Все по ходулістів та шоу на ходилицях

Замовити ходулістів в Сумах

Замовити послуги ходулістів на ходулях в м.Суми та Сумській області. Професійні артисти цирку та театру від 2.5 до 4-х метрів у висоту за телефоном
+38-095-650-00-44

Замовляйте ходулістів в Сумах на ваші святкові та урочисті події. Адже хостес та гігантській перфоманс з динамічними трюками, акробатичними елементами в оригінальний та яскравих костюмах це те, що 1000% визиватиме у ваших гостей бурю позитивних емоцій. Прогулянка на фестивалі з ходулістами, фотографування з такими величезними артистами це завжди класно як для дітей, так і для дорослих. Телефонуйте чи пишіть на вайбер, дату, місто та свої побажання, а ми запропонуємо кращі варіанти за ціною до ваших побажань.

Артисти на ходулях – наскільки вони є актуальними? 

Бажаєте чогось особливого? А також такого видовища, від якого всі гості були б у повному захваті, а така подія залишилася в їх пам'яті надовго. Що краще за будь-які фотографії. Якщо так, то в такому випадку вам обов'язково варто замовити ходулістів в Сумах. Справжніх артистів оригінального жанру. Який поєднує у собі театр, акробатику, танці. Погодьтеся, це просто унікальне поєднання стилів, яке здатне справити враження навіть на вибагливих. 

Тим більше, що артисти на ходулях - це не просто шоу. Це зовсім новий світ і реальність, які вони створюють навколо себе своїм зовнішнім виглядом. Виглядають дуже незвично, витончено, вбрані у всілякі, відповідні події костюми. А також мають маску чи грим. Так що якщо ви вже багато бачили або просто хочете справити враження на інших, то в такому разі шоу на ходулях – це саме те, що ви шукали. І те, що не просто виправдає, а й перевершить усі ваші очікування. Так що навіть просто не витрачайте час на пошуки інших варіантів і прямо сьогодні вирішите замовити ходулістів в Сумах. 

З ЯКОЇ НАГОДИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ХОДУЛІСТІВ.

Професійні ходулісти

Те, що шоу на ходулях – це унікальне і ні з чим незрівнянне дійство ми вже знаємо. Тому цілком резонно припустити, що воно ще й універсальне. А значить, буде актуально для будь-якої урочистості події. Якої всі ми так чекаємо і хочемо від неї чогось особливого. Чим, звичайно ж, є та вистава, яку показують гігантські ходулісти. При цьому вони хороші ще й тим, що від них у захваті і діти, і дорослі. Адже таке дійство просто заворожує, і від нього не можна відірвати очей.

•Дитячі свята.
Великі артисти на ходулях
– це, безперечно, найкращі аніматори. Від яких дітей просто не відвести, і вони завжди будуть на очах у батьків. Більше того, високі та гігантські ходулісти подарують юній аудиторії справжню казку. Яка залишиться у їхній пам'яті ще надовго. Та й на дорослих звичайно ж справить враження шоу ходулістів, від якого вони також будуть у захваті.

• Фуршети.
Якщо у вас намічається якась презентація, форум, або йдеться про виставку, то там обов'язково має бути фуршет. Господарями якого, звичайно ж, будуть ходулісти велетні. Вони можуть виконувати роль хостес, допомагати офіціантам, спілкуватися з гостями заходу та розважати їх.

Професійні ходулісти

• Весілля.
В такому випадку, замовити ходулістів на весілля в Сумах, перше, про що варто подумати, коли ви вирішуєте те, яким має бути банкет та урочиста частина заходу. У разі вони будуть доречні, як ніколи. Адже сам захід грандіозний, урочистий і навіть у чомусь пафосний. Відповідно артисти на ходулях та шоу не лише ідеально відповідатимуть атмосфері свята, а й зроблять її ще яскравішою, інтенсивнішою та насиченішою. Як правило, у таких випадках гігантські ходулісти вбираються в білі костюми, що дуже символічно. Зустрічають гостей, проводять їх до свого столика, розважають. Але головне, артисти на ходулях виглядають як два ангели оберігають молодят, а також можуть допомогти їм випустити голубів, що виглядатиме мега ефектно.

• Міські свята.
Нерідко міська влада влаштовує масові свята. Наприклад, це може бути День міста. А якщо дата ювілейна, то в такому разі відсвяткувати це потрібно з розмахом. І допоможуть у цьому ходулісти в Сумах і не лише. Які із задоволенням виступлять на подібному заході та зроблять особливим. Артисти на ходулях - ті, з ким захоче сфотографуватися практично кожен. Вони можуть виконувати певні трюки. І звісно ж розважать дітей.

•Рекламні акції.
Для того, щоб рекламна акція пройшла з успіхом, і звичайно ж була максимально ефективною, варто замовити ходулістів. Які вже одним своїм виглядом привернуть увагу до цього заходу. Відповідно і публіку, цільову аудиторію. При цьому, гігантські ходулісти можуть перебувати як на локації, де відбувається конкретний захід, так і брати участь у роздачі листівок і рекламних матеріалів по місту.

Як бачимо, приводів для того, щоб замовити професійних ходулістів на ходулях в Сумах більш ніж достатньо, і ви обов'язково повинні скористатися такою чудовою можливістю.

Театралізоване шоу на ходулях

Один гігантський ходуліст добре, два ще краще. Ну а що тоді говорити про те, коли їх дещо і це ціла група артистів? Яка покаже вам і всім присутнім на святі, що таке насправді шоу на ходулях в Сумах, яким воно має бути, і наскільки може бути феєричним.

Як правило, у цьому випадку виступають від 3 до 5 осіб. Причому такі артисти на ходулях відрізняються від інших тим, що не тільки можуть ходити на жердинах, а й танцювати, виконувати трюки, робити складні рухи. Більше того, їхній виступ має певний сценарій. Тому, замовити ходулістів у такому складі обов'язково варто, якщо вам хочеться чогось особливого. 

Скільки ватує по ціні замовити ходулістів

Ціна на ходулістів

Ціна на ходулістів замовити

На послуги ходулістів в Сумах ціни бувають різні. Але в середньому десь близько 1 500 – 2 000 грн. Година. Що насамперед залежить від їхньої майстерності. Також не забувайте про костюми. Так, в артистів на ходулях їх багато, і чим він дорожчий, важчий в експлуатації, можливо навіть більше парить чи навіть асиметричний і викликатиме труднощі при балансуванні - ціна звісно може збільшитись трішки. Але можливо, ви захочете чогось особливого та оригінального. Відповідно ціна від цього теж зміниться і не в меншу сторону. Перед тим як замовити ходулістів ціна трансферу також має бути врахована. Адже треба привести на місце заходу не лише людей, а й інвентар. Відповідно, на ходулістів в м.Суми ціна буде дещо меншою, ніж вести їх по обласних центрах. У будь-якому випадку, гігантські ходулісти, а точніше їх виступ більш, ніж виправдовують себе, і ви залишитеся більш ніж задоволені!

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте чи напишіть на вайбер. Або заповніть форму і ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Виїзд ходулістів на замовлення з шоу можливий по Сумах та Сумській області (Охтирка, Білопілля, Буринь, Ворожба, Вороніж, Глухів, Дружба, Конотоп, Краснопілля, Кролевець, Лебедин, Путивль, Ромни, Свеса, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка) і навіть по всій Україні.