Все по ходулістів та шоу на ходилицях

Замовити ходулістів в Тернополі

Замовити послуги ходулістів на ходулях в м.Тернополі та Тернопільській області. Професійні артисти цирку та театру від 2.5 до 4-х метрів у висоту за телефоном
+38-095-650-00-44

Замовляйте ходулістів в Тернополі на ваші святкові та урочисті події. Адже хостес та гігантській перфоманс з динамічними трюками, акробатичними елементами в оригінальний та яскравих костюмах це те, що 1000% визиватиме у ваших гостей бурю позитивних емоцій. Прогулянка на фестивалі з ходулістами, фотографування з такими величезними артистами це завжди класно як для дітей, так і для дорослих. Телефонуйте чи пишіть на вайбер, дату, місто та свої побажання, а ми запропонуємо кращі варіанти за ціною до ваших побажань.

Артисти на ходулях – наскільки вони є актуальними? 

Бажаєте чогось особливого? А також такого видовища, від якого всі гості були б у повному захваті, а така подія залишилася в їх пам'яті надовго. Що краще за будь-які фотографії. Якщо так, то в такому випадку вам обов'язково варто замовити ходулістів в Тернополі. Справжніх артистів оригінального жанру. Який поєднує у собі театр, акробатику, танці. Погодьтеся, це просто унікальне поєднання стилів, яке здатне справити враження навіть на вибагливих. 

Тим більше, що артисти на ходулях - це не просто шоу. Це зовсім новий світ і реальність, які вони створюють навколо себе своїм зовнішнім виглядом. Виглядають дуже незвично, витончено, вбрані у всілякі, відповідні події костюми. А також мають маску чи грим. Так що якщо ви вже багато бачили або просто хочете справити враження на інших, то в такому разі шоу на ходулях – це саме те, що ви шукали. І те, що не просто виправдає, а й перевершить усі ваші очікування. Так що навіть просто не витрачайте час на пошуки інших варіантів і прямо сьогодні вирішите замовити ходулістів в Тернополі. 

З ЯКОЇ НАГОДИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ХОДУЛІСТІВ.

Професійні ходулісти

Те, що шоу на ходулях – це унікальне і ні з чим незрівнянне дійство ми вже знаємо. Тому цілком резонно припустити, що воно ще й універсальне. А значить, буде актуально для будь-якої урочистості події. Якої всі ми так чекаємо і хочемо від неї чогось особливого. Чим, звичайно ж, є та вистава, яку показують гігантські ходулісти. При цьому вони хороші ще й тим, що від них у захваті і діти, і дорослі. Адже таке дійство просто заворожує, і від нього не можна відірвати очей.

•Дитячі свята.
Великі артисти на ходулях
– це, безперечно, найкращі аніматори. Від яких дітей просто не відвести, і вони завжди будуть на очах у батьків. Більше того, високі та гігантські ходулісти подарують юній аудиторії справжню казку. Яка залишиться у їхній пам'яті ще надовго. Та й на дорослих звичайно ж справить враження шоу ходулістів, від якого вони також будуть у захваті.

• Фуршети.
Якщо у вас намічається якась презентація, форум, або йдеться про виставку, то там обов'язково має бути фуршет. Господарями якого, звичайно ж, будуть ходулісти велетні. Вони можуть виконувати роль хостес, допомагати офіціантам, спілкуватися з гостями заходу та розважати їх.

Професійні ходулісти

• Весілля.
В такому випадку, замовити ходулістів на весілля в Тернополі, перше, про що варто подумати, коли ви вирішуєте те, яким має бути банкет та урочиста частина заходу. У разі вони будуть доречні, як ніколи. Адже сам захід грандіозний, урочистий і навіть у чомусь пафосний. Відповідно артисти на ходулях та шоу не лише ідеально відповідатимуть атмосфері свята, а й зроблять її ще яскравішою, інтенсивнішою та насиченішою. Як правило, у таких випадках гігантські ходулісти вбираються в білі костюми, що дуже символічно. Зустрічають гостей, проводять їх до свого столика, розважають. Але головне, артисти на ходулях виглядають як два ангели оберігають молодят, а також можуть допомогти їм випустити голубів, що виглядатиме мега ефектно.

• Міські свята.
Нерідко міська влада влаштовує масові свята. Наприклад, це може бути День міста. А якщо дата ювілейна, то в такому разі відсвяткувати це потрібно з розмахом. І допоможуть у цьому ходулісти в Тернополі і не лише. Які із задоволенням виступлять на подібному заході та зроблять особливим. Артисти на ходулях - ті, з ким захоче сфотографуватися практично кожен. Вони можуть виконувати певні трюки. І звісно ж розважать дітей.

•Рекламні акції.
Для того, щоб рекламна акція пройшла з успіхом, і звичайно ж була максимально ефективною, варто замовити ходулістів. Які вже одним своїм виглядом привернуть увагу до цього заходу. Відповідно і публіку, цільову аудиторію. При цьому, гігантські ходулісти можуть перебувати як на локації, де відбувається конкретний захід, так і брати участь у роздачі листівок і рекламних матеріалів по місту.

Як бачимо, приводів для того, щоб замовити професійних ходулістів на ходулях в Тернополі більш ніж достатньо, і ви обов'язково повинні скористатися такою чудовою можливістю.

Театралізоване шоу на ходулях

Один гігантський ходуліст добре, два ще краще. Ну а що тоді говорити про те, коли їх дещо і це ціла група артистів? Яка покаже вам і всім присутнім на святі, що таке насправді шоу на ходулях в Тернополі, яким воно має бути, і наскільки може бути феєричним.

Як правило, у цьому випадку виступають від 3 до 5 осіб. Причому такі артисти на ходулях відрізняються від інших тим, що не тільки можуть ходити на жердинах, а й танцювати, виконувати трюки, робити складні рухи. Більше того, їхній виступ має певний сценарій. Тому, замовити ходулістів у такому складі обов'язково варто, якщо вам хочеться чогось особливого. 

Скільки ватує по ціні замовити ходулістів

Ціна на ходулістів

Ціна на ходулістів замовити

На послуги ходулістів в Тернополі ціни бувають різні. Але в середньому десь близько 1 500 – 2 000 грн. Година. Що насамперед залежить від їхньої майстерності. Також не забувайте про костюми. Так, в артистів на ходулях їх багато, і чим він дорожчий, важчий в експлуатації, можливо навіть більше парить чи навіть асиметричний і викликатиме труднощі при балансуванні - ціна звісно може збільшитись трішки. Але можливо, ви захочете чогось особливого та оригінального. Відповідно ціна від цього теж зміниться і не в меншу сторону. Перед тим як замовити ходулістів ціна трансферу також має бути врахована. Адже треба привести на місце заходу не лише людей, а й інвентар. Відповідно, на ходулістів в м.Тернопіль ціна буде дещо меншою, ніж вести їх по обласних центрах. У будь-якому випадку, гігантські ходулісти, а точніше їх виступ більш, ніж виправдовують себе, і ви залишитеся більш ніж задоволені!

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте чи напишіть на вайбер. Або заповніть форму і ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Виїзд ходулістів на замовлення з шоу можливий по всьому Тернополі та Тернопільській області (Бережани, Борщів, Бучач, Велика, Березовиця, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Копичинці, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Тернопіль, Хоростків, Чортків, Шумськ) і навіть по всій Україні.