Шар сюрприз який розбивають палицею

Купити Піньяту в М.Суми

Купити піньяту від виробника в м.Суми за телефоном +38-095-650-00-44

Якісні піньяти під замовлення всього за 1-3 дні! Не ламаються в дорозі як інші дешеві аналоги! Будь-який колір, картинка, розмір, наповнення та додатки. Дивіться всі наші піньяти (більш як 500 шт.)  в повному каталозі.

ПІНЬЯТА НА ЗАМОВЛЕННЯ

ТОП ПРОДАЖ "PREMIUM"

Піньята на замовлення

ПОПУЛЯРНі Піньяти

Піньяти 18+ на замовлення

Піньяти для дорослих

! ДУЖЕ ВАЖЛИВО !
Запам'ятайте – собівартість хорошої піньяти варіюється 250-300 грн.
Тому купуючи дешеву піньяту від дівчини підлітка на ОЛХ за 300 грн, не дивуйтеся потім, чому вона корява, розбилася з одного удару, а то й порвалась ще в дорозі до вас при доставці новою поштою.

Пам'ятайте, що розбиваючи піньяту за кілька хвилин, хтось її склеював кілька годин. Тому хороша піньята не може вартувати 300 грн.

CRM-форма з'явиться тут

ПІНЬЯТА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Інформативно про піньяту

Купити піньяту в Сумах

Єдиний в Україні цех із виробництва піньят. Швидко, індивідуально та доступно! Заготовки, тобто корпус до піньят завжди, в наявності, потрібно лише задекорувати, тому оперативно робимо будь-яке замовлення протягом доби. Сьогодні замовили, а завтра піньята вже їде до вас. І все це за доступною ціною за високу якість.


Розміри. Ми класифікуємо піньяти на:

  • Стандартобхват 115 см, діаметр 35см 
  • Великаобхват 145 см, діаметр 45см 
  • Гігантська: обхват від 175 см, діаметр 55см 

Рекомендуємо завжди обирати стандарт. Це оптимальне рішення.  Вона не настільки мала, як роблять деякі виконавці в розмірі футбольного м'яча, але вміщає чимало наповнення і відповідно в порівнянні розмір-ціна це оптимальний вибір. Воно можливо візуальніше ефектніше дивиться якщо піньята більша, але більше радощів вам розмір не доставить, а от ваш гаманець це відчує. Чим більша піньята, тим більше розхід матеріалів та часу роботи.

Звертаємо Вашу увагу, що у нас "Стандарт", як у деяких "Велика". Зараз багато продавців, продають піньяти розміром у баскетбольний м'яч. По фотографії різниці Ви не побачите, але на тлі такої піньяти наша "Стандарт" у 2 рази більше. Тому можете сміливо замовляти найдешевший розмір і ви не пошкодуєте.

Ціна розміру.

Чим більше піньята, тим більше потрібно витратного матеріалу і тим більше часу робити. Тому разом із розміром зростає і ціна. АЛЕ!!! Ціна не залежить від того, хто її розбиватиме. Дитині, 3 роки, 7 або 12 років, можливо битиме чоловік 30 років. ЦІНА НА ЦЕ НЕ ВПЛИВАЄ. Щільність піньяти ми регулюємо під Вас, абсолютно безкоштовно. Просто вкажіть "бити будуть 7 дітей з віком від 6 до 9 років" і т.д.

Наповнення.

Замовити піньяту можливо повністю порожню. Або ж ми можемо зробити міні-наповнення - це конфетті-метафан та повітряні кульки розміром із кулак. За доплату може бути ПРЕМІУМ наповнення, куди входить достатня кількість метафану-конфетті, кульок та серпантину. У кожній піньяті є віконце, через яке ви зможете наповнити піньяту цукерками, іграшками, брелоками, записками тощо. Також є тасьма, за яку піньяту підвішують.

Палиця і Маска – як невід'ємна частина піньяти.

Також до піньяти можливо замовити палку-біту, яка декорується під колір піньяти. Це звичайні палки та служать вони найчастіше для антуражу, атмосфери та фото в інстаграм. Оплата йде більше за ручну роботу, адже палиця годиться для одноразового використання. Та сама справа з маскою. Маски декоруються під піньяту, щоб Ви могли повністю поринути в мексиканські традиції, де іменинник повинен розбити піньяту із закритими очима.

Піньяти оптом

Піньята оптом

Купити піньяти оптом

Наш цех може виготовляти до 50 піньят на день. Відправляємо піньяти по всій Україні для дітей, магазинів, дитячих центрів, квест-кімнат, різноманітних Івентів та заходів.

Ми виготовляємо піньяти з 2013 року, а в 2017 почали серійне професійне виробництво. Також у нас є перевірені партнери по всій Україні та в Сумах зокрема. Тому якщо вас цікавить якісна піньята в максимально термінові строки, то телефонуйте нам прямо зараз.

На великі обсяги та постійним клієнтам ми готові зробити знижки, запропонувати програму лояльності.

Доставка піньяти

Доставка піньяти у м. Суми, проводиться з цеху за такими службами доставки, як "Нова Пошта" та "Укрпошта". З Новою Поштою працювати, звичайно, зручніше та оперативніше, але дорожче. Піньята не важка, але об'ємна, тому доставка великих розмірів - витратна справа. По тій же причині ми рекомендуємо обирати розмір "СТАНДАРТ", щоб не переплачувати. Укрпошта набагато дешевша, але обслуговування - самі розумієте. Зате по Укрпошті ви оплачуєте вагу піньяти, а не об'єм, тому за доставку з упаковкою можна вкластися в мінімальні кошти. Наложений платіж для НП при передоплаті 200 грн, або 50% за авторську піньяту, з Укрпоштою - тільки повна оплата + оплата коробки (за упаковку на Укрпошті потрібно сплачувати наперед).


Купити піньяту

Дивитися КАТАЛОГ більше 1000 піньят

Купуйте наші Піньяти зручно та безпечно у магазинах наших партнерів на CreativePlay

Купити піньяту на Prom.ua

Дивитися КАТАЛОГ більше 1000 піньят

Купуйте наші Піньяти зручно та безпечно на звичному для вас маркетплейсі PROM

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по вказаному номеру телефона або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

Купити піньяту з доставкою по всіх Сумах та Сумській області (Охтирка, Білопілля, Буринь, Ворожба, Вороніж, Глухів, Дружба, Конотоп, Краснопілля, Кролевець, Лебедин, Путивль, Ромни, Свеса, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка) і навіть по всій Україні.