин чи сервіс наданя послуг та інші бізнес проекти - знайте, як ви про себе заявите, так про вас і будуть думати. Якщо в перший день персонал не справляється зі своїми обов'язками - це запам'ятають надовго. Якщо прийом теплий, локація святкова, якщо відкриття урочисте, а не убоге - це запам'ятають і це обов'язково зіграє свою роль у вашому бізнесі.

Основне завдання ПРОМО-Акцій, привернути увагу потенційних клієнтів до продукту, бренду, послуги чи компанії. Тобто направлені дії на те, щоб тим чи іншим способом завоювати лояльність клієнта чи звернути увагу потенційних клієнтів на ціль ПРОМОУШЕНА . Саме тому з особливою увагою та урочистістю підходять до офіційних відкриттів, святкувань, днів народжень, магазину чи інших свят типу "Helloween", "Чорної пятниці", "Нового Року та Різдва" - все це можливості прихованих та прямих ПРОМО-АКЦІЙ, святкових знижок, та лотерей, ціль яких, в першу чергу - збільшити продажі та привернути увагу!

Якщо вас цікавить відкриття магазину, сервісу, іншого бізнесу, організація та проведення днів народжень, бізнесу чи інші промо акції в Одесі - телефонуйте нам за консультацією за тел 095-650-00-44


Найкращі рішення для Вашої компанії

Реклама Авто-МОТО

Одна з ключових галузей по якій спеціалізується наша компанія - реклама та супровід промоушена авто-ринку. Реклама авто, презентація нових машин в автосалонах, відкриття автосалонів, рекламні компанії авто-сервісів (автомишки, шиномонтажі, СТО і т. д.), розважальна та АРТ частина для АВТО та МОТО фестивалів.  

Ми співпрацюємо з дівчатами різних галузей. Неймовірно великий вибір моделей та формату презентації. Піджейки, стриптизерши, хостесс, моделі, рекламна-анімація, розробка брендованої продукції, підготовка локації для урочистого заходу, музичний супровід та інсталяція звукового обладнання, дизайн та декор, спецефекти.

Рекламні компанії пов'язані з автомобілями чи сервісами для обслуговування авто, не обійдуться без красивих дівчат. Можливо експериментувати наприклад з ростовими ляльками, типу білого ведмедя, чи героя логотипу компанії, використовувати технології типу моноколеса, світлового LED SHOW з роботами і т. д. Але краща реклама за участі сексуальних дівчат. Подивіться рекламу топових машин типу феррарі, брендових парфумів, чи діамантів. Скрізь гарячі дівчата в червоній сукні, море спецефектів та макіяжа. Це все викликає пристрасть. Пристрасть - це емоції. А там де емоції там є бажання придбати те, що пропонують дівчата. Іноді, чоловіки, машинам чи своїм мотоциклам приділяють часу не менше ніж своїй другій половинці, а то й називають авто-мото техніку жіночими іменами. Звісно, можливо креативити, про те, як показує практика - гарні дівчата - краща реклама для ПРОМО автомобіля.

Такий же підхід пропонуємо для авто сервісів. Більшість власників бізнесу відкривають мийку чи СТО та задовільняються оформленням повітряними кульками, чи ростовій ляльці, майстра в касці. Такі рішення звісно теж об'єктивніі краще ніж нічого. Але якщо ви дбаєте, щоб про Вас говорили, чому б в день відкриття не організувати клієнтам поліровку машини від SEXy Girls? Таке оцінить кожен власник авто, поділиться цим в соц-мережах, а новини масс-медіа теж залюбки поділяться такою новиною на своїх ресурсах. Висновок? Ви отримуєте не лише перфоманс на відкриття сервісу, а й задоволених клієнтів і безкоштовну рекламу та ефективну рекламу.

Промоушн та PR-компанії

Довіртесь професіоналам

Телефонуйте нам за тел 095-650-00-44 та отримайте безкоштовну консультацію. Запропонуємо для вас найкращі BTL рішення по оптимальних цінах. Організуємо та проведемо ПРОМО акції згідно Вашого бюджету. Великий досвід PR-компаній як для ринкових павільйонів чи кафе-кіосків, до потужних міжнародних компаній. Гарантуємо високий результат та якісне виконання роботи нашим агентством та нашими підрядниками. Команда "GL"одна з кращих в Одесі по організації ПРОМО акцій та EVENT індустрії. Розкажіть трішки про себе, хто ви, чим займаєтесь, з якого міста чи області, опишіть як ви собі бачите Вашу піар-компанію, які є побажання, який приблизний бюджет, дата і терміни - а наші креатори запропонують кращі ідеї та комерційні пропозиції.

Сьогодні найпопулярніші массові рішення піар-компаній:

 • Розповсюдження рекламних носіїв за допомогою промоутерів та аніматорів.
 • Ліфлетінг - розповсюдження пробників продукції та послуг.
 • Брендування продукції та розповсюдження креативним методом.
 • Дегустація продукції.
 • Консультування для покупців на локації продажу.
 • Розіграши, лотереї, конкурси.
 • Акції - подарунки за покупку чи послугу.
 • Виставки та ярмарки. Події в газулі замовника.
 • Спонсорські заходи.
 • КОНТЕНТ - МАРКЕТИНГ. Креативи в соц. медіа просторі та зовнішній рекламі.
 • Штучне сарафанне радіо у лідерів думок.
 • Партизанський маркетинг.

Партизанський маркетинг

CRM-форма з'явиться тут

Наши Контакты

Для связи с нами позвоните по одному из наших телефонов или заполните Форму и мы позвоним Вам.

Наши Телефони

Організація та проведення ПРОМО АКЦІЙ та PR Компаній в Одесі та Одеській області (Ананьїв, Арциз, Балта, Білгород-Дністровський, Біляївка, Березівка, Болград, Великодолинське, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Котовськ, Любашівка, Овідіополь, Одеса, Роздільна, Рені, Татарбунари, Теплодар, Іллічівськ, Ширяєве, Южне) і навіть по всій Україні.