АРАНЖУВАННЯ, МАСТЕРИНГ, ЗВЕДЕННЯ ваших робіт

Професійна обробка музики

Щоб замовити професійну обробку треку та пісні в Запоріжжі телефонуйте +38066-759-62-29 (вайбер).
Зробимо аранжування за вашим побажанням, зведемо музичну роботу по вказаному вами референсу, обробимо голос та вокал і звісно закінчим максимально якісним мастерингом. Давайте поговорим трішки про нас та про обробку треку.

Зведення та мастеринг треків

Зведення та мастеринг треків

Неважливо, любитель ви, або професійний виконавець. У будь-якому випадку, якщо ви маєте відношення до світу музики та створюєте власні музичні твори, або ж є їх виконавцем, вам не обійтися без такої послуги, як аранжування, зведення та мастеринг треків в Запоріжжі. Які вимагають не тільки досвіду фахівця, який займається цим, а й творчого підходу. А також, уміння почути та зрозуміти пріоритети замовника, які у кожному індивідуальному випадку можуть бути абсолютно різними. Адже саме такий підхід допомагає підкреслити характер пісні, вигідно виділивши її на тлі всіх інших. Внаслідок чого шанси на те, що зрештою публіка побачить новий хіт, зростають у рази.

При цьому тут навряд чи варто розраховувати на те, що професійне та якісне зведення та мастеринг треку  в м.Запоріжжя можна зробити самостійно. Зазвичай на це потрібно роки практики, інакше б ви не шукали нас в інтернеті. Адже, по-перше, для цього необхідне спеціальне обладнання, на якому ще й треба навчитися працювати. А по-друге, швидше за все вам буде складно об'єктивно оцінити звучання своєї пісні. А ось у тандемі з досвідченим фахівцем, який здатний розглянути на свіжі вуха у звучанні навіть найменші недоліки і звичайно їх виправити, у вас вийде отримати ідеальний за якістю запис. Адже навіть якщо говорити про канони музичної творчості, то існує таке правило, що людина яка зводить не повинна робити мастеринг, бо на таку роботу потрібні свіжий слух, а після зведення це вже неможливо.

Еквалайзер при зведені трека

Якщо ви тільки починаєте свою музичну чи вокальну кар'єру, то потрібно розуміти, що обов'язково зіткнетеся з такою необхідністю, як запис своїх творів. Яка має бути на високому рівні та звучати бездоганно, якщо це не демка. Адже від цього залежить те, наскільки добре сприйме її аудиторія, чи тим більше продюсери. Для цього мало просто записати фонограму, нехай навіть у професійній студії звукозапису. Її ще треба потім «довести до пуття». Поліпшити якість звучання, прибрати перепади в гучності та тональності, знизити шум, надати треку комерційної якості звучання. Для чого потрібно скористатися такими послугами, як аранжування, зведення та майстеринг треків в Запоріжжі.

Зведення або як ще називають цей процес – мікшування, основний етап роботи після запису аудіофайлу. Його завдання – звести в одне ціле кілька музичних доріжок або фрагментів запису, щоб у результаті вийшов якісний продукт. На сьогоднішній день, на цей момент ставляться з особливою увагою і на таку роботу витрачається чимало часу. Тим більше, що зведення треків в Запоріжжі - це не просто технічна робота. Здебільшого вона творча. І вимагає від фахівця певних талантів, досвіду та вміння відчувати як індивідуальні побажання замовника, так і смаки аудиторії, на яку орієнтований конкретний звукозапис. А в якому порядку, де і як це вже називається - аранжуванням.

Мастеринг треків – це фінальна частина роботи, яка доводить запис до ідеалу. І якщо зведення займає 85-90% часу роботи над проектом, то майстеринг треків відповідно 10-15%. На цьому етапі вирівнюється звучання, максимально покращується його якість, за потреби додаються звукові ефекти. І, звичайно ж, відбувається корекція (тюн) голосу. В результаті чого, ви, за допомогою наших фахівців отримуєте максимально якісний аудіофайл, який можна використовувати навіть у комерційних цілях.

АРАНЖУВАННЯ, МАСТЕРИНГ, ЗВЕДЕННЯ. Портфоліо

Роботи нашої студії

Для кого буде найбільш актуальним зведення та майстеринг треків в Запоріжжі?
Безумовно, такими послугами, які пропонує наша студія, найчастіше користуються автори музичних творів, або виконавці. Які хочуть максимально продемонструвати широкому загалу свої таланти, одночасно з цим підкресливши свою індивідуальність, оригінальність виконання та стиль. Але це зовсім не означає, що все обмежується лише ними. Насправді аранжування музичної роботи це є стиль, зведення наче бренд, а мастеринг це якість звучання треків, замовити яке і хочуть артисти з музикантами. Як це виглядає на практиці? Давайте подивимся декілька наших робіт (листайте право, щоб дивитися всі наші роботи).

Наприклад, мова може йти про музичний кліп або рекламний відеоролик. Адже тут важлива не лише сама картинка. Звучання має значення. Для чого в деяких випадках навіть додаються деякі звукові ефекти, що дозволяють миттєво покращити сприйняття музики чи тексту пісні. Або це може бути коригування голосу диктора, завдяки чому оголошення краще сприймаються аудиторією, а отримана інформація викликає більше довіри. Займаєтесь розробкою комп'ютерних ігор чи мобільних програм? Знову ж таки, вам обов'язково знадобиться така послуга як зведення треків. Яких тут в одному проекті може бути декілька. Отже, якщо ви розумієте різницю між аматорським та професійним аудіозаписом, а головне те, наскільки вдало і добре він буде сприйнятий публікою, то однозначно варто замовити послугу зведення, майстеринг та аранжування треків в Запоріжжі.

Звертаючись до нас, ви робите правильний вибір!
Саме так ми готові запропонувати вам повний комплекс послуг для того, щоб ви могли створювати справжні хіти. Починаючи з запису фонограми і закінчуючи мастерингом. Тим більше, це ще й чудова нагода замовити пісню «під ключ» в Запоріжжі та Запорізькій області. Над якою працюватимуть хороші фахівці, а ціна буде далека від прайсів які виставляють відомим артистам, хоча великої різниці ви наврядчи помітите за зведення за 1500грн та 200долл. Ми націлені винятково на максимальний результат, щоб отримати постійних клієнтів. Нам цікаво працювати з креативними, талановитими, амбітними артистами, і не бояться братися навіть, начебто, за найскладніші проекти. Навпаки, нашу команду це надихає і змушує кожного з нас ставати краще.

Крім того, аранжування, зведення та мастеринг треків в Запоріжжі відбувається на сучаснішому, професійному устаткуванні. Яке залежно від кожного конкретного випадку може бути як цифровим, так і аналоговим. У будь-якому випадку, отриманий вами результат не просто виправдає, але й перевершить усі ваші очікування, адже не просто так більшість наших нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями. 

Скидайте нам на вайбер технічне завдання, демо, приклади та референси, щоб ми виставили вам рахунок. Але можемо наперед запевнити, що наша обробка за 50долл мало чим буде відрізнятись від дорогих студій де аналогічні послуги вартують 500долл. Звісно в цифровому плані можна буде знайти різницю у звукових хвилях (це пов'язано з наддорогим обладнанням студій дорогих) і т д, але людському вуху ця різниця буде невидима.
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити послуги аранжування, зведення, мастерингу пісні на замовлення та інших треків в Запоріжжі та Запорізькій області (Якимівка, Біляївка, Бердянськ, Василівка, Веселе, Вільнянськ, Гуляйполе, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка, Дніпровська, Куйбишеве, Кушугум, Мелітополь, Михайлівка, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Енергодар) і навіть по всій Україні.