У нас можна замовити Шоу Програму в будь-якому місті України. І це - за найкращою ціною! Тому якщо потрібне яскраве Шоу на Весілля, Корпоратив, День Народження, Ювілей, Дитяче Свято, Урочисте Відкриття Заходів та інші святкові події, то "Golden Light Project" - це саме те, що Вам потрібно! У нас є все і навіть більше! 

Для замовлення Шоу Програми в Україні звертайтесь за тел. +38-095-650-00-44, або напишіть нам на Viber/WhatsApp/Telegram

ТОП із Шоу-Програм від Golden Light

Паперове та конфеті Шоу

Чому саме такий вибір?

В останні роки на Весілля, Корпоратив чи будь-яке інші свято дуже популярним стало Шоу із паперу. Усім вже набридли цигани, артисти совдепії чи нічим не зворушливі пародії на вогняні шоу. Ми ж пропонуємо сучасний та дуже цікавий спосіб урізноманітнення будь-якого свята - паперове шоу від Golden Light - це неймовірні емоції від світлодіодних роботів, які можуть сягати росту до 2-х метрів та пригати у висоту до 3-х м. Або ж пропонуємо ексклюзивне Лакшері Шоу з артистами, на костюмах яких знаходиться більше ніж 10000 стразів, а в сумі понад 1 млн граней, що виблискують на кожному промені світла. Це просто Королівські розваги для вашого свята. І все  - по доступній ціні!

Наші Пушки стріляють папером до 10 метрів та до 15 метрів - конфеті. Вони блимають світлом в такт музики, прикрашені стразами та в сумі з артистами дають неймовірну картинку, яку важко передати на фото та відео. До паперового ШОУ бонусом завжди входить ІНТЕРАКТИВ артистів з Вашими гостями на святі. Більше деталей та замовлення дізнавайтесь за телефоном +38-095-650-00-44 (Viber/Telegram).

Світлові Роботи з LED Пушками

Це Потужне Світлове SHOW на Весілля та Корпоратив.

Можливі програми на будь-який бюджет.

 • 1 робот+1 пушка+10кг паперу/конфетті
 • 2 робота+1 пушка+10кг паперу/конфетті
 • 2 робота+2 пушка+20кг паперу/конфетті
ПРЕМІУМ ПРОГРАМИ:
 • 3 робота+3 пушка+30кг бумаги/конфетті
 • 4 робота+2 пушка+20кг бумаги/конфетті
 • 4 робота+4 пушка+20кг бумаги/конфетті
Додатковий Папір/Фольга/Конфетті можлива при доплаті.

Конфетті ШОУ з LED Пушками

Потужне Світлове конфетті SHOW на Весілля та Корпоратив.
Можливі програми на будь-який бюджет.

 • 1 робот+1 пушка+10кг бумаги/конфетті
 • 2 робота+1 пушка+10кгбумаги/конфетті
 • 2 робота+2 пушка+20кг бумаги/конфетті

Можливі Артисти: Світлові Роботи, Лакшері Роботи, Робот+Леді, Світлові Дівчата та Леді Шоу.

Додатковий папір/Фольга/конфетті - при доплаті.

LUXURY Роботи з LED Пушками

Розкішне Паперове/Конфетті LED SHOW на Весілля та Корпоратив.
Можливі програми на будь-який бюджет.

 • 1 робот+1 пушка+10кг бумаги/конфетті
 • 2 робота+1 пушка+10кгбумаги/конфетті
 • 2 робота+2 пушка+20кг бумаги/конфетті
 • Робот+Леді+1 пушка+20кг бумаги/конфетті

Можливі Артисти: Лакшері Роботи, Робот+Леді.

Додатковий папір/Фольга/конфетті - при доплаті.

БЕЗПЛАТНО! Інтерактив до Шоу

Всі наші артисти роблять до початку основного шоу, або після нього - один додатковий вихід в стилі інтерактиву. Коли гості танцюють, актори виходять веселитись та фотографуватись з ними. Можливий конкурс від ведучого за участі артистів, винесення торта і т д. Адже ми працюємо для Вас, і головна наша мета - щоб Ви були задоволенні.

DJ Show Robocop

Діджей Шоу Робокоп - це окрема (самостійна) програма, яка круто заходить в парі зі світлодіодними роботами. Якщо у Вас є потрібний бюджет і Ви хочете вразити гостей, тоді Діджей Шоу зі Світловими Роботами - це те, що Вам потрібно.

Талановиті дівчата від Golden Light

ШОУ-Балет, Піджей, Хостесс, Анімація

Наші дівчатка знаються в своїй роботі. Можливі виступу в коллективі до 10 дівчат одночасно. Можливі формати: Піджейки, Шоу Балет, Хостес, Анімація, БДСМ Шоу, Стриптиз, Гімнастичні Шоу. Деталі номером +38-095-650-00-44 (Viber/Telegram)

Виїзд в будь-яку точку України. 12 Років досвіду в Шоу Бізнесі. Організуємо найкраще Свято та забезпечимо найкращою Шоу Програмою!

LUXURY Lady дуже популярні на Королівські Весілля, Корпоративи Компаній, День Народження та урочисті відкриття заходів. Це завжди купа емоцій та незабутніх вражень!

Якщо Ви хочете підкреслити Ваш статус чи навпаки створити його - LUXURY LadyShow це ідеальне рішення. До того ж наша Шоу Програма може виїхати в будь-яке місто України.

Популярні категорії від Golden Light

Цікаві шоу програми для свята

Також готові запропонувати Вашій Увазі Шоу Живих Скульптур, Ходулістів-гігантів та професійних театральних мімів. Та ще багато іншого!
За подробицями звертайтесь за телефоном
+38-095-650-00-44 (Viber/Telegram)

Живі Скульптури


Ходулісти


Міми

Шоу програми для дорослих

Чоловічий та Жіночий Стриптиз

Замовити Чоловічий та Жіночій Стриптиз перед весіллям - це дуже актуально для дівич-вечірок та парубочих вечорів. Послуги найкращих танцівників України по реальній ціні можна замовити за телефоном +38-095-650-00-44 (Viber/Telegram)

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.