Замовити роботів та трансформерів

Трансформери на Свято

Замовити Шоу Трансформерів в Буковелі, Роботів та Роботизованої техніки на Ваше Свято. Для детальної інформації та бронювати дати телефонуйте за телефоном 095-433-2221

Якщо ви хочете влаштувати WoW ефект у себе на святі  в Буковелі ми з радістю Вам допоможемо. Адже важко уявити собі людину яка б байдуже відреагувала на 3-х метрового трансформера який нічим не ступить тому роботу який вони бачили в кіно. Так сказати реальна фантастика у Вас на святковій події.

Виберіть Формат Шоу

Шоу Программа

Ціни на Шоу

Детально про Трансформерів

Шоу Трансформерів

Трансформери для Дітей

Втілюйте дитячі мрії в реальність. Запросіть трансформерів Бамблбі та Оптимуса Прайма, оригінальні костюми які ідеальні у співідношені ціна-якість.

Детальніше
Шоу Трансформерів

Світлові Роботи

Ніщо так не універсальне як світлові LED роботи. Від 2000 світлових лампочок на костюмі. Сподобається як самим маленьким так і самим старшим. ШИКАРНА ШОУ программа.
Детальніше
Кристалічні роботи

Кристалічні LUXURY Роботи

Такі роботи відбивають світло. На костюмі до 10000 стразів, які мають мілліони граней які сіяють та виблискують від ярких кольорів світломузики. Ідеально на весілля, корпоратив, дитяче день народження і т д...
Детальніше
Шоу Трансформерів

Трансформери для Дітей

Втілюйте дитячі мрії в реальність. Запросіть настоящих трансформерів Бамблбі, Оптимуса Прайма, Мегатрона, Стінгера, ЗалізнуЛюдину або Арсі до Вас на Свято. Нехай Ваша дитина та її друзі відчують себе справднісінькими Супер Героями та врятують Світ.

Детальніше
Шоу Трансформерів

Івент, Презентація з Вашим LOGO та WoW ефектом.

Якщо бадаєте представити Вашу компанію, продукт, послугу чи подію неймовірно та грандіозно - ми Вам з радістю допоможемо. Шоу та ПРОМО Акції для B2C та Бізнес Сегменту. Вас запамятають на довго. Фотосесія, Шоу, Битва Трансформерів та спецефекти, брендування трансформерів Вашими ЛОГО.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Шоу Трансформерів

Трансформери на Весілля та Корпоратив

Наші Трансформери з радістю завітають до Вас на Весілля, Корпоратив чи доросле День Народження чи юбулей, потанцюють, влаштують атмосферу та проведуть Шоу Програму. Здивуйте Ваших гостей!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Робот АНдроїд

АНДРОЇД ШОУ

Спитайте, нас що це і що воно може... А ми скажемо, що це гуманоїд андроїд і він може все. Особливо може здивувати. А також танцювати, діджеїти, говорити, видумувати, придумувати і т д... Це дуже цікаво та весело.
ДЕТАЛЬНІШЕ
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Трансформери та роботи в Буковель та Закарпатскій області.