Унікальний виступ Казиміра

Шоу Казиміра

Замовити Казиміра Сатлера на Свято. Виїзд, по Київу та вся Україна. Казимір унікальний персонаж із світу Шоу Бізнеса в Україні. Він єдиний і неповторний у своєму жанрі зі своєю харизмою. Наразі це єдиний артист який танцює чоловічі східні танці. Як Казимір сам заявляє, що його східний танець не можна назвати догматичним чи канонічним, але тим воно цікавіше адже набуває певної самобутності, а робота з пітоном, вогнем, стрип номера - лише добавляють перчинки в загальне шоую. Якщо вас зацікавить шоу від талановитого майстра телефонуйте за телефоном
+38-099-080-6510

Казимір починав свою карьєру зі стриптизу і після створення своєї програми та навичок танцю животом на тривалий час перестав танцювати в сфері стриптизу. Але на сьогоднішній день, танці з травинами, використаня вогню, та неймовірно епатажні образи і єротичні і шоу номерах, це 3 в 1 для замовників. Одна людина за ціною 3-х. Обирайте шоу програму від КАЗИМІРА, то здивуйте ваших гостей.
Також казимір брав неодноразово участь в проєкті Україна має талант. Ви можете знайти його виступи в ютубі. Але майте на увазі, що вже пройшло більше десятка років і навики казимір прокачав на славу, адже як говорить сам артист "Танці це молодість і смисл мого життя".

Ціна та Умови

Ціни на Шоу казимира сатлера

Геолокація данного артиста: Київ

ДО ЦІНИ ДОДАВАЙТЕ ЦІНУ НА ДОРОГУ або таксі по місту

Ціна одного танцю по Київу:  від 2700грн
Ціна 2-3 танці по Київу(по домовленості)
Ціна Шоу Програми на виїзд: танець від 3500грн,

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Ціни можуть змінюватись у деяких випадках на більшу та меншу. Наприклад на Новий Рік, чи 8-березня(марта) на ціна росте у 2-3 рази. У деяких артистів ціна в Суботу та Пятницю більша ніж в будній день і навпаки. Є артисти які мають в будні додаткову роботу, тому десь їхати їм важче в будні, тому ціна в будній день - більша. Все індивідуально.

Також, якщо артист з Київа їде виступати в суботу наприклад у Львів, а Вам потрібен стриптиз в туж суботу чи у неділю у Львів, чи Рівне яке по дорозі, то у більшості артистів ціна для Вас буде нижча ніж заявлена у нашому прайсі.

Тому для точного прорахування ціни, потрібно знати ДАТУ та Місто виступу, а ми запропонуємо найкращі Шоу програми для Вашого випадку. Ще раз наголошуємо, що все індивідуально, тому для точних цін телефонуйте за телефоном +38-099-080-6510

ВАЖЛИВО ЗНАТИ. Для успішного виступу танцівника еротичного жанру необхідно забезпечити такі умови.

ІНТИМ. Ми працюємо виключно як артисти. Інтимні та сексуальні послуги не надаємо. Навіть, якщо "Ну а вдруг... Я заплачу...".

МУЗИКА. В першу чергу стриптиз, це танець і звук повинен бути якісний та гучний. Блютуз колонки для цього не дуже підходять. Звук достатній - якщо при такій гучності важко спілкуватись між собою(В закладах уже є апаратура, іноді стриптизер має свою велику колонку, все по домовленості).

СВІТЛО. Дене світло - саме найгірше, що може бути для стриптиз танцю. Ідеально любий вид LED освітлення: ЛЕДПАРИ, Тробоскопи, Голови, Залівки. Дуже круто, коли є дим.

УМОВИ. Для виступу стриптизера потрібна гримерка або місце де переодягнутись. Якщо виступ в закладі, це потрібно узгодити з адміністрацією. Таким місцем не може бути туалет (В таких випадках артисти можуть розвернутися та поїхати не вертаючи передоплати).

ДІТИ! В закладі та місці виступу не повинно бути дітей. Якщо на локації є діти, артист може поїхати без виступу та не вернути передоплати.

Замовити Стриптизера

Замовити Стриптизера

Перейдіть по кнопці для більш детальної інформації

ЗАМОВИТИ
Замовити Стриптизершу

Замовити Стриптизершу

Перейдіть по кнопці для більш детальної інформації

ЗАМОВИТИ
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони