Все про полярного ГІГАНТСЬКОГО ведмедя

Великий білий Ведмідь Польща

Популярність Білих Ведмедів в Польщі обумовлена їх безумовною універсальністю. Ці білесенькі та пухнасті гори ніжності, вони неймовірно мілашні, і простіше напевне перелічити де вони зайві, аніж навпаки. Дитячі дні народження, корпоративи, виставки, промо акції, відкриття магазинів, ресторанів та інших урочистих подій - БІЛІ ВЕДМЕДІ 100% зайдуть по формату та зроблять антураж та святкову атмосферу.

Замовити трендового Білого Ведмедя в Польщі на Ваше Свято за телефоном +38-050-500-40-62 (Viber/WhatsApp/Telegram)

Куди замовляють Ведмедика

Виписка з пологового будинку
Привітати з днем народження
Сюрприз на весілля
Корпоративи
Зустріч Гостей
На дитяче Свято
Масові події

Білий Ведмедик Польща

Ростові ляльки пневмокостюмів Білих Полярних Ведмедів в Польщі - це дорослі іграшки ювілярів та молодіжних пар. Всі ми в дитинстві обожнювали гратися ведмедиками. У кого з нас не було його? Ще одна причина чому, таке інтерактивне шоу користується такою популярністю у дорослих, хоч здавалось би - звичайна ростова лялька для дитячих днів народжень. 

Еге ж бо, Медведиків замовляють навіть провідні автомарки для своїх промо акцій. Не вірите? Доказ на відео!


ЗУСТРІЧ ГОСТЕЙ

На відео гігантські ведмеді разом з барабанщиками виконують ролі хостес на одному із багатьох входів в ТЦ. Подивіться наскільки ефектно дивляться ведмедики. Їх розміри вражають. Тим самим підкреслюють важливість вашої події. Так працює наш мозок. Великі ведмеді на великі події. Напевне тут, щось грандіозне, раз такі красунчики зустрічають мене. Ми це звісно не серйозно, але тим не менше, щось в цьому є. Але додайте до таких ведмедиків таку ж круту фотозону, трішки світлодіодних прожекторів, гарну музику, дівчинку з фужерами з шампанським із наших "Леді Фуршет", та переконайтесь, що така подія на довго відкладеться в пам'яті ваших гостей.


Привітання з Днем народження

Не важливо скільки вам чи вашим друзям, родичам, знайомим виповнилось років, 20, 30, 40, 50 чи навіть всі 99 років. Всі ми в душі маленькі діти. Всі ми були маленькими дітьми і хоч через тумани минулих літ, але пам'ятаємо ті чудесні дитячі моменти які крокували з нами в нашій пам'яті все наше життя. Хай там як ми добре знаємо, що веселитись від душі та бути щасливим можливо лише з тією наївною дитячою посмішкою та чистою душею. А великим дітям потрібні великі білі ведмедики, великі машинки та великі цілі. З останніми двома пунктами це не до нас, а от з ведмедиками саме те.

Замовити ведмедика на День Народження


Ведмеді на Весілля

Кажуть в день весілля молода в той чи інший момент пропускає через призму своєї уяви все своє життя. Вона згадує як співала на стільці, дивилася мультик Умка та розказувала як вона подорослішає та вийде заміж. В такі моменти наша наречена щиро посміхається. Як би це не було парадоксально, хоч білий полярний ведмідь це хижа тварина, але для нас ростова лялька білого ведмедя викликає лише щось прекрасне. Прекрасні думки, гарний настрій, милоту та інші неймовірні приємні відчуття.

Замовляйте білих ведмедиків для своїх рідних на Весілля та в подарунок молодятам.


ПРОМО Акції

Хоч ведмедикам не до вподоби ходити в одежі як нам людям, типу нас з вами, але задля нашої з вами потіхи наші ведмедики можуть одягати різні аксесуари та одяг. Особливо білі ведмедики обожнюють носити брендовану одежу. Наприклад шарф вашої фірми чи кофтинку з вашим логотипом. Капелюх чи краватка вашого корпоративного кольору, це теж до вподоби ведмедику. 

Не менше ніж носити брендовану одежу, Мішка любить стояти на брендованих фотозонах. Так вони відчувають себе частинкою великою та дружньої сім'ї. Якщо вашому бізнесу потрібно щось неймовірно няшне - Білі Ведмедики готові вам з цим допомогти.
На дитяче Свято дітям

Ми не мало уже говорили, чому дорослі обожнюють саме ведмедиків. Чому є сотні варіантів ростових ляльок та пневнокостюмів всеможливих варіантів, але популярність на долю білих ведмедів, панди та їх аналогів припадає більш як 99%. Цифра просто страшна. Але настільки він популярний дорослим. А знаєте як воно для дітей? От помножте цю популярність на два. Та навіть на три. Саме в такому степені емоційно діти обожнюють цих пухнастих мішок, які такі кумедні, великі та білі-білі. От що ми можемо сказати на всі 100% - АБСОЛЮТНО ВСІ ДІТИ ОБОЖНЮЮТЬ БІЛИХ ВЕДМЕДИКІВ на свято.

Замовити Білих Пухнастиків на Свято

Маркетинг з білими ВедМедями

Звісно ми могли б написати мегабайти тексту, чому такі потужні автомобільні корпорації, та не лише автомобільні залучають білих ведмедів для своїх рекламних, розважальних, показових акцій та подій. Ми могли б написати переваги такої реклами та маркетингових рішень які популярні серед більшості клієнтів, але скажемо лише одне - ТОМУ, ЩО ЦЕ ПРАЦЮЄ. Слава білим ведмедикам та полярному полюсу))

Трішки про ведмедиків

!!!УВАГА!!!!!!УВАГА!!!УВАГА!!! Перед тим як до нас телефонувати.
Чому такі високі ціни на ведмедика в Польщі?...

Багато людей не розуміють чому така ціна на білого Ведмедика. Не хочемо Вас вантажити технічними нюансами, але люди плутають роботу звичайного аніматора з білим ведмедиком. А це навіть не ростова лялька! Це пневмокостюм! Тобто окрім того, що сам костюм та обладнання до ведмедика надзвичайно дороге (близько 1000$), мішка працює від міні-генератора, який знаходиться в аніматора в рюкзаку і через муфту постійно подає повітря в середину костюма. Генератори не довговічні, тому робота можлива до години часу. Сам костюм і технічні комплектуючі досить габаритні та тяжкі в перевезенні. А оскільки надути й зібрати костюм - справа енергозатратна, то навіть 5 хв. чи одна пісня, вартують саме стільки коштів! Ціна експрес привітання не за 5 хв. нашої роботи, а за технічні моменти та експлуатацію костюма. Адже костюм ведмедика білий і постійно потребує хімчистки, тому ціна за 5-10 хв. роботи, аж ніяк не може бути 200-400грн!!!

Щоб дізнатись актуальну цінову пропозицію телефонуйте нам за номером +38-050-500-40-62 (Viber/WhatsApp/Telegram)

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте чи напишіть на вайбер. Або заповніть форму і ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони


Суміжні ПОслуги

Welcomezone
Welcomezone під ключ. Зустріч гостей як окримий вид мистецтва.
Ростові Ляльки

Великій вибір ростових ляльок для будь-яких подій

Дитячі Аніматори
Всеможливі аніматори для дітей, свята та інших подій.

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.