Прокат Апаратури 

Замовити в оренду звук, світло, спецефекти, сцену, подіум, накриття в Черкасах. Прокат апаратури та звукового обладнання, інсталяція світла, встановлення спецефектів на вашому святі, заході чи іншій події в Черкасах та Черкаській обл. за телефоном
+38-095-650-00-44

Наша Агенція Свята здає в оренду  звукове обладнання, світлові прибори, дим машини, конфетті пушки та інше. Можливий музичний та технічний супровід або інсталяція під ключ.

Ми озвучуємо всеможливі події, а саме весілля, корпоративи, дні народження, культурно-масові заходи, офіційні відкриття, виступи артистів, спортивні події, промо акції та інше в Черкасах та на виїзд в інші міста. Є партнери по всій Україні.

Співпрацюємо з державними установами, юридичними та фізичними особами. Тобто можливий розрахунок по безготівковому рахунку.

Наші ПОСЛУГИ

Оренда та прокат звуку

Звукове Обладнання

Оренда та прокат звуку. Активні, пасивні та мобільні колонки, саби, пульти, мікрофони, звукові екрани, монітори, провода, стійки, гітари, барабани і т. д.

Детальніше
Оренда світлового обладнання

Світлове Обладнання

Інсталяція звукового обладнання. Освітлення для свята під ключ. Світлові голови, ледпари, стробоскопи, лазерні установки та інші світлодіодні та світлові прибори.
Детальніше
Спецефекти

Всеможливі Спецефекти

Спецефекти для неймовірної атмосфери. Дим, важкий дим, конфетті та CO2 пушки, лазерні стробоскопи, світлові екрани, проектори, піротехніка та інше.
Детальніше
Сцена та подіум

Сцена та подіум

Оренда, монтаж та демонтаж сцени чи подіумів. Від локальних сцен чи подіумних підвищеннь до установки професійної сцени для ПОП артиста і т. д.

Детальніше

Всі пропозиції

Оренда обладнання для події

Додаткова інформація

Орендувати апаратуру в м.Черкаси для проведення святкових та івент подій вигідніше ніж купувати, особливо якщо планується небагато подій. Якщо захід проходить декілька днів підряд, звукове, світлове обладнання та спецефекти зі сценою на кожен наступний день можуть бути зі знижкою, якщо не передбачаються якісь святкові дати на які у нас і так візьмуть весь апарат по повній вартості.

Якщо вас цікавить не стандартні набори типу проектор, світлова пушка, пінний генератор, магнітофон чи бумбокс високої гучності, ретро-програвач, і потужні колонки з акумулятором для автопробігу - запитуйте у менеджера. Висока ймовірність, що у нас воно буде або ми допоможемо знайти необхідне обладнання для самих нестандартних завдань.

Ми працюємо з будь-якими клієнтами. Від самих маленьких замовлень типу: здати мікрофон в оренду чи мобільну колонку на Вашу вечірку в заміському будинку; середніх типу: промо акцій, якщо вам потрібен апарат з колонками, пультом, радіо мікрофоном та кабеля; до великих подій типу: дня міста, організація концерту ПОП-Зірки і т. д.

Демократичні ціни по Черкасах на та виїзд. Підберемо музичну апаратуру по ваших потребах та всякий бюджет.
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Прокат та оренда апаратури звуку, світла, спецефектів та сцени в Черкасах та Черкаській області (Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Черкаси, Чорнобай, Чигирин, Шпола) і навіть по всій Україні.

Замовити в оренду звук, світло, спецефекти на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ