Купити Папір для паперового Шоу

Купити папір для паперового шоу в Луцьку від виробника в Україні. Білий папір та фольга за низькіми цінами. Бумага високої якості, не замазана, різана гострими лезами, тому фактично не оставляє пильци. Доставка по всій Україні.

Для замовлення бумаги для паперової вечірки телефонуйте за тел
+38-095-433-22-21
Або перейдіть за цією силкою у наш інтернет магазин на PROM.UA

Бумага є 2-х типів

Біла бумага використовується для різних видів заходів. Саме часто для паперового шоу або бумажної вечірки, а також  для фотозони та декору локації, а також дехто використовує бумагу як наповнювач. 

КУПИТИ ЕТИКЕТОЧНУ БУМАГУ ЦІНА 50грн за кг
КУПИТИ ФІНСЬКУ БУМАГУ ЦІНА 90грн за кг

Відео з нашим Папером

Купити конфетті для Шоу

Купити конфетті для Шоу та спецефектів можна у нас з доставкою по всій Україні. Конфетті це фольгована бумага нарізана кубиками по 2*2 см, або 2*4см.

Матеріал такий самий яким обгортують цукерки. Обрізки від виробництва ріжуться та використовуються для Шоу. Тому конфетті йде обмеженими партіями по різним цінам. Але просто напишіть нам на вайбер, або зателефонуйте і ми запропонуємо Вам різні пропозиції.

Відео з нашим КОНФЕТТІ

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Купити папір та бумагу з конфетті дял паперового  Луцьку по всій Волинській області (Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Устилуг, Цумань, Шацьк) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Купить бумагу и конфетти для бумажного шоу в Луцке и по всей Волынской области (Берестечко, Владимир-Волынский, Горохов, Иваничи, Камень-Каширский, Киверцы, Ковель, Любешов, Любомль, Маневичи, Нововолынск, Ратно, Рожище, Старая Выжевка, Турийск, Устилуг, Цумань, Шацк) и даже по всей Украине.