Послуги кондитера. Торти, Тістечка, Кендібар та десерти.

ТОРТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ у Дніпрі

Виготовляємо торти на замовлення в Дніпрі для будь - якого свята. Послуги кондитора високого профілю. Всі види випічки: тортики, коровай, тістечка, пірожени, десерти, солодощі, пряники, оформлення кенді бару (Candy bar) та кейтеринг. Влаштуємо крутезний та солодкий BOOM на будь - яку подію, а головне, на самий різний бюджет. Гарно, смачно та креативно, адже досвід роботи - понад 6 років.


Більше інформації про торти на замовлення Дніпро та кондитерські послуги у Дніпрі - листайте нижче, або телефонуйте за телефоном

050-500-40-62

(Листайте для перегляду каруселі)

Вітрина кондитерських виробів

ПОпулярні ТОрти 

ТОрти для хлопчиків

ТОрти для дівчаток

ТОрти на хрестини

ТОрти на юбілей / круглі дати

ТОрти тематичні

ТОрт / КОРОВАЙ на весілля

Які ціни тортів на замовлення?

Ціна торта залежить від...

багатьох факторів: вартість інгредієнтів, складнощі роботи, декоративних аксесуарів, терміновості замовлення, ваги і розміру самого торта і навіть упаковки. Ми не заурядний кондитерский цех, який працює конвеєрним способом, що може сказати ціна, такого торта 250грн/кг, а такого 350грн/кг. Наша спеціальність АРТ - Торти. Кожна наша робота над тортом - це унікальна праця. Ми завжди стараємося не повторюватися, або вносити дизайнерські корективи пов'язані з Вашим іменинником/іменинницею, щоб кожне День Народження було особливим і по своєму унікальним - по крайній мірі в плані тортика. Але ми точно скажемо, що наші ціни знаходяться в середньому ринковому діапазоні при дуже високій якості роботи. Тому в співідношенні ціна/якість ви 100% будете задоволені. Звертайтесь до нас і наші кондитери запропонують реалізувати ваші ідеї і прорахують вартість роботи.
Наш контактний телефон 050-500-40-62

ТІСТЕЧКА / ПІРОЖЕНИ / ДЕСЕРТИ / СОЛОДОЩІ

Хоч наше основне направлення виготовлення тортів під замовлення - тістечка, пірожени та інші десерти це великий колодець неймовірно вкуснючих можливостей. Наша АРТ- кондитерська з легкістю справиться з ідеями для тематики чи стилю вашого Дня Народження, а головне реалізує по оптимальних цінах. Десертні набори можливо оформити подарунком для іменинників, або доповнити солодкий стіл до торту. Подарункові солодкі набори чи АРТ - букети підійдуть для діток або дорослих солодкоїжок. Замовте авторську роботу з тематикою професії/хоббі/спеціальності іменинника. Як мінімум це буде ручна робота з нотками життєдіяльності ваших близьких людей, які обов'язково оцінять такі креативи. Якщо у вас планується День Народження, весілля, корпоратив, тематична вечірка, юбілей чи інші урочисті та світські події - святковий кенді-бар це такий собі райський куточок, який скрасить ваше свято.

Candy bar | кенді бар | кейтеринг

CANDY BAR | КЕНДІ БАР

Організовуємо під ключ солодкі кендібари для дітей та дорослих. Складемо меню, виготовимо, доставимо та оформимо відповідно до декору приміщення чи тематики святкової події.

КЕЙТЕРИНГ / ФУРШЕТ

Кондитерська напряму працює з шеф-поварами та кухарами і кооперуватися, для забезпечення святкового фуршету на Ваше свято - посильна для нас справа. Звертайтесь до менеджера за деталями.

наші клієнти

Звертайтесь до нас, адже ми того варті. Чому ми так вважаємо? Торти та солодощі готуються під клієнта за кілька годин перед тим, як потраплять до вас в руки. Ми не використовуємо просрочку, як це роблять деякі з наших конкурентів, щоб зменшити ціну готового торту і тим самим збільшити привабливість в очах клієнтів. Більшість інгредієнтів (молоко, масло, сметана, вершки, цукор, яйця і т. д.) постачають фермери та сільсько-господарчі підприємці, чим обумовлена натуральність та свіжість продукції для випічки тортів. Інша малість закуплюється на оптових складах "МЕТРО" і ми НІКОЛИ не беремо дешевих для збуту продуктів, термін придатності яких приближається до закінчення. Вибачайте за таку розкрутку теми, але ви навіть не усвідомлюєте скільки в Україні недобросовісних кондитерів у яких налагоджені схеми з мережами магазинів та супермаркетів, де останні відпускають товари за безцінь, у яких вийшов термін придатності, але їх ще можна використати після термічної обробки. Наприклад в приготовленні та випіканні тортів та солодощів. На вигляд та запах різницю від правильно спеченого торта побачити практично нереально, про те, як тільки ви скуштуєте той самий гарний торт за низьку ціну, вашому шлунку та кишечнику буде складніше ніж зазвичай, а порою і зовсім не по собі. Особливо на святкуваннях, коли ми споживаємо багато різноманітної їжі. Органам травлення і так не солодко, а вкінці ми ще скуштуємо торт, який не першої свіжості. Для нас принципово такого уникати. Рентабельність нашої націнки на роботу не сама висока. Наші креативні роботи ви бачите вище. Тому свіжий та смачний торт, за вашими побажанями, випечений напередодні Вашого свята по оптимальній ціні - це наше бачення ідеальної кондитерської. Тому ми вважаємо себе вартими вашої Уваги. А наші контакти дивіться нижче або заповнюйте форму і ми вам зателефонуємо самі.
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Випічка тортів та кондитерскіх виробів в Дніпрі та Дніпопетровській області (Апостолове, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Дніпро, Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Орджонікідзе, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка, Чаплинка) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Торты на заказ в Днепре и Днепропетровськой области (Апостолово, Верхнеднепровск, Вольногорск, Днепр, Желтые Воды, Каменское, Кривой Рог, Марганец, Никополь, Новомосковск, Орджоникидзе, Павлоград, Перещепино, Першотравенск, Подгородное, Пятихатки, Синельниково, Терновка, Чаплинка) и даже по всей Украине.