Бармен Шоу Рівне

Будь-яке свято не проходить без яскравих емоцій, смачних закусок та коктелей. Щоб зробити Ваше свято незабутнім і унікальним, запросіть на свою вечірку, весілля, День Народження, корпоратив Барменів професіоналів для дивовижного БАРМЕН ШОУ в Рівному, яке розважить ваших гостей і подарує задоволення та класні спогади.

Ціна на БАРМЕН ШОУ в Рівне залежить від геолокації, кількості годин шоу, формату виступу та самого заходу.

Телефонуйте, щоб дізнатися більш детальну інформацію.

+38-095-433-22-21

Бармен створює оригінальне, захоплюче шоу для веселої компанії, після чого всі ці екстремально зроблені смачні напої Вам доведеться випити. Бармени рухаються синхронно і тандемно створюючи класну картинку з хореографії та професійної майстерності, жонглюючи і перекидаючи пляшки і кварцу.


- 15 - 25 хв неймовірних фокусів

- захоплююче жонглювання різними предметами

- запуск диму , холодних фонтанів і феєрверків

- взрив хлопушок, запуск вогняного дракона и інші елементи фаєр - шоу.

Запальне БАРМЕН ШОУ відтворюється під запальну музику. Бармен демонструє свою майстерність під час приготування різних коктелей, при цьому виконує складні трюки зі своїм приладдям та напоями. Це вражаюче, видовищне та смачне дійство, адже ніхто не залишиться без смакування яскравого смаку, сочного кольору та оригінальної подачі напоїв.

Бармени демонструють ловкість рук, елементи вогняного шоу з піротехнічними ефектами, безпечними для використання в приміщенні. Жонглюють своїми приладдями як пустими так і наповненими смачними напоями. БАРМЕН ШОУ в Рівному може бути як сольне так і парне. Тривалість від 15 хв. Для розважання гостей використовуються спеціальні інструменти, професіональний комплект пляшок, шейкерів та додаткового обладнання. Відпрацьовані техніки, які використовуються в шоу, дозволяють створити незвичайні коктелі, красиві гірки шампанського, рІзні смакові і глядацькі сюрпризи для ваших гостей. Все це доповнює динамічна музика, яка супроводжує БАРМЕН ШОУ.

Для здійснення замовлення та уточнення деталей телефонуйте за номером

+38-095-433-22-21

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити Бармен Шоу в Рівному та Рівенській області (Березне, Вараш, Володимирець, Дубно, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Квасилів, Клевань, Корець, Костопіль, Млинів, Острог, Радивилів, Рівне, Рокитне, Сарни) і навіть по всій Україні.

Перевод.

Заказать бармен шоу в Ровно и Ровенской области (Березне, Вараш, Владимирец, Дубно, Дубровица, Заречное, Здолбунов, Квасилов, Клевань, Корец, Костополь, Млинов, Острог, Радивилов, Рокитное, Сарны) и даже по всей Украине.