Все про полярного ГІГАНТСЬКОГО ведмедя

Великий білий Ведмідь

Популярність Білих Ведмедів в Україні та Черкасах обумовлена їх безумовною універсальністю. Ці білесенькі та пушисті гори ніжності неймовірно мілашні, що простіше напевне перечислити, де вони зайві ніж навпаки. Дитячі дні народження, корпоративи, виставки, промо акції, відкриття магазинів, ресторанів та інших урочистих подій - БІЛІ ВЕДМЕДІ 100% зайдуть по формату та зроблять антураж та святкову атмосферу.


Замовити трендового Білого Ведмедя в Черкасах на Ваше Свято

за телефоном 050-500-40-62

Куди замовляють Ведмедика

Виписка з пологового будинку
Привітати з днем народження
Сюрприз на весілля
Корпоративи
Зустріч Гостей
На дитяче Свято
Масові події
Ростові ляльки пневмокостюмів білих полярних ведмедів в Черкасах це дорослі іграшки ювілярів та молодіжних пар. Всі ми в дитинстві обожнювали гратися ведмедиками. У кого з нас не було його? Ще одна причина чому, таке інтерактивне шоу користується такою популярністю у дорослих, хоть здавалось би - звичайна ростова лялька для дитячих днів народжень. Егеш-бо, медведиків замовляють провідні автомарки для своїх промо акцій.

ЗУСТРІЧ ГОСТЕЙ

На відео гігантські ведмеді разом з барабанщиками виконують ролі хосстес на одному із багатьох входів в ТЦ. Подивіться наскільки ефектно дивляться ведмедики. Їх розміри вражають. Тим самим підкреслюють важливість вашої події. Так працює наш мозок. Великі ведмеді на великі події. Напевне тут, щось грандіозне, раз такі красунчики зустрічають мене. Ми це звісно не серйозно, але тим не менше, щось в цьому є. Але додайте до таких ведмедиків таку ж круту фотозону, трішки світлодіодних прожекторів, гарну музику, дівчинку з фужерами з шампанським із наших "Леді Фуршет", та переконайтесь, що така подія на довго відкладеться в памяті ваших гостей.

Привітання з Днем народження

Не важливо скільки вам чи вашим друзям, родичам, знайомим виповнилось років, 20, 30, 40, 50 чи навіть всі 99 років. Всі ми в душі маленькі діти. Всі ми були маленькими дітьми і хоч через тумани минулих літ, але пам'ятаємо ті чудесні дитячі моменти які крокували з нами в нашій пам'яті все наше життя. Хай там як ми добре знаємо, що веселитись від душі та бути щасливим можливо лише з тією наївною дитячою посмішкою та чистою душею. А великим дітям потрібні великі білі ведмедики, великі машинки та великі цілі. З останніми двома пунктами це не до нас, а от з ведмедиками саме те.

Замовити ведмедика на День Народження

Ведмеді на Весілля

Кажуть в день весілля молода в той чи інший момент пропускає через призму своєї уяви все своє життя. Вона згадує як співала на стільці, дивилася мультик умка та розказувала як вона подорослішає та вийде заміж. В такі моменти наша наречена щиро посміхається. Як би це не було пародоксально, хоть білий полярний ведмідь це хижа тварина, але для нас ростова лялька білого ведмедя викликає лише щось прекрасне. Прекрасні думки, гарний настрій, милоту та інші неймовірні та приємні відчутя.

Замовляйте білих ведмедиків для своїх рідних на Весілля та в подарунок молодятам.

ПРОМО Акції

Хоть ведмедикам не довподоби ходити в одежі як нам людям, типу нас з вами, але задля нашої з вами потіхи наші ведмедики можуть одягати різні акссесуари та одежу. Особливо білі ведмедики обожнюють носити брендовану одежу. Наприклад шарф вашої фірми чи кофтинку з вашим логотипом. Шляпа чи галстук вашого корпоративного кольору, це ж довподоби ведмедику.

Не менше ніж носити брендовану одежу мішка любить стояти на брендованих фотозонах. Так вони відчувають себе частинкої великою та дружньої сім'ї. Якщо вашому бізнесу потрібно щось неймовірно няше - білі ведмедики готові вам з цим допомогти.


На дитяче Свято дітям

Ми не мало уже говорили, чому дорослі обожнюють саме ведмедиків. Чому є сотні варіантів ростових ляльок та пневнокостюмів всеможливих варіантів, але популярність на долю білих ведмедів, панди та іх аналогів припадає більш як 99%. Цифра просто страшна. Але настільки він популярний дорослим. А знаєте як воно для дітей? От помножте цю популярність на два. Та навіть на три. Саме в такому степені емоційно діти обожнюють цих пухнастих мішок, які такі кумедні, великі та білі-білі. От що ми можемо сказати на всі 100% - АБСОЛЮТНО ВСІ ДІТИ ОБОЖНЮЮТЬ БІЛИХ ВЕДМЕДИКІВ на свято.

Замовити білих пухнастиків на свято.

Маркетинг з білими ВедМедями

Звісно ми могли би написати мегабайти тексту, чому такі потужні автомобільні корпорації, та не лише автомобільні залучають білих ведмедів для своїх рекламних, розважальних, показових акцій та подій. Ми могли б написати переваги такої реклами та маркетингових рішень які популярні серед більшості клієнтів, але скажемо лише одне - ТОМУ, ЩО ЦЕ ПРАЦЮЄ. Слава білим ведмедикам та полярному полюсу))

Трішки про ведмедиків

!!!УВАГА!!!!!!УВАГА!!!УВАГА!!! Перед тим як до нас телефонувати.
Чому такі ціни на ведмедика?...
Багато людей не розуміють чому така ціна на білого Ведмедика. Не хочемо Вас грузити технічними ньюансами, але люди плутають роботу звичайного аніматора з білим ведмедиком. А це навіть не ростова лялька! Це пневмокостюм! Тобто окрім того, що сам костюм та обладнання до ведмедика надзвичайно дороге (близько 1000долл), мішка працює від міні-генератора, який знаходиться у аніматора в рюбзаку і через муфту постійно подає повітря в середину костюма. Генератори не довговічні, тому робота можлива до години часу. Сам костюм і технічні комплектуючі досить габаритні та тяжкі в перевезенні. А оскільки надути і зібрати костюм справа енергозатратна, то навіть 5 хв чи одна пісня вартують стільки коштів! Ціна експрес привітання не за 5 хв нашої роботи, а за технічні моменти та експлуатацію костюма. Адже костюм ведмедика білий і постійно потребує хімчистки, тому ціна на 5-10 хв роботи, аж ніяк не може бути 200-400грн!!!

Експрес привітання
15 хв

від (відсутнє)грн

  • Експрес привітання з Днем Народження від Ведмедика. Вручення ваших квітів, кульок подарунків, якщо є. Програма з музичним супроводом.
Стандарт
до 30хв

від 1400 грн

  • Експрес привітання з Днем Народження від Ведмедика. Вручення ваших квітів, кульок подарунків, якщо є. Програма з музичним супроводом.
Година
до 55хв

від 2000грн

  • Ведмедик працює до години часу. Актуально для промо акцій, дискотек та хостесу. Ціни на виїзд обговорюються детально по телефону.

Чому ціни "ВІД"?
Ціни розраховані на виїзд білого мішки по Черкасах. На виїзд за межі Черкас ціни можуть збільшуватися. Так само ціни можуть збільшитись на Свята та святкові періоди, коли замовлень дуже багато. В деяких випадках ціни можуть бути зменшені. Наприклад постійним клієнтам, магазинам на ПРОМО Акції, на замовлення по кілька годин і т. д.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте чи напишіть на вайбер. Або заповніть форму і ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Суміжні ПОслуги

Welcomezone
Welcomezone під ключ. Зустріч гостей як окримий вид мистецтва.
Ростові Ляльки

Великій вибір ростових ляльок для будь-яких подій

Дитячі Аніматори
Всеможливі аніматори для дітей, свята та інших подій.

Білий Медвідь. Замовити привітання великого та гігантського білого ведмедя в Черкасах та Черкаській області (Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Черкаси, Чорнобай, Чигирин, Шпола) і навіть по всій Україні.

Також ТЕГИ за якими нас можна знайти в пошукових системах:
ростовий ведмідь на день народження в Черкаси, ростовий ведмідь на свято, привітання ростовим ведмедем, ростові ведмеді замовити на свято, лялька ростова ведмідь замовити на свято, замовити ростового ведмедя на день народження, замовити ростового ведмедя, привітання ростова лялька ведмідь, ростова лялька ведмідь на день народження, вітання з днем ​​народження ростовим ведмедем, ростовий білий ведмідь привітання, ростова лялька білий ведмідь на день народження в Черкасах, ростовий ведмідь на захід, аніматор ростовий білий ведмідь, ростова лялька ведмідь білий на день народження, замовити, привітання білого ведмедя з днем ​​народження, ростові ляльки ведмедів, привітання білого ведмедика,Привітання Білий ведмідь, ростовий ведмідь, замовити на день народження ведмедика великого в Черкасах, великий ведмедик для привітання, замовити великого ведмедика на привітання, аніматор ведмідь на день народження, ведмідь аніматор на день народження, аніматор ведмідь, замовити на день народження ведмедя аніматора, великий ведмідь аніматор, ведмідь привітати аніматор, замовити аніматора білий ведмідь Черкаси, замовити великого ведмедя аніматора, білий ведмідь аніматор в Черкасах, білий ведмідь на захід привітання, ростовий надувний ведмідь, замовити білого ведмедика, ведмедик привітати пологовий будинок, білий ведмідь не дорого, Ростовий ведмідь, привітання ростового ведмедя, Ростові ведмеді, Ростового ведмедя, Ростова лялька, Ростову ляльку,білий ростовий ведмідь на день народження Черкаси, Великого ведмедя, Великий ведмідь, Великі білі ведмеді, Аніматор, Аніматори на свято, Організація на Свято, День народження, Дочка, Син, Дитина, Дитина, День народження, Подарунок до, Сюрприз, Шоу на весілля, Умка,2,6м, 3.3 метра, Корпоратив, Банкет, Ювілей, Ведмідь гігант, аніматор, аніматори, весілля, промо, реклама, привітання, оренда ведмедів, ведмедик, ростова лялька, костюм, дитяче свято, випускний, оренда авто, оренда на весілля, Ведмідь тікток, Ведмідь з тіктоку в Черкасах, тик ток ведмідь,великий білий ведмедик , велика ростова лялька білий ведмідь).

Завдяки цим словам нас находять, щоб замовити привітання!

Замовити послуги білого ведмедика в Черкасах на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ