Замовити Піджейок на Свято.

PJs Підтримка Івано-Франківськ

Піджейки в Івано-Франківську це один із головних атрибутів будь-якої гучної вечірки. Всі ТОПові клуби світу та країни тримають штат піджейок чи танцювального шоу. Регіональні нічні клуби всі як один замовляють PJ шоу на вечірки на вихідні. Піджейки, Діджейта MC, це три кита на яких тримається весь клубний Шоу Бізнес. Сьогодні піджейки це не дівчата в трусах та лівчиках з дешевого біфлікса як було 10 років назад. Рядові піджейки на сьогоднішній день мають такий арсенал костюмів та реквізиту, що половина голівудских фентезі студій стоять собі тихенько в стороні. Та і правда! Дивіться фото нижче!

Якщо вам цікаво замовити піджей шоу або LEDPJs на святкову подію в Івано-Франківську звертайтесь

за телефоном 095-433-2221

Івент Агенція Свята Golden Light має чималий штат дівчат танцівниць. Проект "Golden Light Girls" надає послуги Піджей Шоу,Led PJs Show, Lady Luxury Show,Стриптиз Шоу, БДСМ та Лесбі Шоу,Леді Фуршет, Шоу Балети, Хостесс на WelcomeZone та інші.
Наші танцівниці це професійні хореографи, творчі та просто позитивні дівчатка які заряджають Вас своєю енергетикою. Можемо забезпечити на майданчик до 10 піджейок, великий вибір креативних та фантастичних образів які створять антураж та чудесну атмосферу вечора чи події. Наш колектив часто робить колаборації з іншими танцювальними проектами, щоб створити саме таку Шоу-Програму, яка підійде у ваш формат свята. Також ви можете переглянути вітрину нижче і вибрати танцювальний колектив який найбільше довподоби Вам по формату.
Замовити консультацію стосовно дівчат та піджей шоу в Івано-Франківську за тел 095-433-222-1

Кращі PJ та Шоу Колективи України

Вітрина LED PJs Show

Sexy Pjs Show and Led Pj by Golden Girls
Ідеальний проект для Українського ринку Шоу Бізнесу в плані ЦІНА-ЯКІСТЬ. Ціни на будь-який бюджет, гарне піджей Go-Go, LED костюми, SEXY PJs, великий штат дівчат. Рекомендуємо всім нашим клієнтам.

Luxury Lady Show and Perfomance Led Show
Розкішні об'ємні образи прикрашені сотнями стразиків та блискучими стрічками в поєднанні з LED світлом це справді красиво і головне доречно під більшість форматів свят. Проект виглядає дорого багато, хоча ціни на Шоу далеко не космічні і ви легко зможете замовити LUXURY шоу на весілля, відкриття закладу і навіть на програму в клуб чи юбілей.

TOPLESS PERFOMANCE LED EROTIC SHOW
Шоу Біоляльок це першокласний широкомасштабний проект який складається із Topless DJs і танцювальної підтримки у різноформатних образах. TOPLESS LED Show, дівчина в торті, шоу в бокалі, в клітках, ванній, на хресті, на пілоні, на кільці, БДСМ та Воскове Шоу. Ціни на Шоу преміум класу в діапазоні 20к-60к.

Led Fashion Show
Данний проект виділяється своїми унікальними дизайнерскими костюмами, які вражають. Стиль проекту досить самобутній і тим не менше не прив'язаний по формату. Яскраве, ефектне, світлодіодне шоу яке запам'ятовується.

ТЕАТЕР СВІТЛА
Театер світлового шоу - один із самих давніх LED проектів України, який існує і фантастично розвивається по сьогоднішній день. Велика кількість артистів як і образів - обов'язкова вашої уваги.

Шоу Діамант | Diamond Show
Проект який тримає руку на пульсі тренду. Святкові образи під ваш формат, Шоу балет, піджейки, хостес, дзеркальні люди, леді фуршет, перфоманс шоу та інші.

Сестри Діамантів
Дівчата які спеціалізуються на виступах в нічних клубах, мають чималий ассортимен сценічних образів, LED підсвітка та краса яку ми всі так любимо. Рекомендуємо як шоу програма в night club.

Танцювальний колектив Dimond Stars
Проект від танцювальної студії DIAMOND який відомий своєю командою чарлідерів. Дівчатка виступають як піджейки, Шоу балет, тверк шоу, хостесс та анімація. Проект включає як дівчат так і хлопців та інші цікаві таланти.

Ціни на послуги піджей шоу

Ціни на піджей Гоу-Гоу абсолютно різноманітні. Все залежить від багатьох факторів. Наприклад рівень технічності дівчат, зовнішні дані, ефектність та складність образів. Тобто чим презентабельніша шоу программа тим ціна буде більша. Самий лайтовий формат піджейок в 2 дівчини цінник починається з 2500грн. Дівчата з LED підсвіткою беруть в діапазоні 3500-5000грн. Круті та яскраві проекти від 5 до 10 тис грн. ТОПОВІ проекти яких уж не так багато від 10 до 20тис грн. Тобто середня ціна на виступ пиджейок район 3500-4500грн. Ціна може дуже зростати від дальності виїзду від точки геолокації артистів або від дати. Тобто в святкові дні ціна теж може рости. Але для точного прорахунку ціни на ваше свято під ваш формат телефонуйте 095-433-222-1

Куди замовляють піджейок в Івано-Франківську?

Зазвичай піджейки це невід'ємна частина нічної клубної культури. Сьогодні піджей колективи настільки розвинулись в Шоу Програмі, перфомансу та WoW ефекту, що їх з радістю запрошують на Весілля, Корпоративні Вечірки, Дні народження та Юбілеї, Івент Події та Промо Акції, спортивні події та іншого роду заходи де умісні піджей-колективи.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Суміжні ПОслуги

Welcomezone
Welcomezone під ключ. Зустріч гостей як окримий вид мистецтва.
Шоу Баллет

Танцювальні колективи, Шоу балети, флешмоби та інші групові танці.

LED ROBOTS PJs Show
Роботи піджеї які світяться та танцюють. Різна модюляція. Роботи з пушками, фрікі, на джамперах, діджей шоу та інші.

Замовити PJ та запросити на виступ піджейок по всьому Івано-Франківську та Івано-Франківській області (Болехів, Бурштин, Галич, Городенка, Делятин, Долина, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Косів, Ланчин, Надвірна, Перегінське, Рогатин, Снятин, Тлумач, Тисмениця, Яремче) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Заказать PJ с выступлением пиджеек по всему Ивано-Франковску и Ивано-Франковской области (Богородчаны, Болехов, Бурштын, Галич, Городенка, Делятин, Долина, Ивано-Франковск, Калуш, Коломыя, Косов, Ланчин, Надворная, Перегинское, Рогатин, Снятын, Тлумач, Тысменица, Яремче) и даже по всей Украине.арый Самбор, Стебник, Стрый, Трускавец, Угнев, Хыров, Червоноград, Яворов) и даже по всей Украине.