Mirror Dance Show

Шоу Дзеркальних людей

Дзеркальне Шоу Хмельницький, Дзеркальні люди чи популярна назва "Mirror People Show" - відносно новий тренд у Хмельницькому та Українському Шоу Бізнесі. Деякі тренди швидко зникають, а деякі настільки тісно вписуються в базову програму чи стандартний набір загальноприйнятих шоу, що стають невід'ємною частиною івента чи святкової організації. Популяризація людей в дзеркальних костюмах почалась уже давно, проте з кожним роком все більш агенств та організаторів свят долучають до свого арсеналу "дзеркальне шоу". Ми теж не виключення і постійно збільшуємо ассортимент дзеркальних костюмів. Наше Агенство Святкових подій має власне дзеркальне шоу так і найбільшу базу партнерів по всій Україні.


Замовити трендове шоу "Дзеркальних Людей" у Хмельницькому на Ваше Свято
за телефоном 095-650-00-44

Дзеркальні Шоу у Хмельницькому можуть бути різних форматів. В першу чергу це залежить від костюма. Наприклад милий мікімаус буде доречним на хрестини дівчинці, а костюми биків не дуже формат. Тому образ грає важливу роль. Тим не менш важливо, що саме роблять дзеркальні люди. Є такі проекти які називають себе шоу але на ділі все шоу це банальне хостес та робота на welcomezone. Зазвичай в більшості є піджей підтримка в дзеркальних костюмах, дехто змінює костюми між виходами, хтось танцює всі рази в одному образі, іноді міняють модифікації наприклад головного убору. Але є й такі коллективи, де зеркальні люди танцюють постановочний танець, і все про що писалось раніше теж в ціну включається. Перед тим як бронювати дзеркальних людей - обов'язково уточняйте, що входить в програму та скільки часу триває, адже дешевше не завжди краще, і яке буде ваше розчаровання на галаконцерті замість шоу отримати хостес і т д.
Щоб такого не відбулось - отримуйте консультацію за 095-650-00-44

Куди замовляють MIRROR SHOW

Зустріч Гостей
На корпоратив
Нічний клуб
На Весілля
Промо Акції
Робота на Фотозоні
НА ДИТЯЧЕ СВЯТО
Виписка з пологового будинку

Кращі проекти дзеркального шоу

Вітрина Дзеркальних Людей

Дзеркальні люди - хостес та флешмоб
Класична програма дзеркальних людей. Класичні образи та повна програма. Хлопець та дівчина, стоять на хостесі та фотозоні, танцюють постановку та проводять флешмоб з гостями. Підійдуть абсолютно в будь-який формат. Рекомендуємо.

Дзеркальні шоу з вашим логотипом
Унікальні фрік-образи дзеркальних людей із Шоу Маліновського. Їх унікальність у фрік костюмах і те, що артисти досить високого зросту адже стоять на так званих підборах, що саме по собі уже кидається в очі і привертає увагу. Найкрутіша ізюминка данного проекту, LED LOGO на їх обличі. На голові артиста розташований спеціальний механізм який видає із пікселів світлодіоне ЛОГО замовника. Ціна звісно висока в порівнянні з іншими програмами дзеркальних шоу, але воно того варте. Підійде для великих компаній з доступним бюжетом.

Mirror Perfomance
Шоу чорного шарму один із кращих перфомансів України. Проект не із дешевих, проте має в арсеналі чи не найбільшу кількість образів які виділяються своїм різноманіттям та габаритами. Якщо Вас цікавить WoW-ефект, щоб Ваші гості були здивовані і в захваті діставали свої телефони, робили селфі та сторі для інстаграма, а на локації атмосфера так і проникала шоу перфомансом зеркальних людей, тоді телефонуйте 095-650-00-44

Дзеркальне Шоу на Ходулях
В Україні є парочка ходулістів з LED підсвіткою. Проте дзеркальні люди на ходулях є лише в нас. Крута анімація підійде для міських святкувань, в парки, сквери, площі та інших культурно-массових подій чи зібрань. Шоу дзеркальних людей на ходулях це унікальне шоу на ваше свято.

МегаШоу Дзеркала
Яскраво та ефектно. Дані артисти не лише танцюють та надають послуги хостес, а мають відпрацьовані номера на пілоні, партнерному кільці, танців з переодяганям та іншим яскравим шоу. Якщо вам потрібно замовити більше яскравих шоу за менший бюджет - данна пропозиція саме для Вас!

Шоу дзеркальних людей ОЖекало
Ще один проект достойний вашої уваги для замовиників по західному регіону країни. Цікаві образи, флешмоби та постановки, хостес та фотозона. Проект має також інші розважальні шоу програми. Якщо вас цікавить комплекс розважальних послуг, теж рекомендуємо розглянути даний варіант.

Ціни на послуги mirror Show

Ціна на шоу дзеркальних людей у Хмельницькому та області як і в більшості випадків залежить від дати, локації, формату так від образів та дороговизни костюмів. Костюми з дзеркала мають різну якість матеріалів та метод поклейки. На фотографіях це менш замітно, про те в живу чи на весільних фото - погана якість може кидатися в очі. В цілому шоу дзеркальних людей стартують від 3500 грн. за годину. Середній цінник 4-6 тис. грн. Ціноутворення на унікальне або габаритне шоу дзеркальних людей коливається в діапазоні 10000грн за 2-х артистів та годину програму. Зазвичай якщо шоу дорожче, то не просто так, і збільшена ціна обгрунтована якіснішими образами та підготовкою артистів. Але для точного прорахунку ціни на ваше свято під ваш формат телефонуйте.

Куди замовляють шоу дзеркальних людей?
Зазвичай mirror people це невід'ємна частина свіцьких вечірок та корпоративів. Сьогодні дзеркальні танцювальні колективи настільки розвинулись в Шоу Програмі, перфомансу та WoW ефекту, що їх з радістю запрошують на Весілля, Корпоративні Вечірки, Дні народження та Юбілеї, Івент Події та Промо Акції, спортивні події та іншого роду заходи де умісні колективи чи аніматори дзеркальних людей.

Якщо ви бажаєте привітати близьких батьків, донечку чи синочка влаштувати розкішне день народження, здивувати друзів чи потішити коллег - телефонуйте 095-650-00-44 та кращі дзеркальні люди завітають до вас на свято.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Суміжні ПОслуги

Welcomezone
Welcomezone під ключ. Зустріч гостей як окримий вид мистецтва.
PJs Girls Show

Танцювальні піджей колективи, Шоу балети, перфоманс та сексі шоу.

LED SHOW
Великий вибір світлодіодного шоу. LED SHOW будь-якого формату на абсолютно на будь-якй бюджет.

Замовити програму виступу та шоу Зеркальних та дзеркальних людей по всьому Хмельницьку та Хмельницькій області (Віньківці, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів. Летичів, Нетішин, Полонне, Понінка, Славута, Старокостянтинів, Теофіполь, Хмельницький, Шепетівка) і навіть по всій Україні.