Один зі звітів нашої агенції

Корпоратив для 25 union

Колектив 25 union залишився задоволеним!

Один із найяскравіших корпоративів ми організували та провели для неймовірного колективу бренду українського одягу 25 union. Це були запальні та енергійні люди, працювати з якими виявилось легко та дуже приємно. Ми спланували для них корпоратив, до якого входило відразу декілька наших послуг: підбір локації, декорування залу, оренда музичної апаратури, ведучий та фотограф. Результатом проведеного свята був задоволений не тільки весь штат 25 union, але й кожен наш підрядник.


Про клієнта

25 Union - хто це?

Хочемо вас познайомити з інтернет-магазином  https://25union.com.ua/ru трохи ближче. Адже люди з цієї компанії стали для нас друзями, як і всі, для кого ми працюємо. Тим більше, що ведучи свою діяльність, вони можуть стати надійним помічником і для кожного з вас! Особливо для представниць жіночої статі.

25 UNION - ВИРОБНИК ОДЯГУ ДЛЯ ЖІНОК

Насамперед 25 Union - це прямий виробник жіночого одягу. Компанія самостійно розробляє та займається пошиттям дизайнерських моделей, створюючи ексклюзивні лінійки одягу для дівчат та жінок.

25 UNION - БРЕНД УКРАЇНСЬКОГО ОДЯГУ

Працюючи за власноруч розробленими проєктами одягу, 25Union став популярним та улюбленим багатьма жінками самостійним брендом. Про одяг даного виробника можна почути навіть за кордоном.

25 Union - інтернет-магазин жіночого одягу

Компанія 25 Union має власний інтернет-магазин, функціонал якого дуже зручний та легкий для пошуку. На сайті компанії представлено надзвичайно широкий асортимент, який регулярно оновлюється.


Дякуємо 25 UNION за довіру та співпрацю

Український бренд жіночого одягу 25 Union - це наш постійний клієнт! Керівництво даної компанії не одноразово зверталось до нашої агенції з різними завданнями. І щоразу співпрацею задоволені обидві сторони. Саме такі результати, щирі слова подяки та повторні звернення тішать нас найбільше, не дозволяючи зупинятись на досягнутому ні на мить.

Фотограф для зйомки моделей

У 25 Union є власні дівчата-моделі, які демонструють виготовлені речі на собі. Для цього компанії часто потрібен професійний фотограф. І в цьому ми завжди раді надати швидку та якісну допомогу.

Облаштування фотозони

Колектив 25 Union налічує у своєму штаті багато працівників. Всі вони звісно люблять свою роботу, але відпочивати люблять також. Тому наші послуги облаштування фотозониїм також часто стають в нагоді.

Спеціальні гості на корпоратив

З року в рік 25 Union організовує та проводить різноманітні корпоративні заходи й вечірки для свого колективу. І наші музиканти та ведучі доволі часто є серед запрошених на такі свята компанії.


Бажаєте поповнити ряди наших клієнтів та замовити послуги організації чи проведення свого свята? Пропонуємо переглянути й інші наші проєкти. Для отримання консультації менеджера телефонуйте за вказаним номером вже зараз!
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам подзвонимо самостійно.

Наш Телефон

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.