Бармен Шоу Львів

Будь-яке свято не проходить без яскравих емоцій, смачних закусок та коктелей. Щоб зробити Ваше свято незабутнім і унікальним, запросіть на свою вечірку, весілля, День Народження, корпоратив Барменів професіоналів для дивовижного БАРМЕН ШОУ у Львові, яке розважить ваших гостей і подарує задоволення та класні спогади.

Ціна на БАРМЕН ШОУ у Львові залежить від геолокації, кількості годин шоу, формату виступу та самого заходу.

Телефонуйте, щоб дізнатися більш детальну інформацію.

+38-095-433-22-21

Бармен створює оригінальне, захоплюче шоу для веселої компанії, після чого всі ці екстремально зроблені смачні напої Вам доведеться випити. Бармени рухаються синхронно і тандемно створюючи класну картинку з хореографії та професійної майстерності, жонглюючи і перекидаючи пляшки і кварцу.


- 15 - 25 хв неймовірних фокусів

- захоплююче жонглювання різними предметами

- запуск диму , холодних фонтанів і феєрверків

- взрив хлопушок, запуск вогняного дракона и інші елементи фаєр - шоу.

Запальне БАРМЕН ШОУ відтворюється під запальну музику. Бармен демонструє свою майстерність під час приготування різних коктелей, при цьому виконує складні трюки зі своїм приладдям та напоями. Це вражаюче, видовищне та смачне дійство, адже ніхто не залишиться без смакування яскравого смаку, сочного кольору та оригінальної подачі напоїв.

Бармени демонструють ловкість рук, елементи вогняного шоу з піротехнічними ефектами, безпечними для використання в приміщенні. Жонглюють своїми приладдями як пустими так і наповненими смачними напоями. БАРМЕН ШОУ у Львові може бути як сольне так і парне. Тривалість від 15 хв. Для розважання гостей використовуються спеціальні інструменти, професіональний комплект пляшок, шейкерів та додаткового обладнання. Відпрацьовані техніки, які використовуються в шоу, дозволяють створити незвичайні коктелі, красиві гірки шампанського, рІзні смакові і глядацькі сюрпризи для ваших гостей. Все це доповнює динамічна музика, яка супроводжує БАРМЕН ШОУ.

Для здійснення замовлення та уточнення деталей телефонуйте за номером

+38-095-433-22-21

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити Бармен Шоу у Львові та Львівській області (Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачiв, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Мостиська, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Самбір, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Стрий, Трускавець, Угнів, Хирiв, Червоноград, Яворів, Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Заказать бармен шоу во Львове и Львовской области (Белз, Бобрка, Борислав, Броды, Буск, Великие Мосты, Винники, Глиняны, Городок, Добромиль, Дрогобыч, Дубляны, Жидачев, Жолква, Золочев, Каменка-Бугская, Мостиска, Николаев, Новояворовск, Новый Роздол, Перемышляны, Пустомыты, Рава-Русская, Радехов, Рудки, Самбор, Сколе, Сокаль, Сосновка, Старый Самбор, Стебник, Стрый, Трускавец, Угнев, Хыров, Червоноград, Яворов) и даже по всей Украине.