Замовити відеооператора

Відеооператор на свято в Києві

Послуги професійного відеооператора на свято в Києві або подію будь-якого формату (День Народження дитяче/доросле, весілля, корпоратив, івент-вечірка, зйомка масових заходів та концертів, урочисті події). Кожен важливий захід повинен не тільки залишитися віртуально в нашій пам'яті, а й повинен бути відображеним на відеоплівці. Задля того аби мати змогу переглядати кращі фрагменти свого життя та мати можливість знову і знову поринути у той же стан і відчути ті ж емоції, які ми переживали в той чи інший момент. Не втрачайте нагоди закарбувати у пам'яті найголовніше - користуйтесь послугами відеооператорів!

Безкоштовна консультація та замовлення професійної відеозйомки в м.Київ за тел. +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram)


CRM-форма з'явиться тут

Професійна відеозйомка

Наразі чи не кожен смартфон має відмінні показники щодо фото і відеознімання. Це значно спрощує сьогоднішнє життя і дозволяє залишити на згадку безліч світлин і відеороликів. Але погодьтесь, що ніякий дорогий телефон не зрівняється з професійною відеокамерою. Саме тому, послуги відеозйомки наразі не менш актуальні, ніж були раніше.

Сучасне обладнання та апаратура

Мати сучасну і професійну відеокамеру або фотоапарат - це ще не значить бути професіональним відеографом. Треба ще вміти правильно користуватись таким обладнанням, а також - мати досвід, щоб обробити відеоролики належним чином. Адже монтаж відео - це не чи найголовніше в професії відеооператора.

Талановиті відеооператори

Бути відеооператором може далеко не кожен. Щоб надавати послуги відеозйомки на професійному рівні потрібно мати не тільки набутий досвід, безліч знань та вмінь, але ще й мати неабиякий талант! Справжній відеограф - це не лише про людину з камерою в руках, а й про відповідальність, любов до своєї роботи, компетентність, професіоналізм, вміння бачити прекрасне та тонке відчуття всього, що відбувається навкруги.

Робота за будь-яких умов

По-справжньому професійний відеооператор завжди готовий до будь-яких казусів! Він здатний передбачити всі можливі варіанти розвитку події: від того, що на знімальному майданчику будуть люди "не в гуморі" до зіпсування погодних умов. Абсолютно ніщо не здатне зіпсувати відеозйомку, якщо з вами працює професіонал своєї справи.

Відеооператор на весілля в Києві

Замовити відеозйомку на весілля означає миттєво отримати безліч переваг. Саме наявність професійного відеооператора на такому святі дає змогу зберегти всі незабутні моменти церемонії розпису та проведення банкету у відеоформаті. І це значно краще, ніж просто замовити фотографа. Ось кілька причин, чому варто розглянути можливість найняти відеооператора на весілля в м.Київ:

 • Запам'ятовуваність: Відеозйомка дозволяє зафіксувати всі емоційні моменти, які виникають під час весілля, включаючи обмін обіймами, промови, танці та інші важливі події. Що з допомогою одного лише фото важко потім відтворити у пам'яті. Ви зможете повторно переглянути ці спогади й поділитися ними з рідними та друзями, абсолютно не втрачаючи всієї їх яскравості.
 • Деталі: Відеозйомка весілля дозволяє зберегти всі навіть найменші деталі, які ви вкладаєте в організацію свого свята, такі як декорації, квіти, вбрання, обручки та інше. Відео зможе зафіксувати їх в живому вигляді, щоб ви могли повторно насолодитися всією красою та естетикою свого весілля.
 • Рухомий образ: Фотографії є чудовим засобом запам'ятовування моментів, але відеозйомка дозволяє передати атмосферу та динаміку свята у більш "живому" форматі. Ви зможете подивитись, як ви та гості танцювали, веселилися, а ще - як ваші емоції змінювалися протягом дня. Відео захоплює весь спектр звуку і руху, допомагаючи вам повністю зануритися в атмосферу весілля під час перегляду.
 • Спогади на майбутнє: Відеооператор на весілля зможе зробити для вас вічне нагадування про цей особливий день. Це може бути чудовим подарунком для ваших майбутніх дітей та онуків, які матимуть змогу у майбутньому переглянути всі моменти весілля батьків. А це так захопливо!

Відеооператор на випускний в Києві

Відеозйомку часто замовляють на такий захід як випускний. І зовсім не даремно, адже саме завдяки професійній відеозйомці можна якісно та максимально вдало зберегти усі найяскравіші моменти такої важливої події. Випускний вечір - це не тільки кінець певної історії, але й початок нової. Саме тому важливо закарбувати у своїй пам'яті такий момент якнайкраще. І хто ж в цьому допоможе ліпше, ніж професійний оператор на випускний?! При чому абсолютно байдуже про який саме випускний йде мова, адже замовити відеозйомку в Києві потрібно для всіх вікових категорій:

 • відеооператор на випускний в дитячому садочку - знає всі тонкощі й нюанси відеозйомки найменшеньких. Підбере вдалий ракурс та закарбує наймиліші моменти, якими ви зможете насолоджуватись у будь-який момент.
 • відеозйомка шкільного випускного - це завжди відповідальна робота. Бо це чи не найважливіший етап в житті кожної людини. Закінчення дитячого життя і повний перехід до дорослого. Тут дуже важливо залишити на згадку всі дрібниці, що й здатний зробити професійний відеограф.
 • замовити відеозйомку на випускний в університеті - це найкраще рішення! І професійний підхід до такого дійства просто необхідний. Наші відеооператори мають великий досвід у зйомці випускних вечорів, а ще - вони мега-професійно монтують свої відеоролики, видаючи в результаті неймовірні "фільми вашого життя", які переглядати буде надзвичайно приємно.

Переваги професійної відеозйомки

Чому ж варто замовити відеозйомку на свято?

Насправді існує безліч переваг, щоб замовити професійну відеозйомку на свято в м.Київ. Основні з яких: висока якість, неординарний та творчий підхід, професійний монтаж та можливість закарбувати у пам'яті "живу картинку". Не потрібно багато говорити, щоб знайти відмінності між фото і відеозйомкою. Бо вони очевидні! Замовляючи послуги відеооператора в результаті ви отримуєте набагато більше, ніж просто якісні світлини. У вас залишається ціла серія відеороликів, які здатні занурити цілком і повністю в саме ту атмосферу, в якій ви перебували на момент зйомки. А також не буде проблемою - пережити всі ті ж емоції ще раз за переглядом таких відео. 

Переваги наших відеооператорів

відеозйомка

Досвід

Всі наші відеооператори мають великий досвід роботи в зйомці будь-якого формату. У нас ви знайдете відеографа для кожної події та для будь-якої вікової категорії людей.

відеозйомка на свято

Професійне обладнання

Ми використовуємо виключно сучасне обладнання та якісну апаратуру, яка допомагає створити найдосконаліші та найкращі відеокліпи для вашої пам'яті. Це ми гарантуємо!

відеозйомка свята ціна

Універсальність

Кожен наш відеооператор є не тільки професіоналом, який знає всі тонкощі відеозйомки. Але ще й є універсальним, тому що має хист працювати за будь-яких умов й обставин.

замовити відео зйомку на свято

Легкість співпраці

З нашими відеографами ви можете не перейматись і не думати про те, як себе повести під час зйомки. Легкість і позитив на знімальному майданчику вам гарантована!


Як відбувається процес зйомки?

Чому Замовити відеозйомку?

Професійний монтаж - це ніщо інше, ніж найемоційніші та яскраві кадри в тандемі з динамічним музичним супроводом та легкою начинкою графічних корективів, влучних переходів та логічним ланцюжком подій від початку і до кінця. Це той випадок, коли один відеокліп говорить більше ніж безліч фото.

Саме тому важливо доручити процес відеозйомки професіоналу. Бо відзняти може практично будь-хто, а ось якісно змонтувати чудовий відеоролик зможе тільки талановитий відеограф замовити в Києві якого ми і пропонуємо у нас!


Як відбувається процес відеознімання?

Багато питань ми чуємо від своїх клієнтів, тому хочемо відразу зазначити основні принципи роботи наших відеооператорів. Знаючи відповіді на дані питання, та орієнтуючись в основних моментах надання послуг професійної відеозйомки, ви зможете швидше та легше прийняти правильне рішення. 

Постійний контроль зйомки

При професійному підході оператором здійснюється постійний контроль процесу зйомки. Заздалегідь обговорюються деталі та нюанси, які важливі для відтворення якісного контенту.

Вибір локації та узгодження всіх технічних моментів

Ми завжди наперед обговорюємо та узгоджуємо з клієнтом локацію (місце проведення зйомки), всі особливості та тонкощі світлових, звукових т інших технічних доповнень.

Стиль і тематика події

Також ОБОВ'ЯЗКОВОГО завчасно уточнюється стиль та тематика події, адже це невід'ємний елемент у процесі створення емоційно-наповненого матеріалу. І чим краще ви ознайомите нас зі всіма подробицями - тим якіснішого і бажанішого результату ви отримаєте на виході.


Відеооператор на замовлення

Чому саме наш відеооператор?

Відеооператор - це людина, очима якої ми бачимо світ, коли переглядаємо відео на комп'ютері, телевізорі, відеопристрої. Оператор відеокамери бачить реальність по-особливому і завжди знайде потрібний ракурс, щоб показати його в кращому вигляді глядачеві.

Наш відеограф на відміну від інших, самостійно виконує наступні задачі:

 • складає план відеозйомки;
 • установлює та гарно володіє всією знімальною технікою;
 • проживає весь процес створення відеоматеріалу від "А і до Я";
 • особисто займається монтажем отриманих відео фрагментів.
Переконуємо,замовити відеооператора ціна якого доступна і виправдана, можна тільки в нас! Телефонуйте прямо зараз.


ЦІНА ПОСЛУГИ

ЯКА ЦІНА ПРОФЕСІЙНОЇ ВІДЕОЗЙОМКИ?

Ціна послуг відеооператора на свято в Києві може залежати від кількох факторів і тому бути абсолютно різною. Основні моменти, які впливають на вартість послуги:

 • Тривалість заходу: чим триваліше свято, тим більше часу відеооператору знадобиться на запис відеоматеріалу, обробку та монтаж.
 • Рівень складності: якщо свято включає в себе складні елементи, такі як рухомі камери, дрон-зйомку, використання спеціального обладнання або особливі ефекти, це може підвищити вартість послуги.
 • Кількість камер та операторів: якщо ви бажаєте мати більше однієї камери для запису свята або додаткових операторів для забезпечення повного охоплення події, це може призвести до збільшення ціни.
 • Рівень досвіду та престиж відеооператора: для прикладу, відомі та досвідчені відеооператори можуть встановлювати вищі ціни за свої послуги, ніж ті, хто менш популярний у своєму регіоні.
 • Місто зйомки: ціни на послуги відеооператора можуть змінюватися в залежності від регіону. У великих містах часто вартість послуг буде вищою, ніж в менших населених пунктах.

Важливо обговорити всі ці фактори з відеооператором та отримати детальну пропозицію ціни до того, як прийняти кінцеве рішення замовити відеографа на своє свято.

Робота відеооператора - це серйозний розумовий і одночасно фізичний труд: від нього вимагається спочатку намалювати картинку у себе в голові, потім донести її до клієнта, обговорити всі деталі з ним, а тільки потім - докласти максимум зусиль, щоб перенести придуманий сюжет на екран. Дуже важливо коли відеооператор та всі присутні "на одній хвилі", а головне - в піднесеному та позитивному настрої. Чим і відрізняються наші спеціалісти з надання відео-послуг.

Відеооператор спостерігає за подіями через об'єктив камери. Наші професіонали вміють передати унікальність кожного моменту, наповнивши його емоціями та правильно розподіленими акцентами на самому головному.

Девіз наших відеооператорів - "Думати очима" - що означає імпровізувати, відчувати атмосферу навкруги, народжувати ідею та передбачати наперед розвиток подальших подій.

За консультацією щодо відеооператора в м.Київ, здійснення броні та замовлення послуг  - телефонуйте за вказаним номером, пишіть нам на Viber, WhatsApp, Telegram або заповнюйте форму для зворотного дзвінка і ми зателефонуємо вам самостійно.

Наші Контакти
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги відеооператора та професійну відеозйомку можна в Києві та Київській області (Баришівка, Біла Церква, Березань, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Володарка, Вишгород, Глеваха, Гостомель, Іванків, Ірпінь, Кагарлик, Київ, Коцюбинське, Макарів, Миронівка, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Прип'ять, Ржищів, Рокитне, Сквира, Славутич, Тараща, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чорнобиль, Яготин) і навіть по всій Україні.