Живі Скульптури, Ходулісти та Міми.

Театер "Галерея"

Якщо Вам потрібні Живі Скульптури, Ходулісти на Ходулях або джамперах, Міми чи Аніматори - звертайтесь за номером +38-095-433-2221

Можлива Оплата по ПЕРЕРАХУНКУ. Виїзд в будь-яку точку України. Львів, Рівне, Луцьк, Київ, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Житомир та будь яке місто і навіть ближнє зарубіжжя. 14 Років досвіду від нашого Театру "Галерея".

Живі Скульптури та Статуї

В Агенції Свята "Golden Light" - великий штат артистів, тому наш Театер Живих Скульптур може надати до 20 акторів на Ваше дійство.

 -Статуї можут працювати до 5 годин без переривів. -Підбираємо костюми під Вашу Тематику.
 -Живі Скульптури можуть бути задіяні для зустрічи гостей, на фотозоні, для весільної церемонії, урочистих відкриттів або як окремий елемент будь-якої розважальної програми. 

Замовити Артистів та консультація по телефону +38-095-433-22-21 

Ходулісти та люди Гіганти

Ходулісти висотою до 3х метрів. Є різні варіанти. Костюми підбираємо в залежності від Вашої тематики свята чи Івент та Промо задачь. Ходулісти можуть ходити без перерви до 3х годин після чого 15хв відпочинку. 

Замовити Ходулістів та консультація по телефону
+38-095-433-22-21 

Міми

Зустріч гостей, работа на фотозоні, відкриття, промо, дні народження, освідчення, будь-які урочистості. Можуть розважати і дорослих і дітей. Під час роботи можуть використовувати реквізит або показувати невелички репризи, також можемо підготувати сценки з музичним супроводом на пару хвилин. Костюми різні, постійно оновлюються, можливий підбор під конкретну тематику.

Замовити Мімів та консультація по телефону +38-095-433-22-21 

Цінова політика залежить від того, скільки артистів та на скільки часу би хотіли замовити. Костюми на ціну не впливають про те ми завжди підбираєм образ під Вашу тематику дійства, а той робими костюми з нуля під Ваше свято.
Для замовлення Шоу або консультації наберіть на будь який номер вказаний нижче або заповніть форму і ми сами з Вам зателефонуємо

Зв'язок з нами

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо. 

Наші Телефони