Замовити живий стіл

Леді Фуршет Львів

Замовити трендову послугу ЛЕДІ ФУРШЕТ у Львові в Україні на Ваше Свято за телефоном 095-433-2221


Леді Фуршет, живий стіл або як говорять дівчина-стіл вже давно перестало бути якимось нон-хау та стало невід'ємною частиною event індустрії. Леді Фуршет почали масово використовувати на всеможливих дійствах на ряду з фотозонами, декораціями та іншими хостес. Якщо все це об'єднати то красива дівчина в столі з напоями буде десь посередині цього всього. А тому і зрозуміло, чому дівчата в столах набувають такої популярності.

Такий креативний фуршет робить свою святкову атмосферу, додає антуражу на події, а головне нікого і ніколи не залишить рівнодушним. Ви би пригостились з таким пишним перфомансом? А чом би й ні! Адже в центрі фуршет подають професійні моделі або дівчата танцівниці чи інші акторки які подають напої та пригощання прямо зі свого атрибуту, який є частиною стола та сценічного образу. Дівчина щиро посміхається, всіх вітає, бажає гарного вечора та залюбки сфотографується з гостями. Конструкція стола дозволяє переміщатися по залу прямо в столі з фуршетом та напоями.

Тому такий перфоманс неймовірно прикрасить день народження, весілля, корпоратив, юбілей, піар-акцію, виставку, церемонію чи будь-яку іншу урочисту подію. Замовляйте леді фуршет на свято адже це варте своїх коштів.

Замовити живий жіночий стіл

Фуршет для дівчат

Зазвичай в столах для фуршету стоять гарні дівчата, звідти і популярна назва "Леді Фуршет". Проте, в залежності від події, порою фуршети бувають для дівчаток і для таких заходів для вас у нас є "Чоловічий-Фуршет", або еротичний фуршет для жінок та дівчат. Підійде для дівич-вечорів, жіночих коллективів або інших подій де більшість аудиторії - жіноча.

Замовити Дівчат в столі

Ціни на Леді Фуршет

Ціни на дівчат в фуршеті у Львові, коливаються від мінімальних до максимально високих. Якщо ви орендуєте роботу моделі+прокат стола - ціна буде низькою. Якщо запит на вродливу дівчину з напоями під ключ в розкішному та габаритному образі з декораціями, LED підсвіткою на кілька годин роботи та ще й виїзд на подію яка знаходиться на локації далеко за містом, то звісно ціни на такий Леді фуршет будуть досить високі.


Ціна залежить від геолокації, дати, часу, умов, костюма та навіть самого стола і навіть умов праці. Тому, щоб отримати цінову пропозицію телефонуйте нам за тел 095-433-2221, або пишіть на вайбер дату, локацію і ми запропонуємо кращий живий фуршет на ваш бюджет.

СУМІЖНІ ПОСЛУГИ

Welcomezone
Welcomezone під ключ. Зустріч гостей як окримий вид мистецтва.
Кейтеринг

Виїздний кейтеринг на Вашу локацію.

Бармен Шоу

Бармен шоу та послуги Бармена на виїзд

Наші контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити Леді Фуршет (живий стіл, стіл-дівчина) у Львові та Львівській області (Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачiв, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Мостиська, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Самбір, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Стрий, Трускавець, Угнів, Хирiв, Червоноград, Яворів, Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок) і навіть о всій Україні.


Перевод.

Заказать услуги Леди Фуршет во Львове и Львовской области (Белз, Бобрка, Борислав, Броды, Буск, Великие Мосты, Винники, Глиняны, Городок, Добромиль, Дрогобыч, Дубляны, Жидачев, Жолква, Золочев, Каменка-Бугская, Мостиска, Николаев, Новояворовск, Новый Роздол, Перемышляны,, Пустомыты, Рава-Русская, Радехов. Рудки, Самбор, Сколе, Сокаль, Сосновка, Старый Самбор, Стебник, Стрый, Трускавец, Угнев, Хыров, Червоноград, Яворов) и даже по всей Украине.