Усі види музичних послуг

Послуги Студії звукозапису

Щоб отримати більш детальну та відповідну консультацію пишіть нам на вайбер або телефонуйте менеджеру +38-066-759-62-29
Менеджер дасть відповіді на всі ваші запитання, зведе з потрібним спеціалістом та прорахує вартість послуги конкретно для вашого випадку.

Біти на замовлення
під ключ

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

ЗВЕДЕННЯ ТА МАСТЕРИНГ
Аранжировка

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

Гострайтинг
Написання тексту пісні

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

Кліпмейкер
Знімаємо кліпи для пісні

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

ОБКЛАДИНКА ДЛЯ
треку/альбому

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

Запис та тюн
Вокалу

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

Прокат та оренда
звуку та світла

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

Продакшн
артиста

Тисніть на кнопку нижче, щоб детальніше дізнатися про послугу.

Про Студію звукозапису

Студія звукозапису

Інформація артистам

Україна країна співуча. З безліччю талантів і самородків у світі музики та вокалу. І для того, щоб про них дізналася вся країна і не тільки, вони повинні мати можливість правильно подати себе публіці. Для чого існують студії звукозапису в Кривому Розі. Завдяки яким у всіх бажаючих є чудова можливість записати та оформити свою нову пісню, яка могла б мати всі шанси на те, щоб стати справжнім хітом. Адже бажаючи стати популярним виконавцем, не варто забувати про високу конкуренцію. Отже, у цій справі немає дрібниць.

І колектив студії звукозапису, звичайно ж, чудово це знає і враховує. Завдяки чому готовий вам надати свої послуги за найвищим розрядом. Адже по-перше, тут є все потрібне для цього сучасне професійне обладнання, яке навряд чи хтось зможе дозволити собі мати вдома. А по-друге, з вами працюватиме ціла команда професіоналів та майстрів у своїй справі. Які добре знають свою роботу, результат якої навіть може перевищити усі ваші очікування.

Які ще послуги надаємо?

Найчастіше будь-яка студія звукозапису в Кривому Розі, і не лише займається тим, що записує пісні та інші музичні твори. Як авторів-початківців та виконавців, так і тих, хто вже давно знаходиться на сцені. Але на цьому її можливості не закінчуються і замовити послуги студії звукозапису можна для таких випадків: 

565
Готових проєктів
Послуга

Обробка голосу

• Озвучення рекламного ролика. Адже дуже часто потенційний клієнт сприймає інформацію не тільки візуально, а й на слух. Так що, окрім креативної ідеї та красивої картинки відеоролика, ще потрібне і професійне, якісне озвучення. А що тоді говорити про рекламу по радіо чи через гучномовці у громадських місцях? Тут все має бути бездоганно. І голос, і правильно підібраний музичний супровід, і чіткість звуку.

ПОСЛУГА

Музика та відео

•Музичні кліпи. Якщо пісню ще можна якось більш-менш якісно записати самостійно, наприклад для портфоліо, то у випадку з відеокліпами без студії звукозапису просто не обійтися. Адже в даному випадку завданням є не лише зробити якісне звучання треку, а й поєднати аудіо та відео в одне ціле. Сюди ж можна віднести і створення комп'ютерних ігор, для яких також потрібний якісний музичний супровід. 

ПОСЛУГА

Диктори та запис

• Також студія звукозапису допоможе записати аудіо текст для транспортних підприємств, виставочних центрів, супермаркетів тощо. Загалом, щоб такі аудіо оголошення доносили корисну та потрібну інформацію. Для цього, на студії звукозапису працюють професійні диктори з відповідною освітою, поставленим голосом, та досвідом роботи. 

Запис пісні на студії

Яку студію ВИБРАТИ?

У цьому сегменті ринку, втім, як і будь-якому іншому, досить велика конкуренція. І кожна студія звукозапису в Кривому Розі претендує на те, щоб називатися найкращою та хоче привернути до себе більше уваги. Ті, хто давно користується їхніми послугами, звичайно ж вибрав ідеальну для себе студію звукозапису послуги якої допомогли досягти поставлених цілей. Ну а що робити артистам-початківцям або тим, хто вперше зіткнувся з цим питанням і не знає наскільки хороша та, чи інша студія звукозапису в Кривому Розі? Тому насамперед варто звернути увагу на такі моменти.

Перш за все, поцікавтеся портфоліо студії звукозапису, що зацікавила вас. З ким із відомих артистів вона працювала, які вона має досягнення та наскільки їй вдається реалізувати поставлені замовниками цілі. Також, не полінуйтеся пошукати в інтернеті, а ще краще через знайомих відгуки про неї. Дізнайтесь, наскільки сучасне та професійне обладнання має та чи інша студія звукозапису. І це стосується всього, починаючи від мікрофона та закінчуючи мікшери для зведення треку. Також зверніть увагу, наскільки захоплені своєю справою співробітники студії звукозапису. Адже це творча робота, винятково прагматичне ставлення до своєї праці, тут не зовсім доречно.

Швидше за все, багатьох хвилюватиме питання «а яка на послуги студії звукозапису ціна»? Так, воно важливе, але в той же час варто розуміти, що дорого – це не завжди добре, а якісні послуги також не можуть дешево. Тому як пріоритет поставте мету отримати якісний продукт і якщо потрібно, будьте готові заплатити за це необхідну суму. А ще краще, скористуйтесь послугою «запис треку під ключ в Кривому Розі». Тим не менше, наші ціни вас приємно здивують.

Роботи над якими ми працювали

Наші Портфоліо з артистами

ЧОму нас обирають?

Ціна на послуги студії звукозапису

Насамперед тому, що наша студія звукозапису в Кривому Розі – це команда це творці та креативщики. Які живуть своєю справою і вкладають у кожен витвір частинку своєї душі. Ми викладаємось по максимуму для кожного клієнта, тому що його успіх, це ще й частка нашого успіху.

Крім того, наша студія звукозапису має великий досвід роботи і реалізувала не один вдалий проект. Навіть незважаючи на те, що деякі поставлені перед нами завдання, на перший погляд здавалися неможливими. Але це тільки надихає нас і стимулює ставати ще краще.

Також, всі технічні моменти в нашій студії звукозапису реалізовані за допомогою якісного обладнання. Якість нашої обробки та написання музики нічим не гірша від ТОП студій, проте ціна на послуги в рази дешевша! Той самий випадок коли не дорого, але якісно!

Ціни на послуги залежать від складності роботи та в середньому коливаються від 1000грн до 5000 грн. Чим більше обробки, чим більше доріжок, чим складніше аранжування та музичний твір, тим звісно буде дорожче. Але на свої гроші ми завжди стараємся витягнути максимум, робити знижки та повністю задовільняти клієнта, щоб бажання з нами співпрацювати було знову і знову.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Надаємо послуги студії звукозапису в Кривому Розі та Дніпропетровській області. І навіть по всій Україні.