Все про полярного ГІГАНТСЬКОГО ведмедя

Великий білий Ведмідь

Популярність Білих Ведмедів в Україні та регіонах обумовлена їх безумовною універсальністю. Ці білесенькі та пушисті гори ніжності неймовірно мілашні, що простіше напевне перечислити, де вони зайві ніж навпаки. Дитячі дні народження, корпоративи, виставки, промо акції, відкриття магазинів, ресторанів та інших урочистих подій - БІЛІ ВЕДМЕДІ 100% зайдуть по формату та зроблять антураж та святкову атмосферу.


Замовити трендового Білого Ведмедя в Україні на Ваше Свято
за телефоном 050-500-40-62

Куди замовляють Ведмедика

Виписка з пологового будинку
Привітати з днем народження
Сюрприз на весілля
Корпоративи
Зустріч Гостей
На дитяче Свято
Масові події
Ростові ляльки пневмокостюмів білих полярних м

ведмедів це дорослі іграшки юбілярів та молодіжних пар. Всі ми в дитинстві обожнювали гратися ведмедиками. У кого з нас не було його? Ще одна причина чому, таке інтерактивне шоу користується такою популярністю у дорослих, хоть здавалось би - звичайна ростова лялька для дитячих днів народжень. Егеш-бо, медведиків замовляють провідні автомарки для своїх промо акцій.

ЗУСТРІЧ ГОСТЕЙ

На відео гігантскі ведмеді разом з барабанщиками виконують ролі хосстес на одному із багатьох входів в ТЦ. Подивіться наскільки ефектно дивляться ведмедики. Їх розміри вражають. Тим самим підкреслюють важливість вашої події. Так працює наш мозок. Великі ведмеді на великі події. Напевне тут, щось грандіозне, раз такі красавчики зустрічають мене. Ми це звісно не серйозно, але тим не менше, щось в цьому є. Але додайте до таких ведмедиків таку ж круту фотозону, трішки світлодіоних прожекторів, гарну музику, дівчику з фужерами з шампанским із наших "Леді Фуршет", та переконайтесь, що така подія на довго відкладеться в памяті ваших гостей.

Привітання з Днем народження

Не важливо скільки вам чи вашим друзям, родичам, знайомим виполнилось років, 20, 30, 40, 50 чи навіть всі 99 років. Всі ми в душі маленькі діти. Всі ми були маленькими дітьми і хоч через тумани минулих літ, але пам'ятаємо ті чудесні дитячі моменти які крокували з нами в нашійпам'ятівсе наше життя. Як би там не було ми добре знаємо, що веселитись від душі та бути щасливим можливо лише з тією наївною дитячою посмішкою та чистою душою. А великим дітям потрібні великі білі ведмедики, великі машинки та великі цілі. З останніми двома пунктами це не до нас, а от з ведмедиками саме те.

Замовити ведмедика на День Народження

Ведмеді на Весілля

Кажуть в день весілля молода в той чи інший момент пропускає через призму своєї уяви все своє життя. Вона згадує як співала на стільці, дивилася мультик умка та розказувала як вона подорослішає та вийде заміж. В такі моменти наша наречена щиро посміхається. Як би це не було пародоксально, хоть білий полярний ведмідь це хижа тварина, але для нас ростова лялька білого ведмедя викликає лише щось прекрасне. Прекрасні думки, гарний настрій, милоту та інші неймовірні та приємні відчутя.

Замовляйте білих ведмедиків для своїх рідних на Весілля та в подарунок молодятам.

ПРОМО Акції

Хоть ведмедикам не довподоби ходити в одежі як нам людям, типу нас з вами, але задля нашої з вами потіхи наші ведмедики можуть одягати різні акссесуари та одежу. Особливо білі ведмедики обожнюють носити брендовану одежу. Наприклад шарф вашої фірми чи кофтинку з вашим логотипом. Шляпа чи галстук вашого корпоративного кольору, це ж довподоби ведмедику.

Не менше ніж носити брендовану одежу мішка любить стояти на брендованих фотозонах. Так вони відчувають себе частинкої великою та дружньої сім'ї. Якщо вашому бізнесу потрібно щось неймовірно няше - білі ведмедики готові вам з цим допомогти.


На дитяче Свято дітям

Ми не мало уже говорили, чому дорослі обожнюють саме ведмедиків. Чому є сотні варіантів ростових ляльок та пневнокостюмів всеможливих варіантів, але популярність на долю білих ведмедів, панди та іх аналогів припадає більш як 99%. Цифра просто страшна. Але настільки він популярний дорослим. А знаєте як воно для дітей? От помножте цю популярність на два. Та навіть на три. Саме в такому степені емоційно діти обожнюють цих пухнастих мішок, які такі кумедні, великі та білі-білі. От що ми можемо сказати на всі 100% - АБСОЛЮТНО ВСІ ДІТИ ОБОЖНЮЮТЬ БІЛИХ ВЕДМЕДИКІВ на свято.

Замовити білих пухнастиків на свято.

Маркетинг з білими ВедМедями

Звісно ми могли би написати мегабайти тексту, чому такі потужні автомобільні корпорації, та не лише автомобільні залучають білих ведемедів для своїх рекламних, розважальних, показових акцій та подій. Ми могли б написати переваги такої реклами та маркетингових рішень які популярні серед більшості клієнтів, але скажемо лише одне - ТОМУ, ЩО ЦЕ ПРАЦЮЄ. Слава білим ведмедикам та полярному полюсу))

Трішки про ведмедиків


Працюємо не дарма!

Ми у ТОП-10 на першому місці!

Видання Ukr-Day у своїй статті зробило добірку найкращих агенцій з білими ведмедиками, а ми потрапили до ТОП 10 послуг на замовлення привітання Білого Ведмедика в Україні. Саме заради таких хороших новин ми й готові розвиватися, рости, удосконалюватись і ще більше дивувати та радувати всіх своїх клієнтів!

Якби не ви – у нас не було б таких успіхів. Ми вдячні кожному своєму клієнтові за те, що вибираєте нас та ділитеся нашими контактами з рештою!

белый мишка поздравление
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте чи напишіть на вайбер. Або заповніть форму і ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Суміжні ПОслуги

Welcomezone
Welcomezone під ключ. Зустріч гостей як окримий вид мистецтва.
Ростові Ляльки

Великій вибір ростових ляльок для будь-яких подій

Дитячі Аніматори
Всеможливі аніматори для дітей, свята та інших подій.

Замовити послуги білого ведмедика на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ