Організація та Проведення

Координатор на весілля

Замовити весільного координатора у Львові для організації та проведення Вашого весілля можливо за телефоном
+380954332221
Весільний координатор у Львові - це людина яка візьме на себе всю головну біль у день проведення весілля.
Координатор чітко слідкує та контролює таймлайн,виконання та дотримання графіку у підрядників. Ця людина точна знає коли повинен прибути фотограф, де та кого посадити з гостей, що передати ведучому, коли почати музикантам. Координатор самого ранку набирає візажиста та нагадує, щоб він був без запізнень, а пізно вечері контролює чи готовий святковий салют стрелити рівно в 24.00.

Весільний координатор знімає 90% проблем та стресу з Ваших плечей. Тому замовити весільного координатора для організація та проведення вашого весілля можна за телефоном
+380954332221

Що входить в обов'язки

Весільного Координатора

Консультація

Проводить консультацію по всім питанням

Стиль

Допомагає нареченим вибрати стиль одягу

Деталі

Допомагає з 1000-ми деталей по стилю та тону весілля

Фото/Відео

Прописує відеографу деталі по зйомці

ЛАВСТОРІ

Допомагає придумувати LoveStory

Time

Прописує таймінги по проведенні Весілля

Краса

Рекомендує кращих стилістів та візажистів

СЮРПриз

Наводить наречених на весільні креативи

Хореографія

Підбирає ідеального хореографа для першого танцю

Сценарій

Прописує повний план весілля. Замітки для ведучого та підрядників.

Райдер

Складає технічний та побутовий райдер артистів

КОНТРОЛь

Контроль та розрахунок з артистами та підрядниками

Кухня

Контролює кухню на предмет крадіжок та вчасну подачу страв

Подарунки
Допомагає завантажити всі квіти та подарунки в машину
Психолог
Заспокоює наречених та гостей в стресових ситуаціях

Переваги Весілля з Координатором

  • Вам не потрібно ні про, що думати. Ваш менеджер(координатор) запропонує різні сценарії, та індивідуальні пропозиції учитуючи кількість ваших гостей, формат свадьби, сімейні традиції і т д.
  • Координатор візьме на себе всю підготовку до весілля. Вам потрібно буде лише приймати рішення або відміняти їх чи вносити корективи. В момент весілля Ви не будете знати ні про один форсмажор. Все на свої плечі бере координатор. Вам останеться лише святкувати Весілля.
  • Координатор пропонує всі можливі деталі під весілля згідно вашого бюджету. Кільці на машину, торт або коровай, кортеж, квіти, запрошення і т д.
  • Агенція Свята GOLDEN LIGHT - проводить організацію весілля вже більше 7 років, тому з нами ви збережете свої нерви та гроші, адже ми запропонуємо кращих виконавців по оптимальній ціні. Підкажемо, що дорого, аде краще пошукати інший варіант. Ми працюємо, щоб ви відпочивали.

    ЗАМОВИТИ КООРДИНАТОРА у Львові ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕСІЛЛЯ
    +38-095-433-2221

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Координатор на Весілля у Львові та Львівській області (Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачiв, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Мостиська, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Самбір, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Стрий, Трускавець, Угнів, Хирiв, Червоноград, Яворів, Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок) і навіть о всій Україні.


Перевод:

Коордынатор по Львову и Львовской области (Белз, Бобрка, Борислав, Броды, Буск, Великие Мосты, Винники, Глиняны, Городок, Добромиль, Дрогобыч, Дубляны, Жидачев, Жолква, Золочев, Каменка-Бугская, Мостиска, Николаев, Новояворовск, Новый Роздол, Перемышляны,, Пустомыты, Рава-Русская, Радехов. Рудки, Самбор, Сколе, Сокаль, Сосновка, Старый Самбор, Стебник, Стрый, Трускавец, Угнев, Хыров, Червоноград, Яворов) и даже по всей Украине..