Щоб замовити прорахунок, консультацію чи отримати додаткову інформацію яку не знайшли на сайті, телефонуйте 099-755-98-56
Виготовляємо гумові покриття з доставкою в м. Черкаси високої якості по доступним цінам та відповідними ДСТУ сертифікатами. Ми є виробником і тому ціна не включає накрутку магазинів, саме тому наші ціни на 100-200 грн за 1м2 дешевші як в інших фірмах.

Купити плитку та гумове покриття

Каталог товарів

Гумова плитка
500*500*15 мм

"Будь-який колір"
Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про товар.

ГУМОВА ПЛИТКА
500*500*20 мм

"Будь-який колір"
Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про товар.

ГУМОВА ПЛИТКА
500*500*25 мм

"Будь-який колір"
Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про товар.

ГУМОВА ПЛИТКА
500*500*30 мм

"Будь-який колір"
Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про товар.

ГУМОВА ПЛИТКА
500*500*35 мм

"Будь-який колір"
Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про товар.

ГУМОВА Плитка
500*500*40 мм

"Будь-який колір"
Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про товар.

ГУМОВА ПЛИТКА
Кірпічиком

"Будь-який колір"
Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про товар.

Монтаж
гумової плитки

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про ціни на послуги монтажу.

Щоб переглянути повний каталог товарів, дізнатись ціни, технічні характеристики, умови співпраці, яким чином доставляється товар та інформація, що до монтажу переходьте в повний каталог товарів:

Інформація про

Гумове покриття

Гумове покриття – універсальне та багатоцільове покриття.

На сьогоднішній день, гумове покриття для багатьох видів майданчиків та місць проведення активності є одним із найпопулярніших. А все завдяки своїм високим експлуатаційним якостям і практичності. А також, що важливо універсальності. Адже це – один із найсучасніших матеріалів, що має відмінні характеристики. Які роблять його лідером серед інших видів покриття для підлоги, які можуть використовуватися як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі. І це найголовніші з причин, з яких варто купити гумове покриття в Черкасах. Яке, не просто виправдає, а й перевершить усі ваші очікування.

Насправді гумова плитка це не просто універсальна, але і багатофункціональна річ. Яка буде актуальна у найрізноманітніших, різних локаціях. Які призначені як для розваг, так і дому чи бізнесу. Погодьтеся, це вже вагомий привід для того, щоб замовити гумове покриття в Черкасах, і тим самим вирішити багато поставлених перед собою завдань. Крім того – це більш ніж вигідне вкладення коштів. Так як гумове покриття вкрай практичне, надійне і довговічне. Відповідно, вам не доведеться зайвий раз вкладатися в його ремонт або тим більше заміну на нове. Воно буде служити вам вірою та правдою довгі роки. Так виглядає гумова плитка виготовлена в нашому цеху у клієнтів які скористалися нашими послугами:

Тому, збираючись купити гумову плитку, ви ухвалюєте абсолютно правильне рішення. Яке буде вигідно як для приватних осіб, так і для приватного бізнесу або для підприємств бюджетної форми власності. Кожен, хто вирішить замовити гумове покриття, на своєму досвіді переконається, наскільки вигідним і раціональним буде вкладення в нього і наскільки воно себе виправдовує. Тому буде не зайвим відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. А саме, вже зараз купити гумове покриття від виробника та зрозуміти всі вигоди такого придбання. 

Покриття гумовою плиткою – використовують:

Гумове покриття – навіть на сьогоднішній день є одним із найінноваційніших. Адже гумова плитка виготовляється із відпрацьованих матеріалів, що сприятливо позначається на екології. Але в той же час воно абсолютно безпечне для здоров'я людини, що в свою чергу підтверджено всіма сертифікатами якості. Завдяки чому воно може використовуватися в абсолютно різних, за своєю спрямованістю цілях. Але разом з тим воно скрізь буде актуальним і на всі 100% виконуватиме свою основну функцію.

Гумова плитка в спортзал
Спортивні зали

• Тренажерні зали та фітнес-клуби. Тут гумове покриття актуальне як ніде. Адже, по-перше, воно забезпечує надійне становище атлетів щодо статі. А по-друге, гасить можливі удари спортивного інвентарю на покриття. Тим самим забезпечуючи ще й цілісність бетонної стяжки.

Гумова плитка на терасу
Тераси та доріжки

• Веранди заміських будинків та альтанки. Збираючись відпочити з сім'єю або друзями ближче до природи, ви обов'язково оціните всі ті переваги, які дарує гумове покриття на доріжці, що веде до місця відпочинку чи балконі. Завдяки його поверхні навіть у разі дощу ніхто не підсковзнеться. Усі будуть задоволені та щасливі.

Гумова плитка на ігрові дитячі майданчики
Ігрові майданчики

• Дитячі майданчики. Це саме ті локації, для яких замовити гумове покриття варто насамперед. Адже навіть якщо під час пустощів дитина впаде, гумова плитка для дитячого майданчика завдяки своїй пружності замортизує його, і ризик травми буде мінімальним.

Гумова плитка гараж та СТО
СТО та гаражі

• Гаражі та СТО. Такі споруди також потребують певної безпеки як для водіїв транспортних засобів, так і персоналу, що їх обслуговує. Так що гумова плитка в даному випадку буде дуже актуальним питанням.

Гумова плитка для басейнів та пляжів
Басейни, CHILL-ZONE

• Басейни. Такі зони відпочинку украй травмонебезпечні. Тому що тут є ризик посковзнутися на вологій підлозі. Ну а вирішивши замовити гумове покриття, ви значно мінімізуєте таку можливість.

Гумова плитка в тир
Тіри та стрільбіща

• Тири. При пострілі навіть з легкої зброї виникає ефект віддачі. А гумова плитка дозволить стрілку будь-якої миті впевнено стояти на ногах.

Гумова плитка на стадіон та бігові доріжки
Стадіони та доріжки

Під час обладнання таких, ви повинні в першу чергу дбати про те, щоб вони забезпечували необхідний комфорт та зручність тим, хто на них займається. Ну а вирішивши замовити гумове покриття від виробника для стадіонів та подібних цілей, ви робите безперечно правильний вибір.

Гумова плитка для катків
Катки та ковзанки

• Ковзанки. В даному випадку все практично і прагматично. Адже ступаючи з льоду, людина повинна не подряпати керамічну плитку або інше покриття. Ось чому, питання про гумову плитку тут як ніколи актуально

Гумова плитка в танцювальну студію
Танцювальні студії

• Студія танців. Подібні заняття передбачають під собою максимально активні рухи. Тому таке рішення допоможе тримати всіх у максимально стійкому та надійному положенні.

Гумова плитка в музичні студії
Музичні студії

• Музичні студії. Неймовірно, але факт. Гумове покриття, може відмінно використовуватися як звукоізоляційний матеріал не тільки на підлозі, але і на стінах і стелі. Тим більше завдяки своєму дизайну воно ще й прикрасить собою інтер'єр.

І це ще далеко не все, де може використовуватися гумова плитка купити яку ви можете в нашій компанії. Вона має ще більший спектр застосування, та можливостей вирішити поставлені вами завдання. Тому обов'язково скористайтеся такою можливістю. Тим більше, ви можете купити гумове покриття від виробника в Черкасах отримавши від цього подвійну вигоду.

Чому вигідно замовити гумову плитку від виробника?
Питання хороше та актуальне. Адже вирішивши купити гумове покриття від виробника, ви одразу отримуєте кілька переваг. По-перше, ви можете бути на 100% впевнені як продукт. По-друге, максимально швидко отримати всю замовлену продукцію, яка є в наявності на складах або виготовиться для клієнта під ключ. Ну і по-третє, і, напевно, найголовніше – заощадити масу коштів, які не доведеться сплачувати посереднику. Вигоди на лице – залишається тільки ними скористатися. 

Характеристики

Характеристики

Характеристики гумової плитки

  • Склад: 89% крихта, 11% пігменти та інші в'язкі речовини.
  • Товщина від 15 до 50 мм. Більші розміри під замовлення.
  • Розміри плитки 500 на 500 мм.
  • В одному метрі квадратному - 4 плитки.
  • Температури використання від -42°C до + 58°C
  • Поглинає воду, звук, та вібрації.

Послуги вкладення плитки

Монтаж гумового покриття

Монтаж гумової плитки

Надаємо послуги монтажу гумової плитки та інших аналогічних покриттів. Як це відбувається у випадку гумової плитки?

Для початку потрібно зняти грунтовий шар на 10-15 см. Після чого засипається колотий щебінь та трамбується віброплитою за 2 рази та активно поливається водою. Тепер можна проводити дренажні роботи та спеціальну обробку від бур'янів та зілля. Далі потрібно нанести пісок шаром 5-8см, розрівняти та пройтися знову віброплитою і лише потім починається монтаж гумової плити яка стелиться без прорізів на поліуретановий клей та сполучається між собою спеціальними втулками із ПВХ.

ВАЖЛИВО. Для ґрунтової маси потрібна плитка товщиною від 30мм.
Якщо монтаж гумової плитки в м. Черкаси відбувається на твердій поверхні типу, дерева, бетону, чи асфальту, можна використовувати плитку меншої товщини.

Замовляйте монтаж плитки за контактами телефонами або замовте дзвінок менеджера.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

ДСТУ Сертифікати

Копія сертифікатів відповідності, та інших установчих документів додається до вашого замовлення по запиту.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Доставка гумової плитки та інших гумових покриттів відбувається по Черкасах та Черкаській області (Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Черкаси, Чорнобай, Чигирин, Шпола) і навіть по всій Україні.

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.