Замовити Стриптизершу

Барбі Жіночий Стриптиз

Замовити Барбі на виїзд, Ужгород та вся Україна. Кращий жіночий стриптиз, ціни на будь-який бюджет. Для виїзду стриптизерши до Вас на свято на дім, клуб, заклад, баню, сауну, на день народження, мальчішнік та інші події телефонуйте за телефоном
+38-099-080-6510


Ціна та Умови

Ціни на Жіночий Стриптиз

Геолокація данного артиста: Ужгород

ДО ЦІНИ ДОДАВАЙТЕ ЦІНУ НА ДОРОГУ або таксі по місту

Ціна одного танцю по Ужгороді:(за домовленістюі)
Ціна 2-3 танці по Ужгороді(за домовленістю)
Ціна Шоу Програми на виїзд: за домовленістю.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Ціни можуть змінюватись у деяких випадках на більшу та меншу. Наприклад на Новий Рік, чи 8-березня(марта) на чоловічий стриптиз ціна росте у 2-3 рази. У деяких артистів ціна в Суботу та Пятницю більша ніж в будній день і навпаки. Є артисти які мають в будні додаткову роботу, тому десь їхати їм важче в будні, тому ціна в будній день - більша. Все індивідуально.

Також, якщо артист з Київа їде виступати в суботу наприклад у Львів, а Вам потрібен стриптиз в туж суботу чи у неділю у Львів, чи Рівне яке по дорозі, то у більшості артистів ціна для Вас буде нижча ніж заявлена у нашому прайсі.

Тому для точного прорахування ціни, потрібнл знати ДАТУ та Місто виступу, а ми запропонуємо найкращий Чоловічий та Жіночий стриптиз для Вашого випадку. Ще раз наголошуємо, що все індивідуально, тому для точних цін телефонуйте за телефоном +38-099-080-6510

ВАЖЛИВО ЗНАТИ. Для успішного виступу танцівниці еротичного жанру необхідно забезпечити такі умови.

БЕЗПЕКА ПРАЦІ. Якщо дівчину запрошують не в громадське місце, а на дім, баню, сауну і т д, обов'язково оплачується супровід охорони.

ІНТИМ. Ми працюємо виключно як артисти. Інтимні та сексуальні послуги не надаємо. Навіть, якщо "Ну а вдруг... Я заплачу...".

 МУЗИКА. В першу першу стриптиз, це танець і звук повинен бути якісний та гучний. Блютуз колонки для цього не дуже підходять. Звук достатній - якщо при такій гучності важко спілкуватись між собою(В закладах уже є апаратура, іноді танцівниця має свою велику колонку, все по домовленості).

 СВІТЛО. Дене світло - саме найгірше, що може бути для стриптиз танцю. Ідеально любий вид LED освітлення: ЛЕДПАРИ, Тробоскопи, Голови, Залівки. Дуже круто, коли є дим.

 УМОВИ. Для виступу танцівниці потрібна гримерка або місце де переодягнутись. Якщо виступ в закладі, це потрібно узгодити з адміністрацією. Таким місцем не може бути туалет (В таких випадках артисти можуть розвернутися та поїхати не вертаючи передоплати).

 ДІТИ! В закладі та місці виступу не повинно бути дітей. Якщо на локації є діти, артист може поїхати без виступу та не вернути передоплати.

Стриптизери та Стриптизерши в Україні

Повний Каталог Артистів

Дивитись повний каталог артистів еротичного жанру в Україні. У нас найбільша база професійних стриптизерів та стриптизерш з великим досвідом роботи. Ви маєте змогу вибрати артиста на свій смак, та бюджет.

Суміжні ПОслуги

Лесбі Шоу
Шоу лесбиянок на вашому святі. Клубнічку бажаєте?
Чоловічий Стриптиз
Замовити стриптизера на дівішнік та день народженні.
БДСМ ШОУ
Кращі БДСМ Шоу програми та вечірки з нашими гарячими штучками.
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони