Бурлеск Шоу в Кривому Розі

В нашому арсеналі чималий штат дівчат-танцівниць і співачок з профільним репертуаром та готовими номерами в стилі Бурлеск Шоу. Балет постійно гастролює закордоном, розвивається, напрацьовує танцювальну базу та яскраві театральні костюми. Якщо вас цікавить шоу програми в стилі Бурлеск в Кривому Розі, Американо 20-30х, вечірка великого Гетсбі та інші аналогічні шоу старого або нового зразку, зверніться до нас за консультацією. Ми запропонуємо програму на вибір та зробимо найкращу комерційну пропозицію під ваш бюджет.

Щоб замовити програму Бурлеск Шоу в Кривому Розі з виїздом по всій Україні та за кордон звертайтесь
за телефоном 095-433-2221

Також можемо запропонувати великий вибір ШОУ БАЛЕТІВ інших танцювальних направлень та найбільший каталог Шоу Програм в Україні.

Програма Burlesque Show це саме той варіант, який скрасить не лише тематичний вечір, а й буде доречним на урочистих заходах, галла концертах, телеефірах, міських сценах та звісно в оплотові для бурлеску - кабаре та шоу-барах. Сьогодні не всі до кінця розуміють, що таке Бурлеск (Burlesqueта що він собою представляє, але, щоб не вдаватися в історію (а це потрібно зробити, щоб зрозуміти) це такий коктейль танцювального міксу, який змішав в собі цирк, стендап та сатиру, кокетливість з артистизмом, грацію та манерність. Особливо манерність. Якщо хороша гейша повинна довести чоловіка до щасливої миті не прибігаючи до прямих тілесних інтимних ласк, то хороша бурлеск артистка, заставить вас захоплюватися як вона манерно зніме перчатку. Іншими словами бурлеск це пікантні танці з нотками комедії та еротики, з елементами театрального стриптизу під стару добру джазову музику в розкішних нарядах, з страусиним боа, кружевом на чулках, міліонами паєток, бусинок, бісеринок та стразів, обов'язково яскраво-червона помада, пряма осанка та харизма. Доречі завдяки бурлеску появився стриптизАртистів стриптизу ви теж можете замовити у нашої Event компанії.

Нагадуємо, що якщо вас цікавить консультація по тематиці бурлеску в Кривому Розі та області телефонуйте за тел. 095-433-222-1

Кращі виконавці Бурлеску в Україні

Вітрина Бурлеск Артистів

Першокласний баллет "Elysium"
Один із кращих та наймасштабніших Шоу Балетів в Україні в стилі бурлеску. Балет може виконувати кабаре-постановки в кількості від 3-х до 15 дівчат. Напевно чи не єдиний балет, який використовує танцівників чоловічої статті на професійній та регулярній основі. Пишні та яскраві костюми балету це окремий вид мистецтва. Рекомендуємо замовникам з гарним бюджетом.

Singer Дарія - професійний вокаліст в Бурлеск стилі 
Дарія з малечку займається своїми навиками вокалу. З успіхом закінчила музичну школу та отримала диплом магістра в Київській Музичній Академії. Крім високих досягнень в музиці та співах, Дарія неймовірно виділяється своєю зовнішністю та стилем який не сплутати з королевою Бурлеску - Мерлін Монро. Тому ставим артистку на передове місце для Вашої уваги, щоб грація та шарм прикрашали Ваш вечір.

Професійний шоу баллет ПРИСТРАСТЬ
Шикарний Шоу балет з профільним уклоном в форматі бурлеск. Необмежена кількість танцівниць, великий вибір шикарних костюмів, масові постановки, массовка для артистів великої сцени, танцівниці-вокалісти та багато іншого в проекті. Ціни на даний балет вище середніх, але явно помірні серед рівня професіональних балетів. Якщо потрібно з масштабом та яскраво - обов'язково роздивіться даний балет як варіант.

Проф. Балет Олександра
Балет гастролює по всій Україні, виступає на великих сценах, драмтеатрах та обласних театрах. Велика програма постановок з бурлеску та не тільки. Костюми та хореографія будь-якого рівня.

Велике Кабаре - Шоу
У проекта є ведучий з інтерактивною програмою,  4 номера шоу балета, 4 вокальних номера, гімнастки. В балеті Кабаре можливо вибрати програму з блоків під свій бюджет. Продолжительность шоу 80 минут.

Балет "Dance BURO"
Гарний коллектив з танцями в стилі бурлеску, середній ціновий діапазон. Гарні костюми та манерні дівчата які знають, що таке справжній бурлеск і з чим його їдять. У дівчат є свої вокалістки які можуть додати шарму для балета та шоу.

Балет в Бурлеск стилі "Flame"
Танцівниці шоу балета мають вищу освіту хореографів виступають по Київу та всій Україні. Якщо у Вас обмежений бюджет, танцівниці балету "Flame" можуть гарно заповнити блоки у вашому Лайн-апі.

Більше відео Бурлеску та інших Шоу балетів, можливо подивитись у нашому ютуб каналі або запросити промо артистів на вайбер. Наші менеджера скинуть вам артистів на ваш бюджет.

ціни на Бурлеск Шоу

Важливо розуміти, що якщо ми говоримо про ціни на бурлеск шоу, то ціна ніколи не буде однозначною. Бурлеск хоть і відомий але не на стільки популярний в Україні, щоб сформувався якийсь стабільний ринок. Більшість Українських бурлеск колективів працюють в основному закордоном, тому ціна залежить від багатьох факторів. Ми не хочемо Вас вводити в робочі тонкості але скажемо, що дівчата які тільки приїхали з гастролей візьмуть явно більше, ніж дівчата які приїхали вже давно. Керівник Шоу баллету який вкладає в костюми душу та ресурси запросить точно більше . Оскільки ринок бурлеску не сформований, тому велика тікучка кадрів, і одна дівчина в колективі може отримувати в три рази більше ніж інша новенька і т. д., що теж впливає на формування ціни. Про дальність виїзду, дату і локацію ми навіть не говоримо. Ще одна особливість Бурлеску - що для яскравої вистави завжди потрібні репетиції на локації інакше можуть виникнути запитання. А з цього всього сформуйте фіксовану ціну!?. Тому якщо вас цікавить шоу бурлеска в Кривому Розі, телефонуйте чи пишіть нам на вайбер на 095-433-222-1, і ми з радістю сформуємо вам цінову (і навіть не одну) пропозицію під ваш бюджет.

Пропозиції для бурлеску

Леді-Фуршет
Живі столи Дівчина-Фуршет під стилістику бурлеска
Бурлеск Singer
Співачки та співаки бурлеска, джазу та не тільки в одному каталозі.
Звук, Світло, Спецефекти для бурлеска
Повний цикл технічного обслуговування райдера та інсталяція для артистів бурлеску.

Інформація перед дзвінком до нас.
Шановні клієнти, друзі та гості нашого сайта. Наше агенство святкових подій одне із кращих в Україні. Ми забезпечимо повний цикл Шоу програми та райдера для артистів та локації. В 95% випадках для Вас ми працюємо безкоштовно. Наші послуги оплачують самі артисти віддаючи 10% від свого гонорару, а за це отримують роботу - тобто Вас і Ваше свято. Економте свій час та нерви. Просто надайте інформацію, що Вас цікавить, а ми запропонуємо найкраще рішення під ваш бюджет.
Наші контактні номери знаходяться нижче.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити артистів бурлеску в Кривому Розі та Дніпропетровській області. І навіть по всій Україні.

Перевод.

Заказать артистов и танцоров  бурлеска в Кривом Роге и Днепропетровской области. И даже по всей Украине.