Замовити кальян на виїзд

Доставка Кальянів Чернівці

Доставка Кальянів Чернівці. Доставка надім, на свято, на природу. Широкий ассортимент табаків та смаків. Швидко та якісно Працюємо 24/7. Наші ціни на доставку кальяна та кальяний кейтеринг в Україні, а також умови доставки дивіться нижче на цій сторінці

Для замовлення телефонуйте

+38-099-174-84-92

Наша команда займається доставкою кальянів на дім в Чернівці уже більше 3-х років. Робимо димні та запашні кальяни в будь-яких умовах. Просто замовте кальян за телефоном +380991748492 і ми приїдемо на Вашу адресу. В деяких випадках доставка, кальяну безкоштовна у деяких потрібно оплачувати доїзд або таксі. Все індивідуально.

Ми дбайливо відносимось до наших кальяних установок - шахти не фонять, колби миються ретельно та з содою, вода завжди свіжа. Ми цінуємо наших клієнтів і завжди стараємся надати відповідний сервіс, щоб доставка кальяну на дім була на кращому рівні, а кліенти ставали нашими постійними замовниками та друзями.


Доставка Кальяну

Кальянний кейтеринг 

КАЛЬЯННИЙ КЕЙТЕРИНГ

Надаємо послуги Кальянного кейтеринга в Чернівцях, від 3-х до 15 кальянів. Ціни можуть змінюватися від дати, робочих годин та звісно від якості кальяних установок, сорту табаків, локації та інших факторів. Тому ціни на великі замовлення можуть змінюватися в ту і чи іншу сторону. Тому все індивідувально.

Також можлива аренда наметів, тентових альтанок, пуфіків, крісла груши та інших атрибутів для Longue Zona.

Деталі за телефоном+38-099-174-84-92

Цінова політика кальяну на дому

Ціни

Легкий Кальян
Оренда на 24 години

350 грн
Можна курити 2-3 рази

  • Упаковка легкого табака 50грам
  • Вугілля 6 шт
Середній Кальян
Оренда на 24 години

390 грн
Можна курити 2-3 рази

  • Упаковка середнього табака 50грам
  • Вугілля 6 шт
Важкий Кальян
Оренда на 24 години

450 грн
Можна курити 2-3 рази

  • Упаковка важкого табака 50грам
  • Вугілля 6 шт
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Оренда кальяну з доставкою по в Чернівцях та Чернівецькій області (Берегомет, Вашківці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Красноїльськ, Новодністровськ, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Аренда кальяна доставкой по всех Черновцах и Черновицкой области (Берегомет, Вашковцы, Вижница, Герца, Глыбокая, Заставна, Кельменцы, Кицмань, Красноильск, Новоднестровск, Новоселица, Путила, Сокиряны, Сторожинец, Хотин) и даже по всей Украине.