ТОП пропозиція

Замовити монтаж дитячого майданчика

Надаємо послуги монтажу дитячих майданчиків з виїздом по всій Україні. Ми виконаємо як збирання окремих елементів, так і встановлення цілого ігрового комплексу. Крім того, ми ще й візьмемо на себе процес доставки дитячого майданчика до вашого міста. Працюємо по всій Україні, маємо надійний, працьовитий та відповідальний штат, майстри якого виконують роботу чітко, якісно й оперативно.

Щоб замовити монтаж дитячого майданчика, його збірку, встановлення та дізнатись ціни за доставку, телефонуйте за номером +38-099-755-98-56 (viber/telegram).

Про послугу

Встановлення дитячих майданчиків

Сьогодні є чимала кількість компаній, які здійснюють продаж ігрових майданчиків для дітей. Але послуги монтажу та збирання дитячого майданчика пропонують далеко не всі. І не дарма, адже це дуже відповідальний та клопіткий процес, за який братись може і хоче не кожен. Наша компанія, успішно працюючи на ринку відповідної сфери, займається не лише виготовленням, але й збиранням та встановленням дитячих і спортивних майданчиків. У нас ви можете не тільки купити якісний ігровий комплекс, але й замовити його встановлення у будь-якому місті України. Ми маємо підрядників в кожному регіоні, тому абсолютно не буде проблемою відправити до вас потрібних людей для виконання потрібної роботи. Для консультації та детальної інформації - телефонуйте за номером+38-099-755-98-56.
Про доставку

Доставка дитячих майданчиків

Крім того, що придбати та замовити послуги встановлення спортивних і дитячих майданчиків, ви можете у нас ще й скористатись послугою "доставка дитячого майданчика". А це значить, що купити ігровий комплекс для дітей з доставкою - можна в одному й тому ж місці, де їх і виготовлять. Насправді це ідеальний варіант, адже в такому разі не потрібно витрачати кошти на додаткові переміщення/перевезення такої покупки. А всі ми знаємо, що дитячі майданчики доволі громіздкі, тому їх доставка дійсно обходиться не дешево. Тонкощі та ціна доставки дитячого майданчика:

Доставка по всій Україні

Ми здійснюємо доставку товарів даного сегменту по всій території нашої країни. У будь-яку область, у будь-яке місто чи навіть селище. Різниться лише спосіб доставки.

Якщо це окремі елементи до дитячого майданчика

У разі, коли ви хочете замовити доставку дитячої гойдалки, каруселі, пісочниці, гірки чи ін., то ми відправимо такі товари Новою Поштою чи Делівері.

Якщо це цілий ігровий комплекс

А ось у випадку, якщо вам потрібна доставка дитячого майданчика у повному обсязі, то ми пропонуємо скористатися сайтом догрузів. Так буде вигідніше!

Найкращі умови та ціна

У будь-якому випадку, при оформленні замовлення, ми завжди запропонуємо вам варіант, при якому доставка дитячого майданчика обійдеться вам недорого

Щоб переглянути повний каталог товарів на офіційному сайті CREATIVEPLAY, дізнатись ціни, технічні характеристики, умови співпраці, яким чином доставляється товар та інформація, що до монтажу переходьте в повний каталог товарів:

Наші контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок із керівництвом компанії
Чи не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, є побажання чи питання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.