Купити Папір для паперового Шоу

Купити папір для паперового шоу у Львові від виробника в Україні. Білий папір та фольга за низькіми цінами. Бумага високої якості, не замазана, різана гострими лезами, тому фактично не оставляє пильци. Доставка по всій Україні.

Для замовлення бумаги для паперової вечірки телефонуйте за тел
+38-095-433-22-21
Або перейдіть за цією силкою у наш інтернет магазин на PROM.UA

Бумага є 2-х типів

Біла бумага використовується для різних видів заходів. Саме часто для паперового шоу або бумажної вечірки, а також  для фотозони та декору локації, а також дехто використовує бумагу як наповнювач. 

КУПИТИ ЕТИКЕТОЧНУ БУМАГУ ЦІНА 50грн за кг
КУПИТИ ФІНСЬКУ БУМАГУ ЦІНА 90грн за кг

Відео з нашим Папером

Купити конфетті для Шоу

Купити конфетті для Шоу та спецефектів можна у нас з доставкою по всій Україні. Конфетті це фольгована бумага нарізана кубиками по 2*2 см, або 2*4см.

Матеріал такий самий яким обгортують цукерки. Обрізки від виробництва ріжуться та використовуються для Шоу. Тому конфетті йде обмеженими партіями по різним цінам. Але просто напишіть нам на вайбер, або зателефонуйте і ми запропонуємо Вам різні пропозиції.

Відео з нашим КОНФЕТТІ

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Купити папір та бумагу з конфетті дял паперового шоу в Львові та Львівській області (Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачiв, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Мостиська, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Самбір, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Стрий, Трускавець, Угнів, Хирiв, Червоноград, Яворів, Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок) і навіть о всій Україні.


Перевод.

Купить бумагу и конфетти для бумажного шоу во Львове и Львовской области (Белз, Бобрка, Борислав, Броды, Буск, Великие Мосты, Винники, Глиняны, Городок, Добромиль, Дрогобыч, Дубляны, Жидачев, Жолква, Золочев, Каменка-Бугская, Мостиска, Николаев, Новояворовск, Новый Роздол, Перемышляны,, Пустомыты, Рава-Русская, Радехов. Рудки, Самбор, Сколе, Сокаль, Сосновка, Старый Самбор, Стебник, Стрый, Трускавец, Угнев, Хыров, Червоноград, Яворов) и даже по всей Украине.