Замовити Стриптизера

SERJ. Чоловічий Стриптиз

Замовити Serj на виїзд, Одесса та вся Україна. Кращий Чоловічий стриптиз, ціни на будь-який бюджет. Для виїзду стриптизера до Вас на свято на дім, клуб, заклад, баню, сауну, на день народження, дівішнік та інші події телефонуйте за телефоном
+38-099-080-6510


Ціна та Умови

Ціни на Чоловічий Стриптиз

Геолокація данного артиста: Одесса

ДО ЦІНИ ДОДАВАЙТЕ ЦІНУ НА ДОРОГУ або таксі по місту

Ціна одного танцю по Одессі:  від 2000грн
Ціна 2-3 танці по Одессі (по домовленості)
Ціна Шоу Програми на виїзд: танець від 3000грн,  від 5500грн за 3 танці (від 4000 2 танці).

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Ціни можуть змінюватись у деяких випадках на більшу та меншу. Наприклад на Новий Рік, чи 8-березня(марта) на чоловічий стриптиз ціна росте у 2-3 рази. У деяких артистів ціна в Суботу та Пятницю більша ніж в будній день і навпаки. Є артисти які мають в будні додаткову роботу, тому десь їхати їм важче в будні, тому ціна в будній день - більша. Все індивідуально.

Також, якщо артист з Київа їде виступати в суботу наприклад у Львів, а Вам потрібен стриптиз в туж суботу чи у неділю у Львів, чи Рівне яке по дорозі, то у більшості артистів ціна для Вас буде нижча ніж заявлена у нашому прайсі.

Тому для точного прорахування ціни, потрібно знати ДАТУ та Місто виступу, а ми запропонуємо найкращий Чоловічий та Жіночий стриптиз для Вашого випадку. Ще раз наголошуємо, що все індивідуально, тому для точних цін телефонуйте за телефоном +38-099-080-6510

ВАЖЛИВО ЗНАТИ. Для успішного виступу танцівника еротичного жанру необхідно забезпечити такі умови.

ІНТИМ. Ми працюємо виключно як артисти. Інтимні та сексуальні послуги не надаємо. Навіть, якщо "Ну а вдруг... Я заплачу...".

МУЗИКА. В першу чергу стриптиз, це танець і звук повинен бути якісний та гучний. Блютуз колонки для цього не дуже підходять. Звук достатній - якщо при такій гучності важко спілкуватись між собою(В закладах уже є апаратура, іноді стриптизер має свою велику колонку, все по домовленості).

СВІТЛО. Дене світло - саме найгірше, що може бути для стриптиз танцю. Ідеально любий вид LED освітлення: ЛЕДПАРИ, Тробоскопи, Голови, Залівки. Дуже круто, коли є дим.

УМОВИ. Для виступу стриптизера потрібна гримерка або місце де переодягнутись. Якщо виступ в закладі, це потрібно узгодити з адміністрацією. Таким місцем не може бути туалет (В таких випадках артисти можуть розвернутися та поїхати не вертаючи передоплати).

ДІТИ! В закладі та місці виступу не повинно бути дітей. Якщо на локації є діти, артист може поїхати без виступу та не вернути передоплати.

Стриптизери та Стриптизерши в Україні

Повний Каталог Артистів

Дивитись повний каталог артистів еротичного жанру в Україні. У нас найбільша база професійних стриптизерів та стриптизерш з великим досвідом роботи. Ви маєте змогу вибрати артиста на свій смак, та бюджет.
Замовити Стриптизера

Замовити Стриптизера

Перейдіть по кнопці для більш детальної інформації

ЗАМОВИТИ
Замовити Стриптизершу

Замовити Стриптизершу

Перейдіть по кнопці для більш детальної інформації

ЗАМОВИТИ
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони