Організація та Проведення

Професійне Паперове Шоу Тернопіль

Замовити професійне Паперове та Конфетті Шоу в Тернополі для Паперової Вечірки, а також Диско від Golden Light.
Неймовірні враження. Дивіться наші відео та фото. Забронювати Паперове Шоу в  Україні за телефоном +38-095-650-00-44

"Golden Light Project"- Лідер Паперового Шоу в Тернополі та в Україні.


До 10 LED артистів зі світлодіодними пушками на одній сцені. Нереальні та найкрутіші образи які мають - Світлові Роботи, Рицарі-Дракони, Світлові Гіганти, Фрікі та інші. На одному образі близько 5000 світлових ламп. Потужні пушки які дують до 12 метрів - теж всі в діодах. Використовуємо лише нову бумагу та конфетті. 8 років досвіду в Бумажному Шоу. Знаємо всі тонкості та підводні камені.

Бумажне, Паперове та конфетті Шоу можливо і навіть рекомендовано замовити на Весілля, Корпоратив, День Народження, Ювілей, Нічний Клуб, Вечірку, Дитяче Святкування, урочистості та інші свята, адже емоції від Паперового Шоу важко передати словами, проте неважко передати ту атмосферу драйву якщо переглянути кілька відео Паперової дискотеки з нашими артистами.

Безкоштовна консультація та замовлення Паперового Шоу 
+38-095-650-00-44

Професійне Паперове Шоу на будь-яке свято

ПАПЕРОВЕ та КОНФЕТТІ Шоу Тернопіль

Чому Паперове та Конфетті Шоу від "Golden Light" найкраще в Україні?


До 10 артистів з пушками на одній сцені. Нереальні та найкрутіші образи. Потужні пушки які дують до 12 метрів. Використовуємо лише новий папір та конфетті. 8 років досвіду в Паперовому Шоу. Знаємо всі тонкості та підводні камені.

Безкоштовна консультація
+38-095-650-00-44

Luxury Robots Show

Відео "ПАПЕРОВЕ ШОУ"

Crystal LUXURY Show в Тернополі

Розкіш блиску на Вашому святі. Лакшері роботи мають на костюмі більше 10000 стразів які мають більше 1000000 граней, що виблискують та відбивають світло. Паперове Шоу з такими образами неймовірно популярні на Весілля, Корпоративи, Урочисті події та навіть для потужної дитячої вечірки.

Golden Girls konfetti Show

Відео "КОНФЕТТІ Леді  ШОУ" 

Golden Girls Show в Тернополі

Наші дівчата запалюють на кращих майданчиках України. Образи від елегантних Весільних Леді до Сексуальних LED дівчаток з яких не хочеться зводити очей. Дивіться наші відео та фото. Паперове та Конфетті  ШОУ з такими образами неймовірно популярні на Весілля, Корпоративи, Урочисті події та навіть для потужної дитячої вечірки.

Більш детальної інформації за тел. 
+38-095-650-00-44

Паперове Шоу для Дітей

Дитяче Паперове Шоу в Тернополі

Паперові розваги для дітей в м.Тернопіль - це неймовірні враження та незабутні емоції. За стільки років проведення паперових дискотек ми знаємо на всі 100%, що дорослі обожнюють Паперове Шоу. Дуже мало людей можуть себе стримати не увірватися в завірюху паперового торнадо, де весело та драйвово. Так, а тепер уявляєте як для дітей?.. Рідко буває, що дітей може зачепити щось більше ніж паперове шоу.

Деталі за телефоном +38-095-650-00-44

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Проведення паперового та конфетті шоу в Тернополі та Тернопільській області (Бережани,Борщів,Бучач,Велика, Березовиця, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Копичинці, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Тернопіль, Хоростків, Чортків, Шумськ) і навіть по всій Україні.