Замовити живий стіл

Леді Фуршет Ужгород

Замовити трендову послугу ЛЕДІ ФУРШЕТ в Ужгороді в Україні на Ваше Свято за телефоном 095-433-2221


Леді Фуршет, живий стіл або як говорять дівчина-стіл вже давно перестало бути якимось нон-хау та стало невід'ємною частиною event індустрії. Леді Фуршет почали масово використовувати на всеможливих дійствах на ряду з фотозонами, декораціями та іншими хостес. Якщо все це об'єднати то красива дівчина в столі з напоями буде десь посередині цього всього. А тому і зрозуміло, чому дівчата в столах набувають такої популярності.

Такий креативний фуршет робить свою святкову атмосферу, додає антуражу на події, а головне нікого і ніколи не залишить рівнодушним. Ви би пригостились з таким пишним перфомансом? А чом би й ні! Адже в центрі фуршет подають професійні моделі або дівчата танцівниці чи інші акторки які подають напої та пригощання прямо зі свого атрибуту, який є частиною стола та сценічного образу. Дівчина щиро посміхається, всіх вітає, бажає гарного вечора та залюбки сфотографується з гостями. Конструкція стола дозволяє переміщатися по залу прямо в столі з фуршетом та напоями.

Тому такий перфоманс неймовірно прикрасить день народження, весілля, корпоратив, юбілей, піар-акцію, виставку, церемонію чи будь-яку іншу урочисту подію. Замовляйте леді фуршет на свято адже це варте своїх коштів.

Замовити живий жіночий стіл

Фуршет для дівчат

Зазвичай в столах для фуршету стоять гарні дівчата, звідти і популярна назва "Леді Фуршет". Проте, в залежності від події, порою фуршети бувають для дівчаток і для таких заходів для вас у нас є "Чоловічий-Фуршет", або еротичний фуршет для жінок та дівчат. Підійде для дівич-вечорів, жіночих коллективів або інших подій де більшість аудиторії - жіноча.

Замовити Дівчат в столі

Ціни на Леді Фуршет

Ціни на дівчат в фуршеті в Ужгороді, коливаються від мінімальних до максимально високих. Якщо ви орендуєте роботу моделі+прокат стола - ціна буде низькою. Якщо запит на вродливу дівчину з напоями під ключ в розкішному та габаритному образі з декораціями, LED підсвіткою на кілька годин роботи та ще й виїзд на подію яка знаходиться на локації далеко за містом, то звісно ціни на такий Леді фуршет будуть досить високі.


Ціна залежить від геолокації, дати, часу, умов, костюма та навіть самого стола і навіть умов праці. Тому, щоб отримати цінову пропозицію телефонуйте нам за тел 095-433-2221, або пишіть на вайбер дату, локацію і ми запропонуємо кращий живий фуршет на ваш бюджет.

СУМІЖНІ ПОСЛУГИ

Welcomezone
Welcomezone під ключ. Зустріч гостей як окримий вид мистецтва.
Кейтеринг

Виїздний кейтеринг на Вашу локацію.

Бармен Шоу

Бармен шоу та послуги Бармена на виїзд

Наші контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити Леді Фуршет (живий стіл, стіл-дівчина) в Ужгороді та Закарпатській області (Берегове, Буштино, Великий Бичків, Виноградів, Вишково, Дубове, Іршава, Королево, Міжгір'я, Мукачеве, Перечин, Рахів, Свалява, Солотвино, Тячів, Хуст, Чоп) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Заказать услуги Леди Фуршет в Ужгороде и Закарпатской области (Берегово, Буштына, Великий Бычков, Виноградов Вышково, Дубовое, Иршава, Королево, Межгорье, Мукачево, Перечин, Рахов, Свалява, Солотвина, Тячев, Хуст, Чоп) и даже по всей Украине.