Привітання/Проведення/Організація

Дід Мороз Суми

Наша Агенція Святкових подій надає послуги Діда Мороза, Снігурочки, Святого Миколая та Санта Клауса на виїзд в Сумах та Сумській Області.
Щоб замовити програму на дитяче свято, привітання на дому, або для дорослих на корпоратив телефонуйте за телефоном
095-650-00-44

santa claus

Новий рік та свято

Дід Мороз та Снігуронька – ті, без кого важко уявити Новий Рік в Сумах.
Саме вони створюють на цьому довгоочікуваному та улюбленому святі відповідну атмосферу. Не просто виправдовуючи очікування дітей та дорослих, а навіть перевершуючи їх. Тільки уявіть, що ви не просто знаходите подарунки під ялинкою або обмежуєтеся їх банальним врученням, а їх витягують із чарівної торби Дід Мороз та Снігуронька. Саме такі аспекти гарантують справжнісіньку казку Різдва та новорічного дива, яке так обожнює кожен із нас.

дід мороз та святий миколай

Послуги привітання

Наші актори яких ви зможете знайти та запросити до себе скориставшись послугою нашого сайту «Дід Мороз та Снігуронька м. Суми» приємно вас здивують. Адже ми пропонуємо безліч цікавих програм на цю тему. А кожна з цих послуг привітання з новим роком, одна краща за іншу. При цьому всі вони виглядають дуже яскраво і фактурно.
Крім того, артисти в образі Діда Мороза та Святого Миколая вони не лише піднімуть настрій, а й подарують заздалегідь обумовлені презенти. А також організовують веселі конкурси. Ще Наші Дід ​​мороз і Снігуронька, з великим задоволенням виступлять як посланці свята і стануть кур'єрами, які доставляють подарунки вашим близьким людям, навіть якщо ви знаходитесь в іншому місті.

Куди запрошують діда мороза

На будь-яку локацію в Сумах та за межі, адже ви запрошуєте таких персонажів як Дід Мороз та Снігуронька, які дуже пунктуальні та будуть вчасно. Тому, свято буде на висоті та чекати на них ви можете:

  • У себе вдома, насолоджуючись теплом та затишком.
  • В офісі, зробивши таким чином чудовий сюрприз усьому колективу.
  • Дід Мороз та Снігуронька також як і ви люблять відриватися, тому, із задоволенням заглянути до ресторану чи нічного клубу на корпоратив.
  • А бажаєте, нехай їх зустрічають ваші рідні, знайомі та близькі, для яких така зустріч буде приємною несподіванкою.
  • Ну і звичайно ж, яке дитяче свято без діда Мороза та Снігуроньки?
Звертайтесь до нас та виберіть артистів собі до душі. Для яких їхня робота вже справжнє свято. Тому наші Дід ​​мороз і Снігуронька зроблять все, щоб ви були щасливі!

дід мороз на дім

Яка Ціна на Діда Мороза ?

Ціна на діда Мороза та снігурочки в Сумах залежать від багатьох факторів. По-перше, це від дати. Чим ближче до нового року, тим більше зростає ціна. Також останні дні до нового року ціна росте ще й від часу доби. Чим ближче до вечора, тим дорожче.
Другий фактор, це сама програма. Може бути привітання діда Мороза та снігуроньки, експрес привітання, чи повноцінна програма, чи програма для дорослих. Чим довша програма, тим дорожча ціна. Також для дорослих, ціна теж більша, адже працюють старші актори з великим досвідом.

Третій фактор який впливає на цінову політику, щоб замовити діда Мороза, снігурку чи святого Миколая - це костюм. У нас є різні костюми і чим розкішніші образи, тим звісно ціна за роботу буде збільшена.

Тому, щоб отримати свою ціну, на свою дату та програму, просто зателефонуйте, або напишіть нам на вайбер і ми запропонуємо Вам найкращий варіант на Ваш бюджет.
Наш тел 095-650-00-44


Програми

Експрес Привітання

Дід Мороз/Снігуронька/Святий Миколай приходять до Ваших діток, вітають, слухають віршик, вручають подарунки.

Привітання

Дід Мороз/Снігуронька/Святий Миколай приходять до Ваших діток, вітають, проводять розважальну програму, співають, інтерактив з дітками, слухають віршик, вручають подарунки..

Шоу Программа в садік/школу

Повноціна Шоу програми для дитячих ранків в школу, дитячий садочок, інтернат і т д.

Для дорослих / Корпоратив

Дід Мороз та Снігуронька або Святий Миколай та Снігуронька до Вас на свято. Проведення або завітання в гості та привітання для дорослої аудиторії.

Дід Мороз для Дорослих

Дід Мороз з внучкою снігуронькою від Агенції Свята "GL", завітає на Ваш Святковий Новорічний Корпоратив та створить атмосферу справжнього нового року. Замовляйте Діда Мороза та Снігуроньку в Сумах для дорослих і ми обіцяємо, що навіть зимою може бути гаряче. Також дід мороз може бути як ведучий, як діджей, стриптизер або стриптизерши, PJs дівчатка в образах сексі Санти.

Проведення Дитячого Ранку

Як ми уже говорили, у нас є чудові рішення не лише привітання діда Мороза на дому в Сумах, а й цілі програми для дитячих ранків (утрініків) чи готових комплексних рішень з програмою додаткових акторів-аніматорів чи навіть театральних сценок. Телефонуйте нашому менеджеру за контактним телефоном, щоб отримати детальну інформацію.

Чому САМЕ МИ?

Пунктуальність

Завжди приходимо вчасно. Заздалегіть плануємо графік та маршрут.

Професійність

У нас в команді лише професійні та відповідальні артисти.

Атмосфера

Ми Зробимо все, щоб діти повірили в чудо, а дорослі Святкову атмосферу.

Адекватність

У нас лише тверезі Діди Морози. Ми бережемо нашу репутацію та Ваше Свято!

Світлини наших робочих буднів

НАШІ РОБОТИ

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити привітання діда Мороза в Сумах та Сумській області (Охтирка, Білопілля, Буринь, Ворожба, Вороніж, Глухів, Дружба, Конотоп, Краснопілля, Кролевець, Лебедин, Путивль, Ромни, Свеса, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка) і навіть по всій Україні.