Бармен Шоу Житомир

Будь-яке свято не проходить без яскравих емоцій, смачних закусок та коктелей. Щоб зробити Ваше свято незабутнім і унікальним, запросіть на свою вечірку, весілля, День Народження, корпоратив Барменів професіоналів для дивовижного БАРМЕН ШОУ в Житомирі, яке розважить ваших гостей і подарує задоволення та класні спогади.

Ціна на БАРМЕН ШОУ в Житомирі залежить від геолокації, кількості годин шоу, формату виступу та самого заходу.

Телефонуйте, щоб дізнатися більш детальну інформацію.

+38-095-433-22-21

Бармен створює оригінальне, захоплюче шоу для веселої компанії, після чого всі ці екстремально зроблені смачні напої Вам доведеться випити. Бармени рухаються синхронно і тандемно створюючи класну картинку з хореографії та професійної майстерності, жонглюючи і перекидаючи пляшки і кварцу.


- 15 - 25 хв неймовірних фокусів

- захоплююче жонглювання різними предметами

- запуск диму , холодних фонтанів і феєрверків

- взрив хлопушок, запуск вогняного дракона і інші елементи фаєр - шоу.

Запальне БАРМЕН ШОУ відтворюється під запальну музику. Бармен демонструє свою майстерність під час приготування різних коктелей, при цьому виконує складні трюки зі своїм приладдям та напоями. Це вражаюче, видовищне та смачне дійство, адже ніхто не залишиться без смакування яскравого смаку, сочного кольору та оригінальної подачі напоїв.

Бармени демонструють ловкість рук, елементи вогняного шоу з піротехнічними ефектами, безпечними для використання в приміщенні. Жонглюють своїми приладдями як пустими так і наповненими смачними напоями. БАРМЕН ШОУ в Житомирі може бути як сольне так і парне. Тривалість від 15 хв. Для розважання гостей використовуються спеціальні інструменти, професіональний комплект пляшок, шейкерів та додаткового обладнання. Відпрацьовані техніки, які використовуються в шоу, дозволяють створити незвичайні коктелі, красиві гірки шампанського, Різні смакові і глядацькі сюрпризи для ваших гостей. Все це доповнює динамічна музика, яка супроводжує БАРМЕН ШОУ.

Для здійснення замовлення та уточнення деталей телефонуйте за номером

+38-095-433-22-21

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити Бармен Шоу в Житомирі та Житомирській області (Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Володарськ-Волинський, Ємільчине, Іршанськ, Коростень, Коростишів, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Романів, Черняхів) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Заказать бармен шоу в Житомире и Житомирской области (Андрушевка, Барановка, Бердичев, Володарск-Волынский, Емильчино, Иршанск, Коростень, Коростышев, Малин, Новоград-Волынский, Овруч, Олевск, Попельня, Радомышль, Романов, Черняхов) и даже по всей Украине.