Замовити фотозону на Ваше Свято

Фотозони Івано-Франківськ

Якщо для Вас важлива атмосфера на Вашому святкуванні - тоді не обійтись без фотозони, адже все велике криється в маленьких дрібницях. Фотозона вІвано-Франківськує одним з головних факторів який впливає на рівень святкового настрою.

Ми виготовляємо, продаємо то здаємо в оренду найкращі фотозони на будь-який бюджет та на всяке дійство в м.
Івано-Франківськ. Замовити фотозону можна за тел
+38-050-500-40-62

Фотозони бувають самих різних зразків. Найпопулярніші це круглі, квадратні та прямокутні. На сьогоднішній день, модно креативити еліпсами, овалами, полу кругами та іншими геометричними фігурами. Фотозони виконуються в самих різних та всеможливих стилях, від кольорової палітри до видів матеріалів та декорації.

Самі ходові фотозони банерного типу з декораціями повітряних куль з гелієм там різноформатного друку. Це логічно адже такі фотозони досить красиві, а головне відносно бюджетні. Ми виготовляємо будь-які. Наприклад давайте глянемо на різноманітні варіанти.

Фотозони для дорослих

Банерні фотозони в Івано-Франківську- самий оптимальний варіант для будь-якого свята. Святкуючи весілля раз в житті люди виділяють високі бюджети, а для кожного року можна обійтися простішими варіантами. Тим більше банерний друк гармонічно вписується на всяке святкування. Ми друкуємо повний банер на замовлення або здаємо в оренду фон та замовляємо текстові наклейки.

Фотозони для дітей

Теж саме з дитячими фотозонами. На банері можна відобразити реальну або мультяшну графіку улюбленого мультфільму вашої дитини. А кулі та декорації додадуть справжнього шарму.

Замовляйте консультацію за тел +38-050-500-40-62

Інші Фотозони

Ми виготовимо фотозони для всеможливих подій. Привітання з хрещенням, випускні, 8 березня, промоакції, події та урочистості, рекламні банери, новорічні фотозони, з днем ангела і т д...

Фотозони на Весілля 

Івано-Франківськ

Фотозони на весілля можуть бути від самих мінімалістичних до неймовірно дорогих LUXURY фотозон. Все залежить від Вашого бюджета адже, ціни на весільні фотозони коливаються від 5000грн до 100000грн. Тому всі весільні замовлення обговорюються завжди індивідуально.

Замовляйте консультацію за тел +38-050-500-40-62

Декорації на фотозону

Самий оптимальний варіант для фотозони наприклад для дня народження - орендувати мінімалістичну фотозону та прикрасити її святковим декором. Дешево - а як ефектно. Ми стараємся завжди робити доступні фотозони. Кому треба дорого - вони самі скажуть, а потратити лишні гроші у наших клієнтів завжди є куди-) Тому декор+фотозона - найкращий варіант.

Приклади Фотозони

Просто опишіть вашу ідею і ми зробимо все можливе аби Ви залишись задоволеними нашими послугами та ідеями для фотозони.

Ціни на Фотозону в Івано-Франківську

Ціни на фотозону залежать від багатьох факторів, але ми виставимо найпопулярніші варіанти.
Наприклад оренда банера та каркасу для фотозони обійдеться від 1200грн до 2500грн. Оформлення кульками без гелію в середньому чеку від 200грн до 1000грн. Гелеві кульки від 300грн до 2000грн. Банер на замовлення від 900 до 1500грн. Мінімальну але непогану фотозону в комплексі можна взяти за 1500-2000грн, фотозона на достойному рівні обійдеться 2500-3500грн, і до 5000грн це вже зі всіма пантами).
Звісно це ціни на стандартні фотозони. Ціни на креативи коливаються в середньому від 10000 до 30000грн.

Більше деталей по телефону +38-050-500-40-62

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Фотозона в Івано-Франківську та Івано-Франківській області (Болехів, Бурштин, Галич, Городенка, Делятин, Долина, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Косів, Ланчин, Надвірна, Перегінське, Рогатин, Снятин, Тлумач, Тисмениця, Яремче) і навіть по всій Україні.

Перевод:

Фотозоны в Ивано-Франковску и Ивано-Франковской области (Богородчаны, Болехов, Бурштын, Галич, Городенка, Делятин, Долина, Ивано-Франковск, Калуш, Коломыя, Косов, Ланчин, Надворная, Перегинское, Рогатин, Снятын, Тлумач, Тысменица, Яремче) и даже по всей Украине.