Логотоп на замовлення

Замовити розробку дизайну логотопа за телефоном 050-500-40-62

Наша Агенція займається розробкою логотопів для будь-якого бізнесу чи проекта. Практична робота. Виконання індивідуальних ЛОГО проектів на замовлення у вказані строки, без дедлайнів. Приємна ціна за відміний результат. Працюємо так, щоб клієнти завжди поверталися до нас. Весь перелік послуг по дизайну тут.

Приймаємо замовлення за тел  +38-050-500-40-62 (Viber, Telegram)

ПОРТФОЛІО ПРОМОПАК для бренду одягу

логотоп на замовлення

Для прикладу взято нашу роботу для бренду одягу. Ми прийняли до уваги побажання клієнта та зробили 4 зразки, а коли клієнт підтвердив фаворита серед логотопів, зробили промопак у різних макетах та розмірах і форматах зображення. Замовник бачить, як буде дивитися його логотоп на продукції, що дуже економить час, ресурси та нерви, коли наприклад вивіску з логотопом вішають уже на двері ресторана/нічного клубу, за день до відкриття, а воно - ну ніяк не дивиться... Такі ситуації не рідкість, а наш підхід - зменшує ризики, адже ми працюємо на результат.

Допоможемо визнатися зі стилістикою логотопу, з палітрою кольорів, підкажемо важливі моменти в реалізації логотопу під Ваші проєкти в залежності від Вашої сфери діяльності. Створимо цікаві та креативні логотопи які сподобаються не тільки Вам, але й вашим клієнтам.

Замовлення за тел +38-050-500-40-62 (Viber, Telegram)

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони